Shiseido

Ár:   $38.5   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scorpionqueen, Módosítva: 2019. november 17.

Ár:   $38.5
Lelőhely:   Müller, Douglas

Krémes alapozó stift, amely könnyed eldolgozhatóságával közepes fedést, hosszantartó, ragyogó bőrt biztosít. Elfedi a finom vonalakat és a bőr apró egyenetlenségeit.

Nem komedogén, dermatológiailag tesztelt.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. november 1.

Ez egy nagyon jó kis alapozó, nem volt nehéz megkedvelni, és szerencsére még kapható... Tipikusan az a darab, ami mindig velem van a neszeszeremben. Most, hogy jön a hideg, különösen praktikus lesz, a gyakori orrfújásos időszakban a papírzsebkendőn landolt alapozót is könnyedén lehet vele korrigálni.

2017.08.05. scorpionqueen véleményéhez nehéz bármit is hozzátenni, olyan részletes beszámolót írt. Mondhatom, jókor sikerült hozzájutnom ehhez a praktikus kis termékhez, az utolsó pillanatban, mivel megszűnik, mint megtudtam. Talán ezért is kezdték kiárusítani az egy-egy darabos megmaradt árnyalatokat. Ha megszeretem, így ebből már nem lesz utánpótlás...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 1.

scorpionqueen

2016. január 28.

Szerettem volna kipróbálni egy stift alapozót, a Shiseido termékeit pedig egyébként is szeretem, gondoltam, megnézem ezt. Úgy két hónapja használgatom óvatosan a dimethicone miatt, szerencsére nem mindennapos használattal nem volt gondom miatta. Megszerettem ezt a stiftes formulát, szerintem a legkönnyebben adagolható, csak húzok néhány csíkot és ecsettel gyorsan eldolgozom. A közepes fedéssel kicsit vitába szállnék, sokkal inkább enyhe és építeni sem könnyű a tetemes viasztartalmának köszönhetően, szóval aki az enyhe fedésnél többet keres, ne ezt válassza. Nekem mindennapokra tökéletes, amikor tényleg csak annyit szeretnék, hogy legyen egy enyhén egységesített ábrázatom. Nagyon-nagyon kényelmes viselet, olyan, mintha nem száradna rá az arcra, mint egy normál alapozó. Nem elfedi a finom vonalakat, hanem a magas viasztartalma miatt teljesen rugalmas, követ minden mimikát a krémes/folyékony alapozókkal ellentétben. Száraz bőrre egy áldás lehet szerintem, nekem a kombinált bőröm most elbírja, néha kifejezetten jól is esik neki, de nyárra nem biztos, hogy megfelelő lesz. A textúráján először meglepődtem, mert nagyon laza, nem gondoltam volna a stiftes kiszerelés miatt. Nagyon könnyű eldolgozni, lapos ecsettel szeretem a legjobban, de kézzel is könnyen, gyorsan oszlatható.
Összességében szerintem ez egy jó kis cucc, szeretem használni, tetszik a végeredmény is és hogy annyira kényelmes viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Kaolin 0 0

Ceresin 0 0

A sztearinsav alumínium sója. A kozmetikumokban emulzióstabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.