Sisley

Ár:   15 200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. május 20.

Ár:   15 200 Ft
Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Sminkek szájra

A Phyto-Lèvres Perfect egy szájkontúr ceruza szilárd, bársonyos, jól sikló heggyel, amellyel a szájkontúrt egyszerűen és pontosan meg tudjuk rajzolni. Kokum vaj és fitoszkvalán látja el a bőrt alapanyagokkal és nedvességgel: ettől kellemesnek érezzzünk bőrünk állapotát. Az aloe vera kivonat és jojoba olaj jólesően puhítja, bársonyossá és lággyá teszi a bőrt. A speciális öntött hegy, a bársonyos és egyben szilárd textúra, mely könnyedén felvihető, a színek nagyfokú tapadását és hosszú tartósságát biztosítja. Ecsettel pontosan felvihető a termék, a nap folyamán akár többször is. Igen praktikus, hogy a stift és a hegy azonos színben áll rendelkezésre.

Ár: 5000 , Eladó: Tinka0428
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta
Ár: 3000.- + szállítás , Eladó: illatvarázs*
Állapot: 2X használt, fertőtlenítettem , Helyszín: --, fizetés: Foxpost, postán maradó/ Banki àtutalàs

Tarzicia

2021. július 30.

Erről a Sisley szájkontúrceruzáról eddig nem volt vélemény. Én nagyon rég óta ismerem és használom, de direkt nem írtam róla. Hirdettem belőle egyet itt, a piactéren, és nem szerettem volna, hogy bárkinek is úgy tűnjön, hogy a saját lovamat dícsérem. Ugyanis csak szuperlativuszokban tudok írni róla. (Attól az egy példánytól is csak a színe miatt kellett megválnom, a Rose Thé nekem sötét.)
A legjobb szájkontúrceruza, amit ismerek, halkan mondom, még a Chanelt is lekörözi.
Kitűnően pigmentált, könnyen lehet vele vonalat húzni, szinte siklik a bőrön. Nem szárít, a legkrémesebb szájceruza, amit valaha használtam, ennek ellenére nem maszatolódik el, és tartós.
A két legvilágosabb színben van meg, Nude és Beige Naturel. A színválasztékra ráférne egy kis bővítés, az élénkebb színeknél pláne, de a nude vonalon is el tudnék képzelni még egy hidegebb árnyalatot, olyasmit pl. mint a Charlotte Tilbury Iconic Nude vagy a Chanel 162-es Nude Brun. (A másik két kedvencem.)
A dobozban egy jó minőségű hegyezőt is kapunk, a ceruza szépen hegyezhető vele, a bél nem törik, nem mállik. A ceruza másik végén rúzsecset található, én ritkán használom, de jó, ha kéznél van.
A külseje ízléses ezzel a két végén arany kupakkal. Egy valamibe tudnék csak belekötni, de ez már szőrszálhasogatás: a két kupak teljesen egyforma. Lehetne az egyik más formájú, mondjuk a rúzsecsetnél lévő tompa végű, úgy mint a Chanel-nél. Úgy könnyebb lenne megkülönböztetni, (kb. két másodperc helyett csak egy lenne), hogy melyik vége mit rejt. Amit viszont nagyon értékelek, az az, hogy a ceruza külseje ugyanolyan színű, mint maga a bél. (A Shiseido-nak a Smoothing Lip Pencil-je volt ilyen. Abból a BE 701-es színt szerettem nagyon, amikor megtudtam, hogy megszüntetik, gyorsan be is táraztam belőle két darabot.) A Chanel szájkontúr-ill. szemceruzái külsőre teljesen egyforma feketék, csak a végükön van egy pici, színt jelölő csík. Elegáns, de nem praktikus, mert több van belőle, ezért minden egyes alkalommal ki kell vennem mindet a tartóból, egymás mellé tenni, hogy lássam, melyik szín melyik. Tudom, felirat is van rajta, de azt nem tudom kibogarászni olvasószemüveg nélkül, és az sminkeléskor nincs rajtam, mert útban van. Ezek apróságnak tűnhetnek, de nekem fontos részletek.
Ez a Sisley szájkontúrceruza minden szempontból csillagos ötösre vizsgázott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 30.

Ez a Sisley szájkontúrceruza minden szempontból csillagos ötösre vizsgázott.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Squalane eo 1 0

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.

Színezék. Piros.