Shiseido

Ár:   15650 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2012. június 28.

Lelőhely:   Müller, Douglas

Illatcsalád: virágos

Összetétel: jázmin, frézia, tömjén, pacsuli, vanília

Marcsi66

2017. január 28.

Klasszikus Zen az nálam örökös tag,,,,ez már teljesen más,minőségükben viszont, ez egy család.Elég harsány kifújásnál,érezni a tömjént is,aztán elkezd finomodni,,és ekkor már szabadjára engedi a virágjait,édesedni puhulni a vaníliával tud,szép melegséges,téli vigasztaló,nagyon ügyelve arra is h elegánsak,szépek legyünk,,,számomra ez a korrekt,hordható kategória,hiányérzet lehet,( karakter nincs )
tartós

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 28.

tartós

csakmoni

2016. június 18.

Akkoriban próbáltam, amikor a pacsulit még túl harsánynak és férfiasnak éreztem magamon. Az elmúlt évben valami megváltozott (a hormonjaim, vérnyomásom?) és kifejezetten vonzódom a pacsulis illatokhoz. Jók az emlékeim róla, mély, melengető, téli illat volt rajtam. Már nem látok belőle Müllerben, pedig szívesen újra próbálnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 18.

storm28.oe

2016. március 8.

Nőnapi önmeglepim :
A zen-t még nem ismerem,összetevök alapján vásároltam.
Istenem :)Ez az illat csodaszép.Gyümölcsös is virágos is ,igazán jol sikerült.Az én börömön a vanillia és jázmin dominál.Felfujáskor a tömjén erösen érzödik,de nagyon szépen élvezhetővé csillapodik.Nagyon tartos.Ideje minden zent kiprobálnom :)Csodaszép az üvege is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 8.

Nőnapi önmeglepim :
A zen-t még nem ismerem,összetevök alapján vásároltam.

Donovanna

2015. február 21.

Jól megalkotott illat a hűvösebb időkre, tényleg nem fiataloknak. Eléggé távol van a Zen kompozíciótól, de a minőségén tényleg látszódik, hogy egy családba tartoznak :) A tömjén és a pacsuli dominál benne leginkább. Jó érzés reggel felvenni egy meleg, bolyhosabb pulcsit, magamra fújni ebből a parfümből és egész nap ebben a burokban járni-kelni. Ráadásul kevesen használhatják, mert én még senki máson nem éreztem meg és nálam ez is hozzátesz egy parfüm értékéhez. Ezen a parfümön kívül nincs is más "édes" illatom, inkább maszkulinabb illatok szoktak tetszeni, de ez az az illat, ami kell nekem a kimondottan nőies napjaimra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

ursus

2014. augusztus 15.

Nagyon jól megkomponált illat, de rajtam nehézkes és fojtogató.
Nekem "nagyon tömény ez a tömjén" :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Nagyon jól megkomponált illat, de rajtam nehézkes és fojtogató.
Nekem "nagyon tömény ez a tömjén" :)

betty88k

2013. május 8.

Ma megszagoltam a Müllerbe és nem igazán rajongók az olyan illatokért, amelyben tömjén van, de ez fantasztikusan jó!!!! Bár inkább ősszel és télen tudnám elképzelni, de nagyon tetszik. És tényleg tartós mert még 6 órával később is ugyanolyan intenzitással érzem a csuklómon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

LittleBadGirl

2012. október 3.

Számomra a klasszik Zen egy kicsit sok, ez egy kicsit visszafogottabb, könnyedebb. Nagyon finom és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.