Skin 79

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skincare, Módosítva: 2016. október 12.

Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Többfunkciós BB krém, ami fehérítő, ránctalanító  , hidratáló hatással rendelkezik és emelett  SPF 25 fényvédőlvel van ellátva. Ápol és  hidratál.

Water / Aqua Propylene Glycol h Cyclomethicone eo I h I szil 0 0Dimethiconol eo I h I szil Titanium Dioxide f 0 0Isopropyl Palmitate eo I i 4 1Talc 1 0Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate eo Octinoxate f 0 0Dipentaerythrityl Hexahydroxystearate/ Hexastearate/ Hexaro Sinate Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil eo 2 0Arbutin a Ethylhexyl Salicylate f Zinc Oxide f 1 0Magnesium Sulfate Polyglyceryl-4 Isostearate eu Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Silica Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer szil Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Piper Methysticum Leaf/Root/Stem ExtractGlycosyl Trehalose Hydrogenated Starch Hydrolysate h Tocopheryl Acetate a I v 0 0Adenosine gy Ubiquinone a Hydrogenated Lecithin eu Citrus Unshiu (Satsuma Mandarin) Peel Extract Ceramide 3 Cholesterol eo I eu 0 0Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Madecassoside a I gy Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract eo I h I gy Nelumbo Nucifera (Sacred Lotus) Flower Extract Caviar Extract Lycium Chinense Fruit Extract a Helianthus Annuus Extract eo Cornus Officinalis Fruit Extract Hedera Helix (Ivy) Extract Schizandra Chinensis (Schizandra Berry) Fruit Extract Disteardimonium Hectorite Trihydroxystearin eo Aluminum Hydroxide sz I eo I h Aluminum Stearate Methicone eo I szil Glycerin h 0 0Caprylic / Capric Triglyceride eo Gold / CI 77480 sz Triclosan ta BHT a I ta Phytic Acid a Parfum / Fragrance i Phenoxyethanol ta Methylparaben ta I par 0 0Propylparaben ta I par 0 0Butylparaben ta I par CI 77491 sz

anna09

2015. május 15.

Az első drága koreai BB amivel megleptem magam. Nem zsírosít, de nem is lesz matt az a bőr, fehérít is, a pórusokat szépen rendben tartja. Nincs valami nagy fedése ami tudom nem elvárás BB-nél de nincs sok bőrhibám (pl. pattanás) így nem sok mindent kell amúgy se elfednie, a szeplőkre, foltokra nem valami szuper jó. Hosszútávon nem volt csodaszer bár állítólag a ráncokra is jó és fényvédő is van benne. Nagy spórolással egy évig használtam, de drága és nem vettem újra, inkább átváltottam etude-ös cushionre, hogy újakat is kipróbáljak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

Szilvi92

2015. március 2.

nekem teljesen tökéletesen működik az arcomon, szinte nem látszik semmi az arcomon. jó a fedése is, legalábbis nekem elég. hétköznapokon nem kell több nekem. szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

alexandra_domotor

2014. november 26.

Ha egy szóval kellene összefoglalnom a véleményem, akkor annyit írnék: Imádom!
Az összes közül ez passzol a leginkább a világos bőrszínemhez. Természetes és hibátlan arcbőrt biztosít és mindemellett még véd a nap káros sugaraitól. Szerintem a Skin 79 BB krémjeinek legjobb tulajdonsága, hogy mindegyik véd a naptól. Ennél nem éreztem azt a bizonyos fullasztó maszkviselet érzést. Biztosan újra veszem és ahogyan a társaihoz írtam, hálás vagyok, hogy meggyógyított olyan dolgokat az arcomon amit semmi más, még a gyógykrémek sem tudtak.

Upd: Nem tetszik. Nagyon természetellenes a színe és nem fed, de a narancs az csodálatos és már jó párszor megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

Ha egy szóval kellene összefoglalnom a véleményem, akkor annyit írnék: Imádom!

Winger

2014. október 28.

2 év 'Misshá'-zás után hirtelen felindulásból átváltottam erre. Mintám volt belőle, de mostanra megvettem nagy kiszerelésben is. Valahogy jobban igazodik a bőrszínemhez, jobban hidratál és könnyebben el tudom kenni. Mintha nem is lenne az arcomon semmi, olyan egységes bőrképet ad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 28.

GI85

2014. október 25.

A pici volt-van meg belőle. Nagyon szeretem. Illeszkedik a bőrömhöz, és olyan szép lesz a végeredmény. A fedése nem túl nagy, de ez egy bb krém, nem is ezt vártam tőle, és én nem is szeretem a nagy fedést. Gyógyította is a bőrömet, összehúzta a pórusaimat. Nekem nagyon hasonlított hatás és látványügyileg a Diamond The Prestige-re. Utóbbit vettem meg nagy kiszerelésben, világosabb is a Vip Goldnál valamivel. De nem tettem le arról, hogy ezt is beszerzem teljes kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 25.

zadri

2014. július 6.

Fél éve használom és nagyon elégedett vagyok vele. Nagyon sokáig tart, mert elég belőle egy nagyon aprócska mennyiség is.
A színe tökéletes hófehér bőrön, igaz eleinte tényleg kicsit szürkés, de pár perc múlva idomul a bőr színéhez. Nagyon könnyű viselet, megfelelően hidratál, ráadásul nem emeli ki a száraz részeket az arcon. Továbbá azt vettem észre, hogy az esetleges pattanások eltüntetésében is segít.
Fedése közepes, de építhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 6.

Fedése közepes, de építhető.

Metoyou22

2014. május 7.

Az itt látott vélemények alapján rendeltem meg. Kb egy éve használok alapozót és eléggé lestrapálták a bőröm, ezért szerettem volna egy BB krémet, mert állítólag nem tömíti a pórusokat és tulajdonképpen olyan mint egy alapozó. Szval ma megjött a termék, és ki is próbáltam egyből. Ahogy felkentem elég szürkés volt a színe, az állaga kenhető, de elég gyorsan kell vele dolgozni mert hamar beszívja a bőr. Pár perc után kicsit sötétebb lett, a hibákat szépen elfedte, DE anyukám is megjegyezte hogy olyan kókadt a színem :D Szval a krém tökéletes lenne, a viselete is könnyű az illata is jó, de valahogy elég világos, pedig nem vagyok egy barna bőrű.... nincs valakinek ötlete mit lehetne vele csinálni? Arra gondoltam keverek hozzá egy kevés sötétebb alapozót, de nem tudom jó ötlet e. Nektek nem volt ilyen problémátok? Illetve ezek közül a Skin79 BB krémek közül melyik a sötétebb? Lehet arra lecserélném:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 7.

c.ancsa

2014. március 23.

Rengeteg BB-m van, így egy kis össze hasonlítást végeztem, hogy szortírozzak, és megtaláljam a megfelelő, őszi-téli-kora tavaszi, illetve a nyári BB-t. :) Én nagyon vigyázok a napsütéssel, mind öregítő hatása, mind a bőrömre ható káros hatása miatt. Így vagy 20-as fakto körüli, vagy 50-es faktor körüli Arckrémet, BB-t használok. Ez kb a BRTC jasmin water BB-vel egy kategória. Így a kettő közül szeretnék választani őszi-téli-tavaszi BB-nek. (a faktorszáma miatt tudom ebben az időben használni) Nem erre esett választásom. :/ Nagyon jó kis BB-de úgy hasonlítottam közvetlenül össze a BRTC-vel, hogy az arcom egyik oldalára ezt, a másikra a másikat kentem fel, és figyeltem... 2 dolog miatt nem erre voksoltam, az pedig a egy szempont a hatásában, a vízpótlás. Egyébként a többi dologban kb. ugyan az a kettő, de nekem vízhiányos a bőröm, télen meg persze még jobban hidratálom, és a BRTC ezen a télen sokkal jobban remekel. A másik pedig a fedése. Ezt a 4-ből 3-as fedésűre írják, míg a BRTC-t gyengébbnek, csak 2-nek. Mégis az a szebb a bőrömön!!! Nem erősebb, de a szépsége miatt úgy tűnik. :)
Összességében ez egy amúgy nagyon sűrű krém, jó a színe, gazdag, tápláló, nem okoz bőrproblémát, nem ül meg a ráncokban, ránctalanító, minden pozitív benne ami számomra a tél körüli időszakban használható BB-re elmondható, de a vízpótlás és a szép bőrkép miatt inkább a BRTC Jasmin Water!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 23.

cicatapmancs

2013. december 14.

Mintát rendeltem belőle. Direkt nem a kis tasakosat, hanem a tubusost, a hot pinkből tanulva. A színe nekem megfelelő, a fedése is. Nem fénylik tőle a bőröm. Nem tudom,hogy ez az új púder hatása vagy a bb krémé, de a lényeg,hogy működik a dolog. Szépen építhető. Nem okozott pattanásokat, nem tömíti el a pórusokat és nem is érzem, hogy a bőrömön van. Engem nem különösebben érdekelnek az összetevői, mert ha mindenen azt nézném, hogy mi van benne, akkor valószínűleg semmit sem használnék és ősasszony módjára élnék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

onecrimsonnight

2013. november 7.

Számomra egy csodakrém, must have kategória.

Ebay-es rendelésem mellé kaptam egy mintát ebből a krémből. Egy vészhelyzet alkalmával nyúltam hozzá, amikor pattanások jöttek ki az arcbőrömön és elnyomkodva őket szép piros pöttyös arcot sikerült csinálnom magamnak. Túl sok elvárásom nem volt a krémtől csak annyi, hogy ne üssön el az elég fehér bőrömtől és, hogy valamennyire fedje el a piros pöttyeimet.

Felkentem, majd mikor 5 perc múlva visszamentem a tükörhöz, teljesen WOW élményem volt. Ugyanis teljesen más volt az arcom mint a használata előtt: a piros pöttyeim mintha soha nem is lettek volna ott, a pórusaimat láthatatlanná tette, és teljes mértékben felvette az arcom színét. Mindezeket nehéz, zsíros érzés, olajos fény és erős alapozószag nélkül tette, egyszóval minden nélkül, ami miatt utálom az alapozókat és korrektorokat.

Olyan mintha semmi nem lenne az arcomon, de mégis, hiszen elfedi amit el kell fednie, legyen az egy piros folt, vagy egy nagyobb pattanás. Teljes mértékben belesimul a bőrbe, de hagyja lélegezni azt, és emellett tényleg van sebgyógyító hatása is, a pattanásokat, hegeket szépen gyógyítja, szárítja. Szóval engem megmentett, nyugodtan mehettem dolgozni, mert a pöttyös fejemből porcelánbaba arcot csinált. Meg is vettem a 40 ml-s kiszerelést, megéri a pénzét, mert jó tudni, hogy mindig kéznél van, akárhogyan is tomboljon a bőröm, szalonképessé tudom tenni ezzel a kis csodával. Én külföldön olcsóbban is jutottam hozzá ehhez a kiszereléshez, kb. 3600Ft-ért vettem és eredeti a termék.
Láttam, hogy a magyar forgalmazó honlapján érett bőrre ajánlják, szerintem fiataloknak is teljesen jó, 23 évesen tökéletes számomra.

Akinek fehér a bőre és/vagy nem szereti az alapozók nehézségét, de közepes fedést minimum igényelne, annak nagyon ajánlom, szeretni fogja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

Számomra egy csodakrém, must have kategória.

Antioxidánsok: Arbutin, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Madecassoside, Lycium Chinense Fruit Extract, BHT, Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Adenosine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Madecassoside, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Cyclomethicone, Dimethiconol, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Aluminum Hydroxide, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclomethicone, Dimethiconol, Isopropyl Palmitate, Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cholesterol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Helianthus Annuus Extract, Trihydroxystearin, Aluminum Hydroxide, Methicone, Caprylic / Capric Triglyceride
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Hydrogenated Lecithin, Cholesterol
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Zinc Oxide
Szilikonok: Cyclomethicone, Dimethiconol, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Methicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Gold / CI 77480, CI 77491
Tartósítószerek: Triclosan, BHT, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cholesterol eo I eu 0 0

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

A kínai ördögcérna gyümölcsének a kivonata. A kínai ördögcérnát a hagyományos kínai orvoslásban használják. Aminosavakat, vitaminokat, ásványi anyagokat tartalmaz, és a béta-karotin egyik leggazdagabb forrása a növényvilágban. A kivonatnak antioxidáns hatása van a bőrre.

A napraforgó magjának és virágának a kivonata, melyet a CosIng bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló és hajkondícionáló anyagnak kategorizál.

A Helia-D termékek esetén ez az összetevő elvileg a napraforgószár kivonatot jeleni, mely a Helia-D honlapja szerint visszaadja az ernyedt bőr és izom rugalmasságát a napraforgószárban található auxin révén. A Helia-D-től független forrást sajnos nem igen találni, ami beszélne arról, hogy a napraforgószárnak milyen hatása van a bőrre, az auxinról azonban ez a szabadalom azt írja, hogy segíti a bőr természetes védő rétegének (skin barrier) erősítését.

A kozmetikumokban a napraforgót több formában is felhasználják, legyakrabban a napraforgó olajat.

A Koreában, Kínában és Japánban gyógynövényként termesztett japán babérsom gyömülcsének a kivonata. A gyártó szerint antibakteriális és gombaellenes, valamint gyuladásgátló és antioxidáns tulajdonságokkal rendelkezik.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.

Paula Begoun és az EWG szerint is az arany irritáló összetevő a kozmetikumokban, mely gyakran okoz kontakt dermatitszt (allergiás bőrreakció). Nincsen a bőrre ismert pozitív tulajdonsága.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.