Best of Beauty 2019

Skinfood

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mich, Módosítva: 2012. február 28.

Lelőhely:   online külföldről
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Hármas hatású BB krém, amely UV védelmet és mély hidratálást biztosít aloe és gomba kivonattal, miközben az Arbutin és Adenosine hibátlanná és rugalmassá teszi a bőrt.

Több funkciós arckrém, amely alapozóként elfedi a meglévő bőrhibákat, táplálja a bőrt a ráncok kialakulása ellen, és felgyorsítja a bőr regenerálódási folyamatát a fiatal megjelenésű és rugalmas bőr érdekében.

Az aktív Arbutin és Adenosine javítja a bőr szerkezetét a feszesítő hatása révén.

terke29

2013. május 26.

Kecskeméten,a bbkrem.hu-nál jártam,ahol nagyon kedves volt velem az úr, aki kiszolgált,egész halom bb-t kipróbálgatott rajtam,mert annyira összevissza-vegyes bőröm van,hogy jajj..Többek között ezt is felkente,és már ott is nagyon tetszett,vettem is belőle 3 mintát(egy hétre elegendő),ami tegnap fogyott el.Nagyon szépen fed,egyáltalán nem jöttek elő tőle pattanásaim sem,finom illata van,de valahogy mégsem az igazi,mert foltokban zsíros a bőröm(áll,orr,homlok),és onnan gyakorlatilag eltűnik a krém...Ez amúgyis száraz,illetve normál bőrre való,de egy próbát megért.Nem rossz,de számomra nem ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 26.

Catti

2013. március 26.

A száraz bőröm nagyon megszerette! Nagyon egységes, de természetes bőrképet ad minden irritáció nélkül. Teljes mértékben elégedett vagyok. :) A csomagolása is belopta magát a szívembe, az adagolója is korrekt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

kriszti0305

2013. január 31.

Először csak mintát próbáltam ki, de amint feltettem az arcomra a krémet tudtam,hogy ez kell nekem. Nekem nagyon egységessé teszi az arcom, nagyon fehér bőrű vagyok és a 2-es árnyalat nekem tökéletes. Nem lehet érezni az arcon, nem hagy zsíros érzést.Az ára picit sok, de szerintem napi szinten használva is 4-5 hónapig tuti elég lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

pink sunrise

2012. december 24.

Nem is tudom miért ezt vettem meg tavasz végén....talán ha jól emlékszem nagyon hámlott a bőröm(ami végül kiderült hogy nem megfelelő hidratáló krém miatt volt,azóta meglett az igazi:)Nyáron semmiképpen nem használom mivel nekem kombinált bőröm van,de remélem hogy télen a hideg,fagyos napokon jól végzi majd a dolgát.Ami picit bosszant,az az hogy a Missha pc21-nél és a BRTC-nél sárgásabb az árnyalata,és picit sötétebb is......De végülis ezen lehet korrigálni.Ami teljesen levett a lábamról,az az illata(nem,nem gomba:D)Nekem a friss erdőt,mezőt,virágokat,földet,mohát juttatja eszembe....én szeretem:) Remélem télen majd jó barátságban lesz a pofimmal,ezért megelőlegezek 4csillagot,és HA jól végzi a dolgát,meglesz az 5 is...Majd irok a fejleményekről. Update:Most télen legtöbbször ezt használtam.Minimális hidratálás kell előtte,de anélkül is jó ha a a bőröm nagyon egészséges állapotú.A finishe nem matt,inkább szaténos,nem emeli ki a szárazabb részeket.Tartosságárol nem tudok sokat mondani,mert nem volt alkalmam letesztelni hosszú órákon át,általában mindent lemosok az arcomrol amint hazaérek,csak sima hidtatáló krémet használok itthonra.Részemről marad a 4 csillag a szine miatt....jobb lenne ha picit világosabb lenne....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 24.

Edaru

2012. június 25.

Sajnos nekem nem vált be. Nem találtam megfelelő árnyalatot és valahogy az állaga nem jó bőrömön. Nekem nem száraz a bőröm, hanem inkább kombinált és érett, ezért ez a termék sajnos zsírosította és pattanásos is lettem kicsit emiatt. Szerintem ez egy egyszerű színezett hidratáló száraz bőrűeknek, ami valakinek beválik, valakinek nem. Extra bőrregenerációt nem éreztem. Kicsit jobbra számítottam ezért az árért, de lehet másnak beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

Makk Zsuzsó

2012. június 11.

Akkor válaszolok a saját kérdéseimre: igen, jó vízhiányos, kombinált bőrre, sőt egyenesen kiváló. Ez az első bbkrémem, áldom az eget, hogy nem a Garniert vettem meg, mert ez valami fantasztikus. Egy alapozótól sem lett még ilyen természetes, egységes arcszínem. Kentem alá hidratálót, aztán kis pöttyökben felvittem a bőrre és jól bemasszíroztam. Először megijedtem, mert nagyon világos lett az eredmény (a 2-es, azaz a sötétebb árnyalattól), de kb. fél óra múlva már rendben volt, bár még akkor is egy kicsit halovány voltam. Most még le sincs barnulva a bőröm, úgyhogy nem tudom, milyen lesz nyáron. Mindenesetre a hatás kárpótolt: egészséges bőrfényű, inkább félmatt finis, puha, sima, selymes bőr. Még azokat az egyenetlenségeket is elfedte, amiket alapozóval, korrektorrel sem mindig sikerült. Primer nélkül használtam, de így is optimálisan elfedte a pórusaimat. Egyáltalán nem éreztem zsírosnak, de azért abban nem vagyok biztos, hogy nagyon zsíros bőrűeknek megfelelő lenne. Az illata is finom. Egyetlen negatívum, hogy nem kapható belőle sötétebb árnyalat.
Ezzel egy időben avattam fel a Dodo púderem is, amiről már referáltam (5ös), a kettő együtt felülmúlta miden várakozásomat.

A feltöltött összetevőlista elég hiányos, többek között lemaradt az adenozin, amiből 2%-nyi van a krémben.

Pár nap használat után:
- a nagy meleget természetesen nem bírja, de hőségben, ha nem muszáj, egyáltalán nem kell sminkelni (szerintem)
- normál hőmérsékleten (amikor nem izzadunk) kb. 3 órát bír ki átfényesedés nélkül, Dodo púderrel
Szóval a konklúzió az, hogy csak hűvösebb időben használható, nem lebarnult bőrre, mert nekem még a sötétebb árnyalat is nagyon világos. Nyárra és zsíros bőrűeknek nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 11.

Pár nap használat után:

mich

2012. február 18.

Az egyes árnyalat nekem kicsit sötét volt, nem oxidálódik annyira, de nem üt el nagyon az arcbőrömtől, és nem tömíti el a pórusokat, Napvégére is fent marad, olyan mint reggel, mikor felkentem. A pattanások utáni hegeket halványította, és újak sem jöttek elő azóta mióta ezt használom,de sajnos a sötétsége miatt csak 4 csillagot érdemel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 18.

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ceresin 0 0

A siitake nevű gyógyhatású gombából nyert kivonat. Paula Begoun szerint bár jótékony hatással van a bőrre (a Truthinageing információi szerint magas Ergothioneine tartalma révén kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsággal bír), egyúttal érzékenyítő hatással is lehet rá.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.