Signal

Ár:   399 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. március 16.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Victory33

2020. január 14.

Először nagyon tetszett a kiszerelése és állaga, de használat után 2-3 órával olyan kellemetlen érzés volt, mintha nem is mostam volna fogat. Talán egyszer még teszek egy próbát vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

Colette221

2019. szeptember 12.

Nem vált be. Nekem is érzékenyek lettek tőle a fogaim, nem tisztít eléggé. Olcsó, de akkor sem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

bagolylilith

2018. szeptember 14.

Imádom, a Müllerben mindig betárazok belőle, ha akciós. Két fogkrémet használok felváltva fogmosáskor, ezzel szoktam befejezni, nagyon frissnek és tisztának érzem a hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

szaszu05

2015. szeptember 22.

Nem tisztít eléggé és érzékenyek lettek tőle a fogaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Nem tisztít eléggé és érzékenyek lettek tőle a fogaim.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.