Sisley

Ár:   $88   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: scorpionqueen, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 11.

Ár:   $88
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas

Ultra finomra őrölt pirosító duó a ragyogó bőrért. Minden bőrtípushoz alkalmazkodik, hosszantartó, high-tech formulával.

KuliKali

2016. május 11.

Már rég fel akartam tenni ezt a pirosítót,mert mindig érdekeltek a vélemények róla.Anyumét becsórtam egy időben,vészhelyzet elhárítása gyanánt.Nagyon erős színe van,bár az mindenképp tetszik,hogy van világos része,így nem muszáj mindig az erőshöz nyúlni.Szerintem annyira nem is tartós ,szóvaloké hogy egy vagyon ez a cucc,de szerintem annyira nem nagy kaland. Már ősidők óta megvan neki,ennek ellenére,nagyon kevés hiányzik belőle,szóval wow,és a minősége sem romlott egy fikarcnyit sem. Kiskoromban matekon a tükrét használtam tükrözéshez,jól el is törtem a zárját,mondhatom nem örült annyira anyukám :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

bobekecske

2016. május 10.

Scorpionqueen helyett én nyugodt szívvel megadom az 5 csillagot - nekem egy teszter példány van a birtokomban, amit mondhatni potom-pénzért sikerült megszereznem. :) Teljes, vagy akár csak szolidabban-akciós áron nem hiszem, hogy beneveznék rá ismét, mert habár nagyon jó, könnyen használható, és nagyon szép színű (szintán a barackos árnyalat tulajdonosa vagyok), túl sok jó minőségű és ennél azért olcsóbb pirosító van még a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Antioxidánsok: Malva Sylvestris Flower/Leaf/Stem Extract, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Propylene Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az erdei mályva virágából, szárából és leveléből készült kivonat, melynek gyulladásgátló és bőrnyugtató hatása, illetve antioxidáns tulajdonságai lehetnek.

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.