Skin Blossom

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   www.naurel.hu   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Naurel.hu-n 3690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 21.

Lelőhely:   www.naurel.hu
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Naurel.hu, 3690 Ft

Az organikus sampon rozmaring, bergamott, pálmarózsa és citrusos olajok keverékével varázsolja tisztává és illatossá a hajkoronát. A puhaságról a jojobaolaj gondoskodik. Nem tartalmaz káros adalékanyagokat, kiváló habzását természetes komponensek biztosítják.

Nem tartalmaz SLS-t, SLES-t, ALS-t, parabéneket, ftalátokat, PEG származékokat, szilikont, mesterséges színezéket és illatanyagot.

Minden hajtípusra ajánlott, az érzékeny fejbőrrel rendelkezők számára is ideális.

A Soil Association minősítésével rendelkezik.

Ár: 3690 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Zellerlevel

2016. április 13.

Szuper sampon, fényes tincsek, tiszta haj - nekem ennyi, amit várok egy sampontól, imádom! :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

bridget

2016. január 31.

Számomra A sampon. Komolyabbat kerestem, mint a FIN samponok és erre esett a választás. A pumpás kiszerelés nagyon gazdaságos, kellemes az illata, gyönyörű fényes lesz a hajam és nem tocsog a zsírtól 2 nap után sem. Puha, jó állagú hajat csinál szilikon és mesterséges anyagok nélkül. Balzsamját nem próbáltam, mert most egy másikat szeretnék elhasználni, de majd arról is írok véleményt. Tényleg érdemes kipróbálni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 31.

rosetta5

2015. augusztus 6.

Pár hónapja a hajmosások után rózsaszín pöttyök jelentek meg az arcomon. A bőrgyógyász azt javasolta,hogy cseréljem le a samponomat, mert valamelyik komponense allergizál. Akkor találtam rá erre a természetes készítményre. Reméltem, hogy megoldást hoz. Sosem használtam még korábban organikus sampont, így kicsit tartottam attól, hogy milyen lesz az állaga, nem lesz-e szálkás tőle a hajam stb... De semmi! Elragadó az illata, élmény vele a hajmosás és szerencsére az allergiám sem jött ki azóta. Hálás vagyok, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil