Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2015. október 17.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

umpalumpa

2015. január 15.

Az utazós kompaktomban a Rosenberry nevűt birtoklom. A lilás a sötétebb, matt -bocs, nem matt, összekevertem a Plum Pop árnyalattal, hanem enyhén selyemfényű- a világosabbat halvány rózsaszínnek mondanám és selymes. Nekem teljesen megfelel a tartóssága, erőssége, építhetősége. Nem potyog le, nem használok szemhéjalapot. Nem mai darab, de szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 15.

Zanzara

2014. december 12.

Tudtam, hogy szeretni fogom, na de ennyire! :-) Nekem a lilás árnyalatú van meg (válogosabb és sötétebb). Gyönyörűen pigmentált, selymes színek. A kettő egyszerre fantasztikusan mutat, egyszerre természetes, és különleges. Tartóssága egyszerűen tökéletes. Nekem még nem volt olyan szemhéjpúderem, ami ne ült volna bele a ráncokba, ráadásul elképesztő csillogást tud produkálni a szemhéjam... Na most egy mozgalmas délután után hiába nézegettem a tükörben magamat, a helyén volt, úgy ahogy a feltettem. Nem fénylett, nem olvadt le. Hogy ezt hogy csinálja, halvány lila gőzöm sincs :-) A zöld szememhez is maximálisan passzol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 12.

rata.sum

2013. augusztus 15.

Nekem is a Mocha volt meg. Azért volt, mert sajnos leejtettem és ripityára tört. :( A minősége szuper volt, nagyon szép mindkét szín, hétköznapi és ütősebb smink is könnyedén kihozható belőle. Tartós, jól pigmentált. Képek alapján a Roseberry és a Pink Dusk is gyönyörű lehet. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

aclasta

2013. július 9.

Hosszú évek óta nem találok az Estée Lauder szemhéjpúderekhez foghatót, ebben a kategóriában nálam abszolút első helyen végzett a márka. A Silky Eyeshadow Duo-ból nekem a Mocha elnevezésű van meg, amely egy világos-bézses tópszínből és egy szaténos-cappuchino barnából áll. A pigmentáltság terén kiváló, ecsettel remekül eldolgozható, nem porzik, rejtett szemhéjon is kb. 8 órán át szívósan helytáll. :) A kompakt egy kétvégű - kettő az egyben -, applikátort és ecsetet, valamint tükröt is tartalmaz, melyek vészhelyzetben jó szolgálatot tehetnek ugyan, de mindennapi használatra én nem javasolnám őket. A termék minősége akár évekig (!!!) is kifogástalan, olyan sminkszer, amire igazán érdemes költeni. Love! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

zalla

2013. június 14.

2 színt vettem akciósan, a Cappucino-t és a Ginger-t. Mindkettő állaga nagyon selymes. Gyönyörű natúr sminket lehet mindkettővel készíteni. Viszont eléggé szenvedek a felvitelükkel, rendesen építgetni kell őket, hogy látszódjon rajtam valami. És a szemhéjalap kötelező alájuk (mind az intenzitás, mind a tartósság növelése céljából).Összességében az eredmény kárpótol, de teljes áron nem venném meg a terméket emiatt (-1 pont emiatt).
update: érdekes módon a tavaszi időszakban jobban működik, tartósabb....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

update: érdekes módon a tavaszi időszakban jobban működik, tartósabb....

lumiukko

2013. február 11.

Nekem a 02-es Cappucino van meg. A világos árnyalat nem túl jó minőségű, építgetni kell, hogy valamicske látsszon belőle, ráadásul picit porzik is. De a sötétebb barna árnyalat valami eszméletlen gyönyörű! Az nem porzik, és tényleg selymes, nagyon jól satírozható, könnyű vele dolgozni. Azért a tégelyben látható színintenzitás eléréséhez kicsit ezt is építgetni kell, de nem vészes. És érdekes, de életemben először van olyan, hogy a termékhez csomagolt ecset (végre nem csak használhatatlan applikátor!) meglepően jó! Puha, és szépen lehet vele satírozni, persze otthon azért nem azt használom, de a célnak megfelel. :)
Viszont a szemhéjpúderek tartósságával annyira nem vagyok elégedett. Igaz, én nem használok szemhéjalapot, mert nem éreztem eddig szükségességét, egyszerűen nekem minden szemhéjpúder úgy maradt akár tizen-órákon keresztül is a helyén, ahogy feltettem, sose koptak meg vagy maszatolódtak el. Ez viszont 6 óra elteltével már kezdett kicsit megkopni. De ezért pontot nem vonok le,mert ez orvosolható egy jó alappal.
Viszont a világosabb szín hibái miatt akkor is csak 4-eske.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 11.

Viszont a világosabb szín hibái miatt akkor is csak 4-eske.

momo

2011. augusztus 8.

Én is a 01 Mocha-t használtam. Nekem közepesen volt tartós és lehettek volna kicsit erősebbek is a színek. Hétköznapra tökéletes, de délután már újra kellett kennem. Az aplikátor végéről pár hét után leesett a szivacs és a tükre sem a legjobb. Maga a szemhéjpúder megbízható termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

morning_glory

2011. június 15.

Én is szinte naponta használom, és ugyan drága volt, elég sokáig tart, tehát én azt mondom, megéri beruházni. Nagyon jó állaga van és tartós, alapozás nélkül sem ül meg a ráncokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 15.

Baboo

2011. március 5.

Én a Pink dust árnyalatot használom szinte nap mint nap. Tényleg nagyon selymes, könnyű felvinni, nem pereg, és nagyon szép árnyalatokban kapható. Gyönyörű natur smink készíthető vele. Szerencsére ajándékba kaptam, mert az ára elég borsos, legalábbis számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 5.

chris2007

2010. október 25.

Szuper

Imádom, véletlen egybeesés, nekem is a mocha van. Szuper a színe nappalra és nem pereg le, tartósan fennmarad. Nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. október 25.

Szuper

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.