Best of Beauty 2019

Skinfood

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5 g és 15 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: seppunkata, Módosítva: 2017. október 3.

Kiszerelés:   5 g és 15 g
Lelőhely:   online külföldről
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Skinfood nyugtató, zsírosodást gátló Premium Peach Cotton vonalából a Multi Finish Powder egy extra-finom befejező púder, amely fixálja a sminket, hogy a bőr hibátlan tónust kapjon. A mikro szilícium-dioxid por felszívja a felesleges olajat és izzadságot, így a bőrnek friss és matt megjelenést ad, többszöri újra-applikálás nélkül. A barack kivonat és a calamine por segítenek, hogy a bőr megnyugodjon, és megakadályozzák a további irritációt.

niki123

2018. szeptember 11.

Nem rossz, nem rossz, de újravenni nem fogom. Szuperül lemattitja a fejemet és egész nap sima marad. Szem alatti korrektor fixálására, "baking-re" viszont egyáltalán nem alkalmasnak, főleg ha vakuval készül rólad fénykép (igen, megtörtént, szörnyen ciki volt, tanulj a hibámból). Olcsó és én a nagyobb adagot vettem, ami jó sokáig elég lesz még. Én úgy érzem, hogy hagy egyminimális fehér réteget, de nem annyira zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Nnikolett

2018. szeptember 10.

Egy kedves krémmániás lánytól vettem. Alapvetően elégedett vagyok vele, teszi a dolgát. Szépen mattít, de a hatása nem tart valami sokáig. Napközben használom, ha átfényesedne az arcom. Az illata engem nem zavar, nem érzem olyan erősnek, mint ahogy azt több vélemény alapján vártam. Ellenben a puffnis applikátorral nem vagyunk jó barátok, nem győzöm mosni, mert mindig megfogja az alapozóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

_zsulu_

2018. július 18.

Az elődje (Peach Sake) a kedvenc púderem volt, azóta sem találtam olyan jót így féltem ettől egy kicsit (nameg az alkoholnak sem örülök különösebben az összetevők között). Csak azért vettem a nagyobb kiszerelést, mert árban nagyon kis különbség volt, hát talán mégis a kicsinél kellett volna maradnom :/ Nekem nem tetszik a pezcukorka illata, de ezen túlteszem magam. Viszont más bajom is van vele: kicsit fehérít - az elődje nem tette, kicsit "ül" az arcomon, nem olvad bele olyan szépen a sminkbe - az elődjének ez sem volt gond, idővel viszont csúnyán megül a ráncokban és a nagyobb pórusokban. A zsírosodást sem fogja vissza eléggé. Egyedül bakingre jó, de arra meg csak ritka alkalmakkor használom. A Peach Sake-hoz képest egyedül a csomagolása pozitívum, kisebb, utazásbarátabb. Normál esetben lehet, hogy kapna egy kegyelem négyest, mert azért az itthoni drogériás cuccokat még mindig veri, de mivel az elődhöz hasonlítom így maximum egy hármast tudok neki adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

matekinga

2018. március 15.

Óriási pozitív csalódás volt ez a púder. Eddig csak az Innisfree "csodapúderját" voltam hajlandó használni, mert az bevált, olcsó, nagyon jó minőségű termék. DE! ez a púder is tudja azt, amit az innisfree, talán még kicsit szebb képet is fest az arcomra. Ár-érték arányba ez a nyerő, összetevőkben meg az innisfree. Mégis úgy gondolom, hogy újra fogom venni, mert jó nagy mennyiség, sokáig elég lesz, nekem pedig naponta többször is szükségem van a púderezésre. Az illatával nem vagyok kibékülve, hiába jó barackos, nem értem minek kell bele. Az alkohol borzalom, ez tart vissza a legjobban a használatától.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Excaliburne

2018. február 25.

Egyetértek az előttem szólóval.
Nagyon - nagyon jó termék ez és sokáig elég lesz.
Az illata pedig tényleg nagyon finom.
November óta használom mindennap és még a felénél sem tartok.
A végén MAC Prep+Fix használok és a bőröm gyönyörű.
Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

Egyetértek az előttem szólóval.
Nagyon - nagyon jó termék ez és sokáig elég lesz.
Az illata pedig tényleg nagyon finom.
November óta használom mindennap és még a felénél sem tartok.
A végén MAC Prep+Fix használok és a bőröm gyönyörű.
Újravevős.

noriri

2018. január 23.

Isteni finom illata van. Csúszós, szilikonos érzést hagy a bőrön, ami engem nem zavar, mert egyébként sem zsíros a bőröm. Semmi fehér réteget, sem irritációt nem tapasztaltam. Nem szeretem a puffnijával használni, így inkább púderecsettel viszem fel. Az Innisfree No Sebum ugyanilyen púderével tudom összehasonlítani: én ezt választanám, az illat és a selymes, természetes finish miatt. Aki valami mattabbat preferál, annak viszont lehet, hogy az Innisfree fog beválni, bár azt sem tudom kizárni, hogy ez is elbánik egy kis feles zsírral.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.