Signal

Ár:   1029 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1029 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szepjulia, az összetevőket feltöltötte: kriszta9211, Módosítva: 2014. július 17.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1029 Ft

Fogkrém a kirobbanó frissességért

Az imádott mentolos illatt most akár a reggeli és esti fogmosás után is a Tiéd lehet. Frissítsd fel leheleted az új Signal fogkrémmel, amely bizonyítottan már egy fogmosás után fehérebb fogakat kölcsönöz tökéletes mosolyodhoz!

Kiszerelése: 75 ml

Ár: 1029 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
zskwaap

2019. május 29.

sajnos nem veszek észre fehérítő hatást, viszont utána sokáig megmarad a friss lehellet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

Yavanna

2018. március 4.

Nagyon kíváncsi voltam én is, hogy milyen lehet egy férfi fogkrém, és tetszett az élénk kék színe, úgyhogy loptam apum fogkrémjéből, és azóta az egész család ezt használja :D sokféle fogkrémet kipróbáltunk már, de talán ez fehérít a legjobban. Elég intenzív mentolos az íze, nekem bejön, sokáig friss marad utána a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

writa

2017. augusztus 18.

Van itthon ilyen fogkrém, néha kipróbálom, de nem használom rendszeresen. De nem lehet, hogy csak kissé kékre festi a fogakat, így optikailag fehérebbenk tűnik, de pár óra múlva lekopik? Nekem úgy tűnik, hogy nem alapos tisztítástól lesz fehérebb a fog, hanem csak illúzió, a kékes árnyalattól tűnik úgy? Ez az elméletem, Ti mit gondoltok?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Enci90

2017. február 24.

Imádjuk. Igen én is ezt használom, nem csak a párom (A női verzióját, a glossy-t azért nem veszem meg külön magamnak mert az csak 50 ml, ez meg 75ml ugyanazon az áron!!!). Jó mentolos íze van, ami miatt sokáig friss marad a szám. Fehérít tényleg már az első használat után. Igen ez a fehérítő hatás ideiglenes, de a 1-2 napig látszik, tehát ha folyamatosan ezt használod akkor folyamatosan 1-2 árnyalattal fehérebbek a fogaid. Próbálkoztam más fogkrémmel is, hátha mégtöbb árnyalattal lesz fehérebb a fogam, de amint váltottam visszasárgultak, mert azok nem tudtak többet ennél. Már szerintem vagy 5-6 tubussal elhasználtunk és eddig ez a legjobb, leghatásosabb fehérítős fogkrém amit próbáltam, pedig próbáltam már vagy 10 félét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

bendi13

Korcsoport: < 18
2016. december 30.

Nekem bevált, azonban ízre a superpure sokkal jobb. Ez a változat nekem túl mentolos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 30.

Erina

2016. július 15.

Férjem vett magának, mert megtetszett neki az én Glossy-m :) Kipróbáltam. Nem túl erős, de nagyon kék, vigyázni kell vele. Fehérített egy árnyalatnyit már első használat után. lehet, hogy kipróbálom hosszabb távon is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

gingerbloo

2016. március 8.

A termékcsalád tagjai között semmi különbség. Valamennyire fehérít is, de ez különben életmód függő leginkább, szóval csodát ne várjon senki. Én nem vagyok fogkrém szakértő, amúgy minden rendben volt vele. Mindegyike kipróbáltam ebből a családból, de végül lemondtam róluk, meg kurvára KÉK. Úgyértem, hogy KÉK. Mindened kék lesz. Az egy dolog, hogy ne moss fogat vele bármilyen olyan ruhában, amit egy kicsit is szeretsz. Megfogja a csapot, a fogkefe sörtéit, még olyan dolgokra is ráfröccsen, amiről nem is tudtad, hogy fogkrém kerülhet oda. Praktikátlan és annyira nem hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 8.

Mackobunda

2015. december 6.

Kipróbáltam, mert izgatta a fantáziám, mitől férfifogkém. Semmi extra, de jól habzik, jó fogkrém. Jó erős, talán ezért lehet jobb a férfiaknak. Nekem tetszett a színe :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

yanded

2015. május 16.

Egyáltalán nem fehérít viszont érzékennyé tette a fogaimat. Mióta más fogkrémet használok azóta semmi bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

ingyombingyom

2015. április 2.

A férjem büszkén mutatta a legújabb szerzeményét. Muszáj volt lopnom belőle. Ez egyszerűen siralmas...
Nemhogy nem fehérìt de befog mindent a mosdókagylótól a fogamig. Nem is mertem mosolyogni utána!
El fogom tüntetni a fürdőszobából , sokfajta fehérítő fogkrém van rajta kívül. Igaz, azok sem tökéletesek és állìtólag nem is egészségesek de ezt simán lekörözik.
2 csillag mert sikerült megvezetnie az én örök szkeptikus férjemet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 2.

2 csillag mert sikerült megvezetnie az én örök szkeptikus férjemet!

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin