Sisley

Ár:   70 000 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. február 3.

Ár:   70 000 Ft
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Egy rendkívüli krém-szérum formula, amely felveszi a harcot a szemkörnyék területén kialakuló, genetikai öregedés látható jeleivel. A szemhéj is feszesebbé válik, reggelente frissebb hatást kelt. A ráncok kisimulnak, a sötét karikák eltűnnek.

Tarzicia

2019. július 31.

Nekem ez az 5 csillagos szemránckrém. A legeslegjobb, amivel eddig találkoztam, pedig már sok high-end márka termékét kipróbáltam. Lassan a flakon végére érek, ezért merek már róla nyilatkozni.
A lényeg:
Reggelente a tükörbe nézve feltűnően simább és frissebb a szemkörnyékem, mintha kivasalták volna. Nem szoktam nagy szavakat használni, de én ezt a terméket imádom. Csak egyet sajnálok: nincs nappali változata.
A bónusz:
Pumpás kiszerelés, ami azért jó, mert egyrészt az anti-aging hatóanyagok légmentesen védve vannak, másrészt higiénikus és kényelmes, nincs vacakolás a tégellyel meg a spatulával, lásd Sisleya L'Integral szemránckrém.
A pumpa nem önállósítja magát, szabályozható a kinyomott mennyiség, abszolút felhasználóbarát. Egy pumpálásnyi amúgy elég egy alkalommal mindkét szemre, és mivel csak este kell használni, sokáig elég.
Az éjszakára kifejlesztett krémek többnyire jó testesek és vastagok, ez nem. Ezt élvezet használni. Nagyon jól eloszlatható, pillanatok alatt beszívódik, semmi maradvány vagy zsíros, ragacsos érzet nincs. Selymes állagú, vékony krém, tényleg szérum-szerű.
Mivel borzasztóan érzékeny a szemem, nekem elsődleges szempont, hogy ez a krém nem irritál, nem csíp, sőt, a felső szemhéjra is felvihető. Este, elalvás előtt, még szeretek az ágyban olvasni, és volt olyan szemránckrémem, amitől egy idő után szabályosan a csorogtak a könnyeim, és nem a könyv témája miatt. Az egyik Sensai-tól olyan ödémás lett a szemem, mint aki napok óta egyfolytában sírt, majdnem a szemészeten kötöttem ki.
Az alattam véleményezőknek:
Tök felesleges egy bizonyos kor alatt kipróbálni anti-aging krémeket, így ezt is. A negatív vélemény tőlük - már elnézést - de irreleváns. A Sisley-nek a Supremya sorozata érett bőrre való (én nem rég múltam 50), ahogy Szeliger is írja, a fiataloknak még nincs rá szükségük, persze, hogy nem látják a hatását sem.
Az árban megfizetjük a márkanevet, de egyúttal a minőséget is. Én úgy vagyok vele, hogy ha utánaolvastam, és egy krémben benne van minden szükséges klassz hatóanyag, nem irritál, látom a hatását és szeretem használni, akkor nekem megéri az árát, akkor is, ha "drága". (Persze kinek mi a drága...van aki dohányzik, van akinek cipő-és táskamániája van, mindenki döntse el maga, hogy mire költ.) Persze én sem vagyok a saját pénztárcám ellensége, ha lehet, ilyesmit 20%- os akciós napokon vásárolok. Nem most jöttem le a falvédőről, nem dőlök be az üres marketingszövegeknek, tisztában vagyok vele, hogy nincs csodaszer, szarkalábakat és sötét karikákat eltüntetni vagy éveket fiatalítani egyik krém se tud, de szinten tartani, a bőr állapotán javítani, megelőzni igenis lehet. Ha ez sem elég, akkor irány a plasztikai sebész, vagy bele kell törődni, hogy az ember öregszik. Ez az élet rendje.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 31.

A lényeg:
A bónusz:
Az alattam véleményezőknek:

szeliger

2019. február 22.

Teljesen rendben van ez a szemkrém, leszámítva persze az árát. A fiatalok kerüljék csak nagy ívben, nincs rá szükségük:)
A fehér színű krém az érettebb bőrt szépen rendbe rakja, a finom ráncokat megregulázza. Csodaszernek éppen nem mondanám, de a magam kis mintácskáját nagyon szívesen használtam és a normal kiszerelést is lelkesen elkenegetném belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 22.

wishes

2014. február 3.

Még szeptemberben kaptam tesztelni, azóta hol használtam, hol nem, az utóbbi időben viszont rendszeresebben előkerült. Épp jöttem lekörmölni a kissé csalódott véleményem, amikor az adatainak az összekaparászása közben megpillantottam, hogy mennyibe kerül - hetvenezerbe. Bizony. Sunyin körbelestem az asztalomon, hogy a közelében levő tárgyak mennyire hatnak puttón a kis aranyba bújtatott tünemény mellett, és hát nagyon. Persze ebből is sejthettem volna, no sebaj....
Ha csak a beltartalomra fókuszálunk, könnyed, gyorsan felszívódó kis kencéről beszélhetünk, kellemes, de nem olyan sok látványos hatással. Bár jól hidratál, sötét karikák, puffadtság ellen nem hat sajnos olyan látványosan, hogy 70 ropit megérjen. Rengeteg kiváló és jóval olcsóbb alternatíva van rá..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Hydrolyzed Soy Protein, Phospholipids

A szilva magjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emollient hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása.

PVP 0 0

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az Atlanti-Óceánban és a Földközi-Tengerben élő barnamoszat féle kivonata.  Általában az algakivonatok sűrítőszerek, vízmegkötő anyagok vagy antioxidánsok, ez a konkrét barnamosztat kivonat viszont állítólag védi a bőrt a környezeti szennyeződésektől és javítja a bőr ellenállóképességét.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.