Shiseido

Ár:   15 200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Musil, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2018. június 20.

Ár:   15 200 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Nappali hidratáló krém kombinált bőrre, mely fehér, de a bőrbe olvadva megváltoztatja a színét. Hidratál, ugyanakkor ragyogóvá teszi és hangsúlyozza a bőr tónusát. Teljes sárgarépa sejteket tartalmaz, SPF30-as fényvédővel rendelkezik.

3tara2

2019. szeptember 7.

Imádom ezt a hidratáló krémet!
Nyáron ezt használtam és nem sminkeltem. Ahogy írták már korábban picit alákrémeztem (csepp shea vajjal csak) és erre vittem fel ezt a terméket.
Ne tévesszen meg senkit hogy fehér színű. Azonnal egységes árnyalatú lesz az arc, amint felviszem. Enyhe fényt kap tőle a bőr. Illata szinte semmi. Érzékeny, száraz bőrtípusra megfelelő.
Nem a legolcsóbb kence, de gyakorlatilag elég egy tubus egy nyárra.
Újravásárlós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Imádom ezt a hidratáló krémet!
Nem a legolcsóbb kence, de gyakorlatilag elég egy tubus egy nyárra.
Újravásárlós!

Svetlana

2018. augusztus 4.

Jaj ne, egész jó kis termék lenne ez: hidratál, ragyogóvá teszi az arcbőrt, egységesít (barnító hatást nem érzékeltem), de ez is, ez is, szilikonos!Mivel hosszú távon kicsinálta a bőröm a szilikon, messziről kerülöm az ilyen tartalmú termékeket. Így nem lesz kedvenc, pedig lehetne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Nuvola

2018. július 7.

Jó kis krém utolsó rétegként: egészséges színt ad, picit egységesít és fényvédős. Ellenben alá kell bélelni a Waso géllel, valami hidratálóval, vagy egy teljes koreai rutinnal.
Ami a színét illeti: szinte ott sincs, úgyhogy ez senkit ne riasszon el a megvételétől.

Hónapokkal később:
Újra fogom venni, és jó szívvel ajánlom így nyáron, mert többfunkciós. Én koreai toner és hialuronsavas Hada Labo felett használom hidratálás+ fényvédelem céljára. Nincs white cast, nem fénylik. Diszkrét illata van, és érzékszervi vizsgálat alapján nem alkoholos. (Megnéztem: alkoholos.) Drága, de nem annyira, mint fent szerepel. 11 590 Ft ebben a szent pillanatban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 7.

Hónapokkal később:

csizi

2018. június 20.

Nekem egyáltalán nem vált be ez a krém. Felkenés után ragacsos marad az arcom, semmi púderszerűséget nem tapasztaltam, hiába vártam hogy majd beszívódik és utána szép lesz. A másik problémám vele, hogy beleül a tágabb pórusokba. A harmadik pedig az erős "illata", nagyon zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 20.

Doorikad

2018. április 8.

5*** Alapozót vagy bb krémet kerestem+hidratàlót+fényvédős krémet, és benne egy személyben megtaláltam 😀 Bárcsak pasit is így lehetne találni! A bőrőm nagyon kényes, eddig 1 alapozó vagy bb krém se volt jó neki, randa lett a végeredmény, és még szárított is. Ez a krém viszont szép fedést ad (nem fed 100%ban, de nekem nem is célom), púderszerű, de szép fénye is lesz az arcnak, alatta lélegzik a bőr, nem okoz mitteszereket, nem emeli ki a ráncokat, nem szárít, sőt hidratál, feszesebb, kompaktabb lett tőle a bőröm, szeretem, mikor rajta van. Luxus érzésem van ilyenkor 😀Szépen beépūl a bőrbe. Az illata is kellemes, természetes. Hihetetlenül jòl terül, kevés is elég belőle-szerencsére, az ára miatt ez igencsak örvendetes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 8.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. március 16.

Érdekes egy termék, az már biztos! Kis 5 ml-es ajándékot volt szerencsém kipróbálni és nekem határozottan tetszik. Az illata nagyon kellemes, amit intenzívebb kiadásban parfümként is szívesen viselnék. Azt nem tudom, hogy annyira intelligens termékről beszélünk-e, ami mindenkinek illeszkedik a bőrtónusához, de felkenve "második bőrként" viselkedik, szinte belesimul a bőrbe. A finishe pont olyan, mint amit szeretek, életteli ragyogást ad. Nyárra tökéletes választás lehet a hibátlan bőrűeknek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. március 16.

Asianlover

2018. február 2.

Lebarnult bőrön határozottan jobban mutat! 4 csillagot adok neki, mert megbízható termék. Felkenés után gyakorlatilag levakarhatatlan, de a vízhiányos bőrömön nekem ez nem komfortos. Sajnos úgy látszik, nekem a szemránc tapaszuk az ász, a többi krémüket/lemosójukat viszont felejtsem el. Így jártam :(

Az első benyomásaimat írom, majd kb. két hét múlva updatelek, hátha mást tapasztalok: jelenleg még magamhoz képest fehér a bőröm. Felkentem. Egy ilyen filmszerű réteggel vonta be, - ezt az állagot pl a Benefiance krémes lemosónál már tapasztaltam - ami a leírással ellentétben totál lemattította az arcom ÉS MÉG HULLA FEHÉREBBNEK néztem ki tőle. Hát, kb fél óra múlva le is mostam. Meglepő módon narancssárga volt a réteg, amit úgy kellett lekaparni. Elsőre nem mondhatnám, hogy tetszett. Inkább olyan benyomásom volt, hogy ez egy ázsiai piacra szánt termék. Kíváncsi leszek, hogy a lebarnult bőrömön mit alakít. Egy pozitívum, hogy talán kellemes sminkalap lehet, mivel ilyen mattra krémezett sima bőrt ad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Antioxidánsok: Citrus Junos Seed Extract, BHT, Sodium Metabisulfite, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Erythritol, Trehalose, PEG-6, Betaine, Aluminum Hydroxide, Butylene Glycol
Peptidek: Dipeptide-15

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Egy hagyományos kínai orvoslásban használt gyógynövénynek, a kínai bazsarózsa gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Valószínűleg depigmentáló hatással van a bőrre. A helpmeoutDOC információi szerint az összetevő magas tannin tartalma révén védi a bőrt és felgyorsítja a sebgyógyulás folyamatát.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.