Sigma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: musume, az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2013. június 14.

Bőrtípus:   Száraz

Krémes állagú szemhéjfestéke.

Tindelou

2019. június 26.

Biztos velem van a baj, mert nekem nagyon olajos a szemhéjam, de nekem semmennyire se működik. Sehogy! Már a felvétel után elkezd becsíkozodni, amikor még fel sem vittem a szemhéjfesteket. Egyszerűen nem köt meg. Semmi nem történik. Mint halottnak a csók. A szemhéjfestéknek meg 2 óra múlva hűlt helye. Annyira no Makeup Makeup, hogy tényleg. Ha elcseszted a sminked, semmi gond 2 óra múlva újra csinálhatod. 😊
Ennél talán még az Essence is jobb volt, pedig azt is kidobtam vagy bármilyen korrektor. A csomagolása az irtó cuki, de ne ezt vedd meg, mert ha működne akkor bármi működne. A Rivális de loop Young az százszor jobb ennél.

Jöttem felpontozni, mert nem volt szívem kidobni és rájöttem, ha nagyon sokat viszek fel belőle akkor olyan 4-6 órát kibír, és így elhasználtam 4 hónap alatt 5 g-ot mindennapi használat mellet. Nekem is a persuade árnyalat volt meg, a rózsaszín. De nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 26.

Yudit

2018. augusztus 10.

Érzékeny, allergiára hajlamos szemhéjamra tökéletes választás. A színe is nagyon el lett találva, krémes, jól eldolgozható, ujjal, ecsettel, szivaccsal. Tartós, kicsit drága de lassan fogy el. Mindennap használom már másfél éve és még nincs vége.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Dézi

2017. szeptember 24.

Nem rossz termèk, esküvői sminkhez vásároltam. Kb annyit tud mint az artdeco primere. Elhasználgatom, de mèg keresem az igazit. 9 òra munka után azèrt ezzel is eltűnik a szemhèjpúderem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

sky

2014. augusztus 25.

A provoke árnyalatot szereztem be nemrég, és nálam jól működik. Ami meglepő volt, hogy ez is csillámos, pedig direkt matt, nude árnyalatot kerestem. (annak is írták a MUP-án...) Sebaj, mert nem hangsúlyos, lefedi az összes matt árnyalatom a csillogását, ha meg szatén fényt szeretnék, önállóan is tudja. Két dolgot kell betartani, mert nagyon pigmentált és kiadós: nagyon kevés kell belőle, és szintetikus ecsettel felvinni. Így nem ül ráncokba, nem maszatolódik. Zsíros bőrűeknek nem ajánlom, de én pont azzal küzdök, hogy nap végére annyira kiszárítja a bőröm a festék, hogy pici hámlás jelenik meg a szemem szélein és kipirosodik. Ezzel semmi. Nekem bejött :). Újravenném.

Update: 5 hónap napi használat után a fele sem fogyott el. Teljesen megszüntette a hámlást, kipirosodást a szemsarokban, nagyon kellemes viselet. Tényleg tartósabb a smink, kevesebb porfesték kell ugyanazon hatás eléréséhez. Mindent tud, jár az 5 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Sminkakademia

2014. február 17.

A Persuade változata van meg nekem és abszolút jó vétel volt. Nagyon szépen lealapozza a szemet, nem áttetsző és egész nap rajta maradt a leggyengébb szemfestékem is. Nagyon kevés kell belőle és akkor egyáltalán nem ül bele a ráncokba. Szép a csomagolása, én legalábbis szeretem az üvegtégelyt és jó hogy van fedőkupakja, ami megvédi a kiszáradástól. Bármikor újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

erika0325

2013. szeptember 21.

Csalódás. Kb 2 óra után összegyűlt csíkokba a szemhéjpúder.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Csalódás. Kb 2 óra után összegyűlt csíkokba a szemhéjpúder.

varadi85

2013. május 28.

Nagyon jó ez a szemhéjalap, nekem a Bare: Persuade nevű árnyalatban van meg, ami egy világos, bőrszínű árnyalat. Egyrészt valóban tartóssá teszi a szemfestéket, illetve kiemeli a színeket, de amit én nagyon szeretek benne, hogy van fedése is, így elfedi a szemhéjamon látszódó kis vékony ereket, és így tényleg szép egységes színű lesz a szemhéjam.
Bejegyzés képekkel itt: http://theverystyle.blogspot.hu/2013/05/elso-benyomasok-sigma-termekek.html

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.