Shiseido

Ár:   10 490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5 g   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2017. július 3.

Ár:   10 490 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált, Zsíros

A Perfecting Stick Concealer az egyedülálló Bind & Fit Wax nak köszönhetően természetes és hibátlan végeredményt ér el, a szép és kiegyensúlyozott bőrért. A tökéletes fedőerő, melyet tökétesen el lehet kenni, olyan, mintha eggyé olvadna a bőrével. A Perfecting Stick Concealer egész nap tartós marad, selymesen sima érzetet hagy maga után és mindeközben ápolja a bőrét. Optikailag eltünteti az egyenletlenségeket és foltokat, anélkül, hogy természetellenesnek hatna.

Shiseido Perfecting Stick Concealer Long-Lasting / nat.light
Ár: 5500 (posta az árban) , Eladó: Mufurcka
Állapot: 2-3 alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után foxi vagy p maradó
DodoSztmkls

2019. szeptember 16.

Azóta is töretlen a szerelem! Alá kell hidratálni, én az Ordinary B olaját használom erre a célra. Ajánlom! Nyáron is meg voltam vele elégedve, pedig féltem, hogy leolvad:D

Nálam szépen muzsikál, jól fed!!! Nagyon ajánlom annak akinek a sötét karikákkal van küzdelme, vagy bőrelszíneződéssel. Egyéb archibákra is tökéletes!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

roczeir

2019. június 15.

Nagyon sötét, karikás a szemem, világos és vékony a bőröm, így rendkívül kritikus vagyok, ami a korrektort illeti, de azt kell mondanom, hogy nekem nagyon bejött! Alapozószivaccsal szépen el tudom dolgozni, nyáron nem használok alapozót mellé, csak hidratálókrémet a korrektor előtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

Mufurcka

2019. január 16.

A szem alá vettem, sajnos nekem beül a ráncokba, de gondolom 40 felett már ez van, ezt kell szeretni:) Akinek CSAK sötét karikái vannak, tökéletes lehet, mert fed, méghozzá szépen. Szeretem a márkát, ezért nem fogom lepontozni mert nyilván korrektort nem csak szem alá teszel, lehet másutt, másnál jobban működik. Feltettem eladásra, vettem egy másik formulát Shiseidotól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

natulcien

2018. május 7.

Eddig Shiseido alapozóban nem csalódtam, ezért próbáltam ki a korrektort is, de szem alá tényleg nem való. Ahogy előttem is írták: beleül a ráncokba, maszkszerű, és vakolatos. Nem olvad egybe a bőrrel. Ezerszer jobb korrektorok is vannak a piacon, ebben az árkategóriában szerintem ez megengedhetetlen. Nagy csalódás de az tény, hogy helyén marad, és teljesen fed, ezért megpróbálom szemhéj alapnak elhasználni, mert másnak nem tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 7.

Angel13

2017. augusztus 17.

Super jó kis termék. Szép csomagolás, tökéletes fedés, jó állag. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Super jó kis termék. Szép csomagolás, tökéletes fedés, jó állag. Ajánlom!

despoina

2017. június 21.

Nagyon jó korrektor :) Hyper-pigmentált, széles a maga a krémrús és könnyű vele dolgozni. Karikákat eltünteti, szépen világosít ahol kell, bőrhibákat elfedi, megnyitja a fáradt tekintetet. Tökéletesen el lehet oszlatni, igy egybe olvad a sminkkel. Tartós, hosszú órákat is kibír. Alig fogy mert kevés is elég belőle a tökéletes eredményhez. Drága, de nagyon megéri ha valaki egy megbízható korrekciós terméket keres. Nem csillog, nem szilikonos túlságosan, nem folyik szét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).

Egy hagyományos kínai orvoslásban használt gyógynövénynek, a kínai bazsarózsa gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Valószínűleg depigmentáló hatással van a bőrre. A helpmeoutDOC információi szerint az összetevő magas tannin tartalma révén védi a bőrt és felgyorsítja a sebgyógyulás folyamatát.