Sierra Bees

Ár:   $3   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogczi, Módosítva: 2017. február 13.

Ár:   $3
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Kézkrémek

Gazdag, tápláló kézkrém shea vajjal, olívaolajjal és Manuka mézzel. Hipoallergén, pH-semleges, illatanyagoktól és állatkísérletektől mentes, környezetbarát csomagolással.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Lencseee

2017. szeptember 22.

Mivel valoban inkabb budos,mint illatmentes en ejszakai labapolasra hasznaltam el. Az "uj" funkciojat maradektalanul ellatta. Labkremnek 5 csillagos😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

bogczi

2017. március 29.

Irtó büdös, viszont remek állagú és nagyon gazdagon táplál. Híg, lotion állagú és hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet sem finom réteget a bőrömön, a kivérző kezeimet csak ez hozza rendbe. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

tara95

2017. március 29.

Nagyon büdös, iszonyat folyékony lotion gyönyörű incivel és fantasztikus hidratáló hatással. Ajándékba kaptam, pillanatok alatt benyelte a bőröm, újra fogom venni ha tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone, Citric Acid