Signal

Ár:   449 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. január 8.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Signal Mikroszemcsés fogkrém lágy fehér és zöld szemcsék keverékét tartalmazza a hatékony lepedékeltávolításért még a fogközökből is.

Kiszerelés: 75 ml

BlutterflyGirl92

2019. május 31.

Szerintem jó kis fogkrém. Azt kapjuk amit ígér, jó az íze és szépen fehérít. Testvérkéjeit is ajánlom, mert mindegyik jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

csemezb

2018. november 28.

Alapvetően jó az íze, érdekesek ezek a kis szemcsék, az ára nem drága, és nagyon sokáig elég nekem. Azt nem tudom,hogy fogkő képződést mennyire akadályozza meg, illetve mennyire segít, mert nem rég szedték le a fogkövem, de majd a továbbiakban jelentkezem update-tel, nekem tetszik, hogy olyan nagyon tiszta érzést nyújt. Megelőlegezek neki egy 5 csillagot, aztán majd meglátjuk :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 28.

6vilag

2018. október 27.

Egy időben nagyon sokat használtam, mert szerettem azt a csikorgó tisztaságérzetet, amit nyújtott. Aztán ki-ki próbáltam másokat is, sőt van amit nagyon megszerettem, és ahhoz lettem egy időre hű. Érdekes, hogy ez egyetlen fogorvosi ajánlásban sem szerepelt eddig...
Kilengés ide v. oda. azért néha vissza-vissza térek hozzá.
Alább olvastam, hogy remek fogkő eltávolító ill. megelőző a hatása. Valahogy én ezt nem tapasztaltam, v. nem emlékszem rá. De most újra vettem egy tubussal, és a már más miatt kedvencekké avanzsált fogkrémekhez biggyesztek egy borsónyit. Nemrég voltam fogkő levételen, hát kevés rosszabb dolog történhet a fogorvosnál. Reménykedek, hogy működni fog és nemcsak az extra tisztaság érzetet adja, hanem kevesebb fogkövem is lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 27.

Kilengés ide v. oda. azért néha vissza-vissza térek hozzá.

Airyn08

2018. augusztus 21.

A Sensodyne Repair and Protect után ez a 2. kedvenc fogkrémem. Igazából érzetre, tisztaságérzetre és feelingre ezt jobban szeretem, de a másik jobb az érzékeny fogaimra. Mindkettőt szoktam használni, mert állítólag jó, ha nem ragadunk le egyféle fogkrémnél. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

QAMeli

2018. június 27.

Évek óta használjuk párommal. Amikor valamiért mégis másik fogkrém került a kosárba, pár nap után mindig megbántam, és végül visszatértünk ehhez. Nagyon olcsó, nagyon hatékonyan tisztít. Mindig gondom volt a fogkőképződéssel, de mióta ezt használom, nincs problémám. Sok a tömött és gyökérkezelt fogam, és a töméseimet se bántotta. Mindent összevetve jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

reginand

2017. február 6.

Nem rossz, de főleg az ára miatt veszem újra :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Nem rossz, de főleg az ára miatt veszem újra :)

Kattty93

2016. szeptember 16.

Én a szemcsék miatt vásároltam meg, szépen tisztított, viszont a használata alatt a fogtömésemből lejött egy kis darab, persze nem biztos, hogy a fogkrémben található szemcsék voltak a hibásak. Mindig elgondolkodom a polc előtt, hogy újra merjem-e venni, mert alapvetően jó volt, de még nem mertem rászánni magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Gabriellaaa

2016. június 8.

Mindíg ezt vesszük itthonra. A bátyám hajlamos a fogkőre, a fogorvosunk mondta, hogy ezt vegyük. Az elején idegesítettek a szemcsék, de mostanra megszoktam. Elvileg a ma kapható fogkrémek közül a legtöbb már nem alkalmas a már kialakult fogkő leszedésére, de ezzel (sok melóval, pár hét után) lejön. Jól tisztít. Kb. 300Ft a Tesco-ban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 8.

Divaldia

2016. május 23.

Semmi extra, az íze nem nagyon tetszett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Semmi extra, az íze nem nagyon tetszett.

Mackobunda

2015. december 6.

Egyszer megvettem, kipróbáltam, jól habzott, azóta se került bele újra a kosaramba. A Signal-nak a fogkeféi jobban bejönnek, mint a fogkrémei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1