Signal

Ár:   330 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: angeltear, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2013. július 15.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal Family Herbal Fresh fogkrém olyan természetes eredetű, frissítő tulajdonságairól ismert növényi kivonatok gazdag keverékét tartalmazza, mint a menta, zsálya, mirha és eukaliptusz. Harcol a rossz lehelet ellen és hosszantartó friss érzést biztosít. Erősebb fogak fogszuvasodás elleni védelemmel.

CrazyKid

2019. április 14.

Kevés is jól habzik, nekem nem ez a legkedvencebb ízem ,ha fogkrémről van szó. Főleg az ára miatt vettem, de úgy érzem hamar fogy. Átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

HDorina

2019. február 16.

Frissítő íze van. Hosszabb ideig érezhető. Ár érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

Frissítő íze van. Hosszabb ideig érezhető. Ár érték arányban nagyon jó.

Gy girl

2019. február 1.

Ez a családi fogkrémünk évek óta, szeretjük, nem cserélném le. Kellemes íze van, jó érzést hagy maga után és tetszenek az összetevői is. A fogkefém pedig eleve zöld, így nem zavar, ha befogja. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 1.

Nuvola

2018. augusztus 4.

Most jól meglepődtem! Már több, mint egy éve használom nagy megelégedéssel a Lacalut White-ot, ami instant fehérít. De mostanában rendesen felszökött az ára, másrészt tartok a túlzott sikálás fognyűvő hatásától, úgyhogy kiegészítésül vettem egy ilyen kis herbás fogkrémet ( 380 Ft-ért ).
Kellemes, átlagos, összetevők is rendben. Nem csíp, tetszik az íze, és nem bánom, hogy bezöldül tőle a fogkefe. De mikor tükörbe néztem, azt hittem, káprázik a szemem: bár nem ígéri, ugyanúgy fehérít, mint a Lacalut. Nem számolom ki, hány ilyet vehetnék a másik árából.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 4.

dunaimano

2018. január 11.

Alapdarab. Kellemes íz, jól habzik, viszont egyetlen hátránya: beszínezi zöldesre a fogkeféimet. Ezért csak 4 *, én nem kérek színezéket a fogkrémembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

erika81

2017. március 16.

A fogkrém rendben van, viszont a tubusát nagyon utáltuk. Alig lehetett a kupakot normálisan letekerni róla, pedig nem húztuk rá erősen. Össze-vissza deformálódott a tubus! Tartalom 5, tubus 2.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 16.

mokojka

2017. február 7.

A Rossmann-ban vettem 186 kemény forintért.Így,ha nem lenne jó,akkor sem lenne nagy érvágás.De ráadásként kitűnően dolgozik! Nagyon jól tisztít,jól habzik.Nincs túl erős,maró mentolos íze,de azért érezni lehet fogmosás után is a frissességet egy darabig.Nagyon megérte,bánom,hogy nem vettem többet,de valószínűleg visszamegyek egy pár darabért. Ennyi pénzért ingyen van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 7.

babee28

2017. január 26.

Jó az íze, sokáig friss marad, rendesen tisztít. Árban is megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 26.

Jó az íze, sokáig friss marad, rendesen tisztít. Árban is megfelel.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2016. május 3.

Nagyon sokáig a kedvenc fogkrémem volt, mostanában nem volt terítéken, de talán háromszor vettem újra annyira szerettem. Nem mondanám csodának, de nagyon kellemes mentolos íze van, könnyen habzik és jól tisztít. Amiért jobban szerettem, mint a társait az a hatása volt, felfrissítette a számat és a hatását egész nap éreztem, friss leheletet biztosított, de nem változtatta el az ízeket, mint általában egy mentolos fogkrém. Nagyon szerettem, valószínűleg újra fogom venni még egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. május 3.

Ginus

2015. november 16.

Kedvenc fogkrémem! Jól habzik és tisztít, kellemesen mentholos. Ár-érték arányban a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!