Skin&Lab

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2014. augusztus 18.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

K-vitamin, magnézium és brokkoli-kivonat tartalma finomítja a bőrt, elkendőzi annak pirosságát, valamint komplex védelmet nyújt a környezeti hatások ellen. A SKIN&LAB Vitamin-termékcsalád bőrsimító hatású krémje.

• Nyugtató és vérkeringést serkentő hatásával csökkenti a bőrpírt.
  • Halványítja a szem alatti sötét karikákat és pattanások utáni foltokat.
  • Védi a hajszálereket, segít megelőzni sérülésüket.
  • Segíti a sejtek megújulását.

Éjszakai és nappali használatra egyaránt ajánlott. Szemkrémként is használható.

Kiszerelés: 30 ml

elike

2018. október 21.

2018.08.01.Nekem az orcám hajlamos pirosodásra, ezért főleg csak ott használom a krémet. Nem tudnám azt mondani, hogy hófehérré varázsolja a pirosságot, de valamit biztosan használ - éjjelre szoktam használni lokálisan és reggelre normális színű a problémás rész. Most eltettem a krémet télig, kíváncsi vagyok, hogy akkor is használ-e.
Talán, ha rendszeresen használnám, akkor nagyobb hatást érnék el, de mivel ez a kipirosodás nem állandó, azért nem is akarom elhasználni a tubust csak úgy.
(Télen igyekszem egy frissítést írni.)
Őszi frissítés: Egész jó ez a krém - reggelre leveszi az orcámról a pirosságot, a kis kapillárisok sokkal halványabbak lesznek. Kiderült, hogy edzés után elég hosszú időre vörösödik ki az egész arcom és ez a krém ezt le tudja vinni. Szuper! Marad az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

(Télen igyekszem egy frissítést írni.)

springee

2017. november 17.

Nagy reményeket fűztem a termékhez, hiszen összességében olyan pozitív tapasztalataim vannak a koreai kozmetikumokkal kapcsolatban, amiket a drogériás termékek nem tudnak megközelíteni. Így reméltem, hogy a fekete-lila karikákkal sikeresen felveszi a harcot, hiszen a leírás nagyon ígéretes volt, ráadásul önmagában is sok esetben garancia a minőségre a termék származása. Nos, kezdetben hatással volt a karikákra, csak hogy ez annyiban kimerült, hogy a lila és kék vörösbe váltott, illetve egy szép nagy lila eret kellemesen láthatóvá tett az egyik szemem alatt. Kitartóan használtam, de sem az apró ráncokra, sem a színpompás felületre nem gyakorolt hosszabb távon semmilyen hatást. Úgy érzem, hogy ha egy pár száz forintos drogériás termékkel kenegetném a kérdéses területet, ugyan itt tartanék. Könnyen felszívódik, lehet rá sminkelni, ezért reggelre elhasználom. Estére a History of Whoo Jinyul szemkörnyékápolóját használom, ami kicsit testesebb, de ha a karikákra nem is, a ráncokra viszont csodás hatást gyakorol! A monoklik tekintetében továbbra is keresem az igazit, ennél fogva nem fogom ezt újravenni. Kellemes használni, de ennyit nem ér meg. Inkább megadom az esélyt, hogy megtaláljam az igazit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

hannar

2017. október 9.

1 hónapja használom, az én karikámon eddig semmit nem változtatott sajnos :( de azért tovább használom hátha csak több idő kell neki aztán majd updateelek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

vasmacs

2016. október 20.

Hosszas keresgélés és nagyon sok krém kipróbálása után végre megtaláltam azt ami tényleg hatásos! Nekem aztán tényleg, mostmár csak múlt időben, voltak kékes-lilás karikáim, de tényleg karikák nem csak olyan 'kis árnyék a szemem alatt' amit a legtöbb blogger karikának minősít, hogy ó, nekem nagyon karikás a szemem! Az interneten olvastam először hogy K-vitamin segít véraláfutások felszívódásában és egyből elkezdtem ilyen krémet keresni. Mivel egy ideje már szinte csak koreai és japán krémeket használok, adott volt hogy köztük keresek ilyet. Nagyon szeretem ezt a krémet, gyorsan beszívódik, nem irritálja vagy csípi a szemet, habár van egy kis illata, ami kellemes. Én reggel-este használom és már pár nap után lehetett látni a különbséget. Eddig is és most is használók korrektort, de mostmár el tudom fedni vele a karikákat, nemcsak leplezni mint azelőtt. Szóval, aki karikákkal küzd, annak kötelező!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 20.

Antioxidánsok: Triticum Aestivum Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Propylene Glycol, Magnesium PCA, Manganese Pca, Sodium PCA, Zinc PCA

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Fehér, por állagú, vízben jól oldódó anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, vízmegkötő hatása van. Az összetevővel hidratáló termékekben találkozhatunk a leggyakrabban.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak