Sisley

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Trixi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 11.

Lelőhely:   Marionnaud, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Ultra fényes szájrúzs, mely hidratálja, puhítja és védi az ajkakat. Az ígéret szerint teltebb színt ad az ajkaknak, mint egy szájfény, s emellett fényesebbé teszi őket, mint egy rúzs. Gyümölcsös színekben kapható, finise áttetsző. Könnyű és krémes textúra, mely gazdagon táplál.

Boriskajuliska

2017. június 17.

Rúzs mániásként nagy reményekkel ruháztam be a 4-es árnyalatba. A színe szép de az ultra fényestől nagyon messze van. Szép szép de ritkán nyúlok érte. Sem az érzet, sem a látvány nem hozza az elvárásaimat. Sok prémium kategóriás rúzsom van, van összehasonlítási alapom, sajnos nem lesz kedvenc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 17.

Klaunak

2017. január 28.

Az egyik kedvenc rúzs márkám lett. Van szín, de mégis enyhén át tetsző. Nekem a 2 és az 5 szín van meg. Egy nagyon enyhe és egy mélyebb árnyalat. Semmi kecmec, felkenem és szépen fent van. Nem kell vacakolni és ecsetezgetni, igazgatni. A mi külön tetszik benne, hogy a szélek felé halványul enyhén és száj középen mélyebben kijön a szín. Van egy kis csillogása (de nem mint a szájfénynek) amitől szép teltnek tűnnek az ajkak. Nem túl tartós, de a hatás feledteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.

Trixi

Korcsoport: >54
2016. október 17.

Piros bársonytokba rejtik az S logós rúzst, igazi luxuskinézet. A rúzsról magáról is elmondható, hogy luxusérzetet ad viselőjének, gyönyörűen csillog, telt a színe, balzsamos érzés az ajkakon. Puha és hidratált a szám, és viszonylag tartós is, egy egyszerűbb étkezést túlél. Picit ragacsos érzés a viselete, de nem kellemetlen, megváltás a száraz ajkaknak. A 2-es számút vásároltam meg, amely egy klasszikus bézses rózsaszín nude szín, ezzel nem tudok mellélőni, de érdemes azért körülnézni, az élénkebb színek is nagyon szépek. Igazából a Lancome új L'absolu rouge-ait, a Pourquoi pas és Jour & Nuit árnyalatokat akartam kipróbálni, sikerült is, de nem jöttek be igazából, végül ezzel a Sisley-vel távoztam, sokkal jobban tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. október 17.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Synthetic Wax, Caprylic / Capric Triglyceride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Hydrogenated Coco-Glycerides
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 7 Lake / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 22 Lake / CI 45380

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.