Signal

Ár:   288 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 288 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2016. július 4.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 288 Ft

A Signal legfejlettebb formulája, amely HAP Mineral*-t tartalmaz, ami beépülve a nyitott dentincsatornákba segít megakadályozni a fogak érzékenységéből fakadó kellemetlen érzést. Bevezetés hónapja: 2012. január.

* A HAP Mineral hidrox-apatit, ugyanaz az ásvány, amelyből a fogaink állnak

Ár: 288 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
dobolank

2015. január 22.

Update
Átkom arra, aki kivonta!!!

A férjem használja, szerinte a Sensodyne talán jobb, de semmiképp sem annyival, amennyivel drágább. Legalább 8-10 tubust elhasznált már belőle, folyamatosan ezt kell neki vennem, úgyhogy feltételezem, hogy elégedett vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 22.

Update
Átkom arra, aki kivonta!!!

nitavondee

2014. január 20.

Meg vagyok vele elégedve, számomra a legfontosabb, hogy nem mar és csíp annyira mint a legtöbb fogkrém, mentolos hatása nem tart sokáig ezért cserébe, természetesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 20.

magnes

2013. június 20.

Mire elhasználtam egy tubussal, olyan helyen is érzékenyek lettek a fogaim, ahol azelőtt nem, nem hiszem, hogy ez a HAP mineral csodaanyag beépülésére utalna... És sokszor még a tisztaságérzet is hiányzott. Újabb kitérő után visszatérek a jó öreg elmexhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 20.

barbee77

2013. március 29.

Nemrég fogyott el, jelenleg más hatóanyagút használok, és most derült ki igazán, hogy hatott. :D Múlik a hatása, és újra sziszegek a hidegnél, valamint a melegnél. Biztosan újra fogom vásárolni :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

stenonis

2013. január 5.

Morbid ez a lazacrózsaszín :D az íze is furcsa elsőre, olyan kis semleges, szerintem is édeskés... nekem nem jön be, de ez legyen a legkevesebb, nem ezért nem fogom újravenni. Több hete használom, és nem érzem, hogy bármit is javítana a fogérzékenységemen, kifejezetten ezért tök felesleges vétel volt. És hozzászoktam a fehérítő fogkrém hatásához, így most tisztának sem látom a fogaimat, de még az érzet sincs meg. Talán a gyengéd íz pozitívum lehet, meg hogy nem érzem olyan száraznak a számat fogmosás után, mint más fogkrémeknél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

Angelgirl

2012. október 29.

Pár napja használom egy kisebb megszakítással (2 nap kihagyás), de eddig nekem se mulasztotta el az érzékenységet. És az első használat után az utóíz se tetszett amit hagyott. Kissé... nem is tudom, talán édeskés volt. Mondjuk ezt azóta nem tapasztaltam, de lehet csak "hozzászoktam". Nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

lenarta23

2012. május 31.

Már pár hete ezt használom és sajnos nekem sem mulasztotta el eddig az érzékenységet. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 31.

pityepotya

2012. április 23.

sajnos nekem nincs ilyen szerencsém. elég érzékenyek a fogaim, nem tudok hideg vízzel öblögetni sem. ez a második tubus, amit megvettem, hogy adjak neki még egy esélyt, vagy hogy a hosszabb használati idő miatt hasson, de semmi, ugyanolyan érzékenyek a fogaim, mint eddig, én nem is értem, hogy reklámozhatják ezt érzékeny fogakra.
de remélem csak én vagyok az egyetlen kivétel, akinek nem működik.
egyébként kellemesen mentolos, jól habzik, nem túl erős, és szép rózsaszín színű :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

de remélem csak én vagyok az egyetlen kivétel, akinek nem működik.

bandita

2012. április 23.

Talán meglepő, hogy bár régóta van fogérzékenység problémám, mégis ez az első fogkrém, amelyet próbáltam erre a problémára. Édesanyáméktól kaptam egy 10 ml-es tubust és néhány napja tesztelem. Először kicsit sokat sikerült tennem a fogkefére (1,5 cm) és így kontrollálhatatlanul habzott a számban, amit nem kedvelek. Kisebb mennyiséget használva már nem volt gond. Halványrózsaszínes zselés krém, amely a 3 perc időt betartva tökéletesen működött a számban. Már az öblítésnél éreztem, hogy nem "üt" a víz hőmérséklete és a fogaimra rászívott levegő hidegét is csak tompán éreztem. Próbáltam már néhány Signalt, gondom volt azzal, hogy szárították a nyálkahártyát és érdekes trutyikat képeztek a számban különböző helyeken, de ez a termék nem csinál velem ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!