Shiseido

Ár:   14 700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsalexa, Módosítva: 2018. április 18.

Ár:   14 700 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Azonnal mattító hatású, 24 órás olajmentes hidratáló emulzió teljes naspolya levél sejtekkel. A bőrt egyenletessé, hidratálttá és kevésbé fénylővé teszi, miközben az optimális állapotában tartja. A naspolya levél antioxidáns hatású és szabályozza a faggyútermelést.

Shiseido Waso Quick Matte Moisturizer Oil-Free 75ml
Ár: 7500 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten
LililiL

2019. január 17.

Még karácsony körül ajánlották a Marionnaudban, de akkor csak a kezemen teszteltem. Mire hazaértem egy fura rugalmas matt réteg érződött a kézfejemen ami valahogy nem volt kényelmetlen. Mivel nekem nagyon hamar zsírosodik és fényesedik a bőröm úgy képzeltem ez az arcomon remek lenne... Végülis hosszas utánaolvasgatást követően meggyőztem magam,hogy igen, jo lesz és megtaláltam egy oldalon 5000rel olcsóbban mint az eredeti ára, végül megrendeltem. Két ünnep között megjött, azóta nagyrészt ezt használom. Igazábol jobban mattosítja a képem mint más általam korábban használt krémek, és nagyon jól hidratál közbe. ilyen nagyon vizes géles állagú, és sztem nem is kell belőle egy egész nyomásnyi, ilyen kis pumpás. az ember masszírozgatja az arcát aztán belemattul :D szóval végsősoron szerintem egészen remek, bár nem olcsó, viszont elég sok. Hamar beszippantja a bőröm, és máris lehet alapozni :) De mivel a kezemen ami nyilván nem zsírosodik sokkal meggyőzőbb volt mint a fejemen, így csak 4 est kap, mert nyilván az ilyenbőrűeknek mint én, kellene hatékonyan működnie. A problémamentes bőrt könnyű mattítani!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Eriobotrya Japonica Leaf Protoplasts, Citrus Junos Seed Extract, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Erythritol, Butylene Glycol, Trehalose, PEG-6
Peptidek: Dipeptide-15

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Indás kőtörőfű kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása a bőrre.

Egy hagyományos kínai orvoslásban használt gyógynövénynek, a kínai bazsarózsa gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Valószínűleg depigmentáló hatással van a bőrre. A helpmeoutDOC információi szerint az összetevő magas tannin tartalma révén védi a bőrt és felgyorsítja a sebgyógyulás folyamatát.