Shiseido

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Ria13, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. június 9.

Ár:   16 000 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Olajmentes, hosszantartó, közepes fedésű, építhető és 20 SPF fényvédőt tartalmazó alapozó. Bőrkiegyenlítő hatású, természetes finisht kölcsönöz az arcbőrnek.

Paraben, phthalát-és szulfátmentes. Bőrgyógyászatilag tesztelt, nem komedogén.

11 árnyalatban kapható

Ár: 13000 , Eladó: DLilla
Állapot: 3-szor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel a belvárosban
Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Foundation - Golden 4 árnyalat
Ár: 8500 Ft , Eladó: Izar
Állapot: Pár pumpálásnyi hiányik belőle, lásd a képen, Helyszín: Budapest, fizetés: Lásd a leírásban lentebb.
Dorxy98

2019. szeptember 22.

Nagyon jó kis alapozó lenne, de le kell pontozzam, mert kiütötte az arcomat. Ezen az áron kicsit többet várnék egy ilyen nagy márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Izar

2019. július 4.

Update: 2019.03.04.:
1 hónapja használom valami drogériában vett tojás alakú szivaccsal (BB utánzat), és már sajnálom, hogy ennyit vártam vele. Sokkal szebben eloszlatható, így aztán már tényleg nem ül bele a pórusaimba egy picit se. Aztán a MAC Strobe Cream-jét is elkezdtem hozzákeverni, és hú....!!! Csak szuperlatívuszokban tudok beszélni a végeredményről. :)

---

Valamilyen okból idén nyárig kimaradt nálam a Shiseido márka, pedig többen dicsérték a környezetemben. Viszont idén elkezdtem vadászni a tökéletes alapozót, mert az mégsem járja, hogy állandóan elüssön a képes felem színe a nyakamtól, meg úgy ámblokk a többi részemtől.
Elég világos, ellenben sárgás-zöldes (oliva) tónusú a bőröm, amire extra nehéz megfelelő színt találni. Úgy értem olyat, ami nem narancs, nem rózsaszín, nem csak sárga, nem szürke. Előbbiekhez már mind volt szerencsém.

A Synchro Skin alapozókban az a jó, hogy be vannak kategorizálva az árnyalatok rose, golden és neutral csoportokba, tehát rögtön tudja az ember, hogy mihez ne nyúljon. Elvileg. Gyakorlatilag először a Rose 2-ből kaptam kis mintát a Mülleres hölgytől. El nem tudom képzelni, milyen indíttatásból adott nekem a legrózsaszínűbb árnyalatból, mikor mondtam neki, hogy erősen sárga a fejem, de hagyjuk is...

A színen kívül minden tökéletes volt: erősen folyékony, könnyed alapozóról van szó, amit én a legjobban az ujjbegyemmel, finoman beütögetve tudok eldolgozni. (Ecsetet és Beauty Blendert még nem mertem használni ehhez a termékhez, aminek minden cseppje kincs nekem.) Több rétegben is fel lehet vinni, nekem egy elég, legfeljebb az egy pumpálásnyi adagból a maradékot azokra a helyekre viszem fel, hol még szükség van egy kis fedésre. Illatát nem érzem, hogy lenne, amiért plusz pont, mert nem bírja a bőröm az illatosított termékeket.

Felvitel után légiesen könnyed, nem is érzem egész nap, hogy lenne rajtam valami. Gyönyörű, egységes bőrképet ad, és szépen mattít is, de nem úgy, hogy szárad tőle az arcom, hanem van egy egészséges kis fénye. (Tényleg csak minimális, de arra elég, hogy ne nézzek ki úgy, mint akire rászáradt a vakolat.) Rajtam pár órát bírt ki átfényesedés nélkül, de tudni kell, hogy világ életemben extrém zsíros bőröm volt, amit soha se krém, se kezelés, se gyógyszer nem tudott visszafogni, így én nem az átlag felhasználót képviselem. (Az ok minden bizonnyal hormonális, PCOS-s vagyok.)

Miután kapcsoltam és megvettem a Golden 2 árnyalatot, a szín is tökéletes: valóban mintha szinkronizálná magát a bőrömmel és olyan csodásan egybeolvad vele, ahogy semmilyen más alapozó nem tud. A legsárgásabb kence is természetellenes rajtam, ha erősen fed, én inkább barackszínű tőlük az arcom, mert a bőröm zöldes árnyalatát (undertone) nem engedik érvényesülni. Ő viszont igen, és ezért tényleg olyan, mintha nem is lenne rajtam semmi és a saját bőröm lenne ilyen szép.

Az már csak hab a tortán, hogy mióta olyan alapozót hordok, aminek tökéletesen passzol a színe hozzám, azóta a pink és fukszia színű pirosítók és rúzsok is pazarul állnak. :-)

Ugyan drága, de ha figyelembe veszem, hogy tökéletes minden szempontból és egy használatra összesen egy pumpálásnyit használok el, úgy már nekem nagyon megérte. Nekem az jelenti a luxust, amikor egy termékkel nem kell bajlódnom, nem kell egy másikkal kevernem, nem kell semmilyen módon hozzányúlnom, mert úgy tökéletes, ahogy van. Ez kérem az, szóval biztos, hogy újraveszem, csak majd nyárra esélyes, hogy a Golden 3-as színt.

Rengeteg csillag. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

Update: 2019.03.04.:

---

Rengeteg csillag. :-)

roczeir

2019. június 15.

Ez AZ alapozó! Tökéletesen fed, szépen terül a bőrön, nincs maszk hatás és gyönyörűen el tudom dolgozni a bőrömön. Minden pénzt megér!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

DodoSztmkls

2019. február 23.

Nem tudok telefonról feltölteni, de van egy ilyenem eladó, 8500.- Golden 2.
Kb kétszer használtam mert elrontottam a szinvalasztast, ami nagyon duhit, mert nagyon jo kis alapozó ez... Cserélni nem szeretnék . Ha érdekelne valakit: dodo.szentmiklosi@gmail.com

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 23.

Nem tudok telefonról feltölteni, de van egy ilyenem eladó, 8500.- Golden 2.

Mufurcka

2019. január 16.

Egy rétegben könnyed a fedése, de alá kell hidratálni (de ez minden más alapozónál is így van azt hiszem).
Selymes, simulékony, könnyen és gyorsan lehet vele dolgozni. Azt mondják építhető, ha erősebb fedésre vágysz, én még nem próbáltam, mert utálom a maszkos hatást és szerintem ha már két rétegben kenném magamra, gyanítom, hogy az már az lenne.
Nem vagyok nagy alapozós, de mostanában úgy éreztem, hogy vennem kell valamilyet, elkezdtem nézegetni, próbálgatni. Mellette döntöttem, nem csalódtam, Shiseido-t szeretem mindenben, minőségi dolgokat készít. Megvettem a GLOW verzióját is ennek, az is gyönyörű!

Update: Odavagyok érte még mindig nagyon, viszont a GLOW verzióért többet nyúltam. Kb 2 alkalommal tettem fel a sima synchro skint. Nem tudom elhasználni az egészet, feltettem eladásra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

agen

2018. december 13.

Úgy érzem méltatlanul keveset beszélnek róla, pedig ez az alapozó egy álom..Eddig azt hittem a DW az én kis csodám, de ehhez képest az egy nehéz maszk. Csodás bőrt varázsol, lehelet könnyű, mégis szép a fedése, ecsettel vittem fel, könnyű eloszlatni, nem maszkos egyáltalán, tényleg szépen egységesíti a bőrt. Laura Mercier púderrel fixáltam és ez a kombó még egy ebéd utáni alvást is kibír, nem fénylik át, remélem kitart ez a szerelem. Nem is használtam pirosítót sem, csak a Chanel Les Beige Healthy Glow Luminous Colour Medium lighttal simitottam át, nagyon sztárosnak éreztem magam :D már a teszteren érezni fogjátok a csodás állagát, próbáljátok ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 13.

googles

2018. július 31.

A legvilagosabb szinut szereztem be, nyaron keverve, maskor magaban szuper. Neutral 1.
Nagyon folyekony allagu, de az en problemamentes boromre tokeletes. Csodalatosan szepen el lehet dolgozni es nem latszik, hogy alapozo van rajtam, viszont nagyon szep borkepet ad. Egyelore nem latom, hogy sotetedne, meg figyelgetem, addig 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 31.

RenataB

2018. július 6.

Ha bárki olvasta már a véleményezéseimet a KM-en az tudja, hogy sosem adtam még egy csillagot semminek se és nem szoktak szidni terméket.
De!
És ez egy fájdalmas de. Ez az alapozó annyit is ér.
A kapcsolatunk akkor kezdődött, amikor az EL DW helyett kerestem alapozót (kísérletezős vagyok) és a száraz bőrre való verzióját vettem meg. Rossz színt persze, mert a Mülleres csaj rábeszélt. Viszont az alapozó maga is egy borzalom volt. Csúszkált, mászkált össze-vissza, csillogott a fejem tőle, mint a diszkógömb.
De adtam egy második esélyt, immáron a sárga árnyalatú, zsíros bőrre való alapozójának.... Én megpróbáltam. Esküszöm. Az hagyján, hogy ettől is ragadok, mintha mézzel öntöttek volna le, még oxidálódott is. Most már inkább neutral színbe ment át, én nem is tudom, hogy ez hogy lehetséges?!
És amiért végképp egy csillagot kap, hogy méregdrága ezért a teljesítményért!
Maradok a DW-nél asszem, ezt meg elkerülöm jó messzire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

De!
És ez egy fájdalmas de. Ez az alapozó annyit is ér.
És amiért végképp egy csillagot kap, hogy méregdrága ezért a teljesítményért!
Maradok a DW-nél asszem, ezt meg elkerülöm jó messzire.

jakabsara

2018. április 13.

Nagyon szépen fed, kevés is elég belőle a teljes arcra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Nagyon szépen fed, kevés is elég belőle a teljes arcra.

vikisz

2017. november 25.

Pár napja váratlanul kifogyott a Chanel Mat Lumiere alapozóm ezért gyorsan be kellett szereznem egy újat és impulzusvásárlóként teljesen véletlenül ez landolt a kosaramban. A Chanel alapozókból a 20-as túl világos a 30-as pedig túl sötét az arcomra ezért ezidáig mixeltem a két árnyalatot (ezzel megoldva a nyáron kicsit sötétebb télen pedig világosabb bőr problémáját is). Az N2 árnyalatot választottam, ez kb a Chanel 25-nek felelne meg - ha lenne ilyen - szóval nekem telitalálat. Nem ecsettel hanem ujjal simító mozdulatokkal viszem fel, nekem egy rétegben is szépen fed, két rétegben már nagyon maszkos hatású. Próbáltam primerrel és anélkül is, nem tapasztaltam különbséget, mindkét esetben egyenletesen felvihető és kibír minimális kopással 8-10 órát (MAC púderrel fixálom). A ráncokba nem ül bele, a száraz bőröm sem húzódik alatta (igaz, hogy alaposan aláhidratálok). Szeritem megéri az árat de csodaszernek azért nem mondanám....:o)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 25.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Glycerin, Butylene Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A sztearinsav alumínium sója. A kozmetikumokban emulzióstabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.