Sisley

Ár:   28 100 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. április 21.

Ár:   28 100 Ft
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Az Eau Florale készítmény azonnal megnyugtatja és ellazítja a bőrt, gondoskodik a gyengéd reggeli ébresztésről. Ideális revitalizáló frissítő a nap minden szakában. A strandon egy pillanat alatt felfrissíthetjük és hidratálhatjuk vele bőrünket, esténként pedig eltűntethetjük vele a smink utolsó apró nyomait."

Sisley Floral Spray Mist
Ár: 5999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Tarzicia

2020. április 18.

Frissít, tonizál, és minimálisan hidratál is, persze egy hidratálókrémet nem helyettesít. A szórófeje nagyon profi, porlasztja a folyadékot, szinte egy ködfelhőt kapunk. Mivel nem cseppeket szór, nem áll fenn a veszély, mint sok arcpermetnél, hogy a pici cseppek összeállnak, és belefolynak az ember szemébe. Nyugodtan fújható sminkre is, nem tesz benne kárt. Nem súlyos a flakon, táskába is be lehet dobni, nap közbeni frissítésre tényleg jó, kánikulában úgy hűsít, mint egy párakapu. Alkoholmentes, viszont határozott virágillata van, szerintem jobb lenne valami tisztaságillat, esetleg friss citrusos illat. Kifújás után ez még kb. tiz percig érezhető, irritációt nem tapasztaltam. Ami a legjobban tetszik benne, az az, hogy pillanatok alatt megszárad, és egyáltalán nem ragad. Jó termék, egy kis pluszt ad, de lehet élni nélküle. A három pirosan virító összetevő miatt csak 4 csillagot kaphat.
Nekem még ez a korábbi van meg, a megújult változatot most töltöttem fel. A különbség annyi, hogy a 125 ml helyett már csak 100 ml-es a flakon, ez egyrészt jó, mert még praktikusabb a mérete, másrészt rossz, mert kb. ugyanannyiba kerül; az INCI-je viszont jobb lett, két piros összetevőt kivettek belőle, már csak egy maradt, az illatanyag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 18.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.