Sisley

Ár:   49 990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2017. július 3.

Ár:   49 990 Ft
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Annak érdekében, hogy  visszaállítsuk a bőr fiatalos rugalmasságát és kisugárzását, de ugyanakkor  egy felejthetetlen  bőrápolási élményben legyen részünk, a Sisley kutatói létrehozták a Black Rose Skin Infusion Krémet. Kezdetben ez az új krém a Black Rose esszenciájára koncentrált, kombinálva az olajos és a vízes kivonatokat, a ritka virág minden értékét kihasználva.
Majd két másik különleges rózsa fajjal párosították: a puhító és üdítő Májusi Rózsa és az antioxidánsokban gazdag  Alpesi Rózsa kivonatával,amely a Sisley ujonnan használt aktív összetevője. A három rózsafajta  tökéletes elegye mellett, a Shea vajnak és a Sárgarepcének köszönhetően teszi élénkké, puhává és kellemessé a bőrt. A  Hibiszkusz kivonat  tonizáló és hámlasztó hatása által segíti megőrizni az arcszín fényét és ragyogását.
A rózsák illóolaját  a Magnólia és a Muskátli esszenciájával kombinálva, hozták létre azt a virágos illatot, amely a Black Rose vonal védjegye. Egy igazi érkézi élmény, amely felébreszti az vágyat és a jólét azonnali érzetét kelti.
A Black Rose Skin Infusion krém három fő tevékenységet kombinál annak érdekében, hogy visszaállítsa a bőr teltségét és puhaságát, szebbé és ragyogóbbá  varázsolva  azt. A bőr teltebb, a ráncok kisimultak és az arc visszanyeri fiatalos megjelenését.

Ár: 4500 , Eladó: zsanettt26
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás utan postán maradò,foxpost,személyes
Sisley Black Rose csomag
Ár: 8.000,- Ft Foxposttal , Eladó: Tarzicia
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: Utalás után kizárólag Foxpost

Laci88

2019. november 15.

Az egyik leges legjobb krem, amelyet valaha hasznaltam. Annak ellenere, hogy nem konkretan zsiros borre van kifejlesztve, meg az en arcam is beszivja es nem fenylek tole, mint minden mastol.Hidratal, feszesit, taplal. Hihetlenul jo krem! Mondjuk ennyi penzert nem is csoda :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Wey1122

2019. szeptember 23.

4ml-s minta volt amit kipròbàlni tudtam. Krèm vizes gèles àllagù, a bőröm gyorsan benyeli. Hidratàlò hatàsa jelenleg nekem pont elèg volt!
Illata szàmomra elèg erős igaz kellemes,de akkor is! Pattanàst nem okozott, semmi negatìvumot nem tudok ìrni az àràn kìvűl!
Jelenleg egy tègely àra 132 Eurò! Jelenleg mèg nincsennek ràncaim,kìvàncsi lennèk mit tudna egy idősebb bőrön! Èn nem fogok èrte verekedni,de ha kapnèk egy tègellyel boldogan elkenegetnèm! Erős illata miatt kap egy jò kis 4-est! Nem gondolom csodaszernek,ennyit a Shiseido krèmem is tud,ès kevesebb pènzèrt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Sherka

2019. július 4.

Mivel dehidratált normál/száraz bőröm van, azt hittem, hogy jól fog működni nálam. Felkenéskor érzem azt a bizonyos jóleső érzést, de elég nehézkesen issza be a bőröm. Ami nagy csalódás: eléggé zsírosítja a T-zónámat. Mivel tizenéves koromban kombinált volt a bőröm, előhozta belőlem az emlékeket, amiket inkább elfelejtenék. Nem fogom tovább használni. Azoknak ajánlanám akiknek nagyon nagy problémát jelent az extrém száraz, hámló bőr, nekik szerintem csodaszer lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Tarzicia

2018. október 4.

Már a második tégellyel fogyasztom belőle. Nagyon szeretem a krém állagát, nagyon érdekes selymes vizes-zselés, könnyen eloszlik, sose lesz ragacsos. Mindig csak nappal használom, nagyon jól hidratál és táplál, bár nem érzem vastagnak, de ha sminkelek, az alapozó alá mindig a Chanel Hydra Beauty Micro Serumot teszem.
Az illata visszafogott és különleges, arcra felkenve azért hamar elillan. Meglehetősen érzékeny bőröm van, de még sosem okozott problémát ebben a krémben az illatanyag, az összetevői pedig nagyon jók. A tégely mélybordó színe és a krém halványrózsaszínje már csak hab a tortán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 4.

szeliger

2017. augusztus 5.

Én is csupán 4 ml mintát teszteltem. A krém illata hasonlít a feketerózsás maszk illatához, viszonylag sokáig érezhető a bőrön, az illatát szeretem. A feltevést követően még az én száraz bőröm is nagyon nehezen szívja be, a bőr sokáig olajosan fénylő felszínű. Reggeli használatkor a sminkelés könnyen megy, nem csomósodik, de az alapozó alól is átüt a fénylő felület, este pedig hosszas várakozás után is összekeni a párnát. Hidratáló hatása jó, egész nap kitart, de messze nem tölti fel annyira a mélyebb vonásokat, mint a maszk. Ha a maszkot este vékonyan krémszerűen felteszem, akkor másnapra sokkal feltöltöttebb az arc, fiatalosabb, nekem úgy tűnik, hogy az orr szélét a száj szélével összekötő redő kisimultabb, ráadásul a maszk textúrája is jobban tetszik, hamarabb felszívódik, testesebb.
A maszk szerintem csodaszer, ezt a krémet pedig nem venném meg, nehezen kihasználható, a jó hidratáló hatása mellett sok bosszúságot okoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Aimet

2017. július 4.

szintén 4 ml-s mintát használtam el esténként, nekem sokáig elég volt. az állaga nekem nagyon bejön, géles, viszont ha elkenem akkor vizes-olajos. szerintem normál bőr is simán elbírja, ki kell próbálni. reggelre gyönyörű bőrrel ébredtem :) egyenlőre 4 csillagot adok neki, gondolkodom a megvásárlásán. ha megvettem majd és huzamosabb ideig fogom használni akkor jövök fel vagy lepontozni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

kneva

2017. június 23.

Soha még nem vásároltam Sisley terméket, mert nagyon magas az áruk. Ez az első kozmetikum, amit kipróbáltam tőlük.
4 ml mintát kaptam Marionnaudban. Kevés is elég belőle, így 4 alkalomra volt elég. Az esti rutinomba próbáltam beilleszteni egymást követő napokon.
Nagyon olajos a textúra, bár kellemesen híg és jól kenhető, az én zsírosabb bőrömbe nem szívódott jól be egy óra elteltével sem. A rákövetkező estétő fogva az orcákra használtam, a T-vonalat kihagytam.
Nagyon száraz bőrre ajánlom, és annak aki szereti a geraniol illatát.
Tényleg van benne mindenféle különleges növényi kivonat, de nem az én világom. Sem az ára, sem az illata, és még az állaga sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

Nagyon száraz bőrre ajánlom, és annak aki szereti a geraniol illatát.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Hydrogenated Soybean Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az Atlanti-Óceánban és a Földközi-Tengerben élő barnamoszat féle kivonata.  Általában az algakivonatok sűrítőszerek, vízmegkötő anyagok vagy antioxidánsok, ez a konkrét barnamosztat kivonat viszont állítólag védi a bőrt a környezeti szennyeződésektől és javítja a bőr ellenállóképességét.