Best of Beauty 2019

Shiseido

Ár:   14 500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jazz Juice, az összetevőket feltöltötte: Orion, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Ár:   14 500 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas

Ez a csábító színkombinációkkal rendelkező hármas szemhéjpúder a kinézetünk alakításának végtelen variációját teszi lehetővé. A hosszan tartó, tiszta színek a selymes, lágy textúrájuknak köszönhetően lágyan fekszenek a szemhéjon, és a nemes, szaténszerű csillogásuk révén ragyogóvá varázsolják a szemeket. A színkombinációk lenyűgöző választékával minden hangulatot és minden egyéniséget tökéletesen ki lehet fejezni.

Shiseido Luminizing Satin Eye Color Trio/
Ár: 3000 , Eladó: Angel13
Állapot: celofános tester 3 gr, Helyszín: Dunakeszi, fizetés: csak Foxpost+790
Ár: 4500 Ft , Eladó: DorkaBazar
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Foxpost, posta, személyesen Újbuda, Kálvin tér
royne

2019. május 31.

Szuper tartósságú, nagyon jól pigmentált, gyönyörű textúrájú szemfesték, nem porlik, és nem gyűrődik fel a szemhéjamon, mint sok más szemfesték...nagyon szépen lehet vele dolgozni. Egyik kedvencem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 31.

Igh12

2017. április 15.

Sötétebb barnás árnyalatban van meg. Reggel vittem fel, este konditerem előtt elfelejtettem letörölni. Egy lábnapot, izzadást, szemet magamamról megfeledkezve dörzsölgetést kibírt úgy, hogy nem maszatolódott el. Némileg megkopott, de ugyanolyan egységes és szép maradt, mint felvitelkor. Szerintem megjárja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

LittleSpark

2016. december 8.

Nagyon különleges kis paletta ez :) A Pink Sands árnyalatban van meg, amiben egy pezsgőszín, egy világos kávébarna valamint egy rózsaszín található. Nagyon pigmentált színek, és az állaguk nagyon egyedi. Kissé vajas-púderes. ilyesminek tudnám leírni. Könnyű felvinni és eldolgozni mind az ujjakkal mind ecsettel. Tartós is alap nélkül is nagyon sokáig bírja anélkül hogy beülne a redőkbe. Nálam vitathatatlanul 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

Mimiti

2015. október 24.

Hát eeeeez... ez egy csoda :) Brutálisan pigmentált, hihetetlenül erőteljes, úgyhogy ha az ember nem valami nagyon drámai sminket akar, nagyon óvatosan kell vele bánni. Az állaga mesés, pihe-puha és krémes jellegű, nagyon szépen el lehet oszlatni és össze lehet dolgozni a színeket. Ha jól választjuk meg a hozzánk illő színösszeállítás(oka)t, akkor örök barátságot köthetünk a termékkel. Részemről negatívum, hogy a tartóssága nem kiemelkedő (bár hozzátenném, hogy nem is rossz, de ilyen árnál az ember hajlamos csodát várni), na meg a meglehetősen magas ára. Mivel nálam megvolt a wow-hatás, és a kipróbálás után napokig nem is tudtam másra gondolni (és azóta sem csalódtam benne), megadom az 5 csillagot.
Őszintén szólva én nem is figyeltem a visszafogottabb, hétköznapibb összeállításokra, legközelebb egy olyasmit fogok kipróbálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

dobolank

2015. január 7.

Update
Akármennyire is imádom a Pupa-palettákat, használatkor mindig megállapítom, hogy ez a paletta jobb, vajasabb, pigmentáltabb, szebb, tartósabb a szemen. A potyogás sem merül fel. Valószínűleg jelentős szerepe van ebben a színének is, ami abszolút telitalálat világosszürkés-zöldes szemre. Az árára ellenben nem szívesen gondolok (10 felett volt 3 szín, a direkt összeget nagy erőfeszítések árán elfelejtettem).

Nagyon jó cucc, nekem vanília, barack és mályvaszínűben van meg, és nagyon szeretem. Könnyen és jól satírozható, jó kis nyári színösszeállítás, a hozzá adott kis ecset teljesen jól használható. Különösen azért szeretem, mert a színárnyalatok tökéletesek az átlagosan világos bőrre nappalra, nincs semmi drámaiság bennük. Mások számára ez hátrány lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 7.

Update

annama

2014. július 11.

Az "opera" árnyalatot vettem meg, khaki-sárga-kék. A khaki nagyon szép, enyhén aranyos csillogással, mély zöldes szín, a sárga nagyon jól kiegészíti. A kéktôl féltem, nem lesz-e közönséges, de szerencsére nagyon halvány, csak egy finom kis leheletnyi hûvösséget ad az összképhez, mintha a holdfény megvilágítaná a bôrömet. A tartóssága miatt egy csillagot levonok, mert 3-4 óránál tovább nem bírja. Az ecsetek tényleg fantasztikusak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

gilda007

2014. május 31.

A zöldes árnyalatot vettem meg. Szépen kenhető, tartós színek, az ecsetek nekem nagyon jók benne, ez külön öröm.
A színek is szépek és intenzívek benne. Egyetlen hibája, hogy túl intenzívek :) az en bőrömhöz kell egy kis tompítás, így mindig kénytelen vagyok más szemhéjpúdert is használni. Ez valószínűleg csak egyedi probléma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 31.

annanoszvai

2012. november 7.

Nekem a barnás árnyalatokban van meg, és nagyon szeretem. Szép, könnyen felvihető, kellően pigmentált, nem pereg, és elég sokáig bírja paint pottal. A mellékelt kis ecsetke különösen finom, amit még ilyen kompakt szemhéjpúdereknél nem tapasztaltam, viszont amúgysem szoktam ezeket használni, csak észrevettem... Szerintem nagyon jó kis cucc, de sajnos nagyon drága volt, ami miatt le kell vonjak egy csillagot, de ezt leszámítva imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Kalcium-szulfát, melynek a fő forrása a Wikipédia adatai szerint a természetben megtalálható gipsz és evaporit, de a kalcium-szulfát számos egyéb kémiai eljárás melléktermékeként is keletkezik. Átlátszatlanná tevő, összecsomósodást megakadályozó, sűrítő segédanyagként használt a kozmetikumokban, és a többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre. Leggyakrabban különféle arcpakolásokban találkozhatunk vele.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.