Shiseido

Ár:   £61.50   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2012. május 16.

Ár:   £61.50
Lelőhely:   Müller, Douglas

A Zen átlépve a meditáció csöndjét, megtörve a tradíció nyugalmát egy limitált kiadású illatot alkotott, hogy élettől pezsegve viselője belső energiáját sugározza, kiemelje megjelenését és szabadjára engedje tiszta valóját. A Zen White Heat maga a határtalan ragyogás, érzéki élményt adó, antistressz illat, mely beragyogja a napot. Elegáns, nőies, enyhe virágos aromával.

Illatösszetevők: Bergamott, fekete ribizli, málna, koriander, fehér bazsarózsa, magnólia, frézia, rózsa, jácint, jázmin, pézsma, szantálfa, ámbra

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Kisangyalcsillag

2018. szeptember 8.

Csak egy kis mintám volt belőle.. imádtam. És szomorúan kellett tapasztalnom h itthon nem kapható. Vad kutatásba kezdtem külföldi parfümériákban, végül egy angliában élő barátom szánt meg kétségbeesett ámokfutásomban és küldött a húgával egy 50mlset.😊😊😊a boldogságom határtalan volt és azóta is az. Én gyümölcsöt nem érzek benne, virágokat csak, leginkább rózsát, sokat. 😊Leszáradása végtelenül finom, puha.. nekem Chloé edp egy az egyben. Imádom. Tartóssága is jó szerintem. Max csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Vaslady

2017. június 22.

Egy ujabb minta a gyűjteményemben,amit még nem véleményeztem.
Érdekes,hogy többször is próbáltam,és untam,de ez a meleg,a +35 fok,milyen jót tett neki,....nekünk.
Tökéletesen illeszkedik a bőrömön,szeressük egymást.
Igy kis mintából megállapitva,a tartóssága egész jó a nyári illatok között.
Az üvege is tetszik,finom,nőcis,letisztult.
Az illat maga pedig relaxáló és stresszoldó,számomra :)
Ebből bizony vásárlás lesz!
Nagyon jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 22.

Egy ujabb minta a gyűjteményemben,amit még nem véleményeztem.
Tökéletesen illeszkedik a bőrömön,szeressük egymást.
Igy kis mintából megállapitva,a tartóssága egész jó a nyári illatok között.
Az üvege is tetszik,finom,nőcis,letisztult.
Az illat maga pedig relaxáló és stresszoldó,számomra :)
Ebből bizony vásárlás lesz!
Nagyon jó!

ancsika70

2016. augusztus 31.

Elmondhatatlanul nőies, friss, virágos, összetéveszthetetlen parfüm. Még napokkal később is érezni lehet a ruhán. A második üveggel fogyasztom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Lin

2016. április 16.

Könnyedebb, lágyabb illat, mint a sima Zen. Az előttem véleményezők írták, hogy rajtuk a gyümölcsös vonal is megjelenik, rajtam szerencsére nem. Üde, virágos, tisztaságot árasztó illatából felismerhető a Zen vonal, a sok virágösszetevő ellenére sem válik szúros virágillattá. Azt hiszem most egy ideig ő lesz a nyári illatom, remélem nem unok rá hamar. Az üvege szép, de praktikum szempontjából hagy némi kivetnivalót maga után. Ez úgy gondolom megbocsátható, mert az illata kárpótol és nem jön szembe úton útfélen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 16.

pearldiver66

Korcsoport: >54
2015. november 25.

Itt ezen az oldalon olvastam róla. Összetevők alapján, éreztem, ez jó kell legyen. Most kaptam kézhez a csomagot. Kibontottam, nagy izgalom közepette, az üveg bár jó nehéz,de gyönyörű! Aztán magamra fújtam és amit éreztem az egy álom, egy vibráló, élettel teli, üdeség! Hirtelen a Chanel frissesége ugrott be, de annál ez csodásabb!!! Ilyenről álmodoztam,ilyet kerestem, egy ilyet akartam. Most rátaláltam, az enyém! Ez nem mindennapi,illat! Ez egy kiváló különlegesség! Ez nem tucat illat! Ez ritka szépség! Ilyennem mindig lesz mostantól! Nagyon boldog vagyok most! :-) Ettől egy nő tündököl, ragyog, pezseg!Vibrál körülötte minden! Tiszta illat, friss élettel teli! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. november 25.

pearldiver66

Korcsoport: >54
2015. november 16.

Itt ezen az oldalon olvastam róla. Összetevők alapján éreztem ez jó kell legyen. Most kaptam kézhez a csomagot. Kibontottam, nagy izgalom közepette, az üveg bár jó nehéz,de gyönyörű! Aztán magamra fújtam és amit éreztem az egy álom, egy vibráló, élettel teli, üdeség! Hirtelen a Chanel frissestégek ugrott be, de annál ez csodásabb!!! Ilyenről álmodoztámogatás,ilyet kerestem, egy ilyet akartam. Most rátaláltam, az enyém! Ez nem mindennapi,illat! Ez egy kiváló különlegesség! Ez nem tucat illat! Ez ritka szépség! Ilyennem mindig lesz mostantól! Nagyon boldog vagyok most! :-) Ettől egy nő tündököl, ragyog, pezseg!Vibrál körülötte minden! Tiszta illat, friss élettel teli! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. november 16.

rdm

2015. augusztus 28.

Mintából próbáltam. Ez "tisztább", mint a sima Zen. Málnát, gyümölcsöt érzek az elején, aztán enyhe virágillat, de olyan letisztult, nem erős virágillat, nem szúrósan. Tartósnak mondanám. Igazán üdítő, kellemes, tiszta illat és nem tucat. Elfogadnék egy üveggel, de nem túl olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

ChihiroSenko

2012. július 13.

macskajaj, a velemenyed megingat, hogy megis megvegyem ezt a parfümöt. Mert ugyanis tul voltam a probafujason es az en börömön egeszen erös gyümölcsös lett az illat. Tetszett, de meg sem. Szeretem a Zen-t, de olyan bizonytalan vagyok a vasarlassal... azt hiszem teszek meg egy probafujast. :) ha megvettem megis, megirom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 13.

macskajaj

2012. június 21.

Ez az illat tökéletes fiataloknak és középkorúaknak egyaránt. Nagyon szeretem, olyan megnyugtató, kiegyensúlyozó illata van, igazán kellemes, elegáns, és még tartós is. A virágos illata ellenére nem hivalkodó, de nem is konzervatív, hanem valahol a kettő között van. A csomagolása nagyon szép, imádom, de túl nagy, így nem túl praktikus, ha táskában szeretném vinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.