Skinfood

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   15 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jzsofi, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   online külföldről
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Szaké és barack kivonatok felhasználásával készült. Felszívja a bőrről a felesleges faggyút. Az ultra-finom mikro-silica por olyan frissen és puhán tartja a bőrt, mint a selyem.

Emiii

2017. december 10.

Jobban szeretem a pack verziót, de gondoltam, próba cseresznye. Tényleg szép az eredmény, ha sikerül rendesen felvinni az arcra, de én ehhez nagyon béna vagyok. Mindig lepotyog valamennyi az ecsetről, de a pamaccsal sem jobb a helyzet.
Ráadásul ha a kelleténél kicsit többet sikerült felvinnem, akkor szárítja az arcom. A tartósságától sem vagyok elájulva, mert 4-5 óra elteltével T vonalban már fénylek össze-vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

ursuska

2017. június 13.

Nagyon kellemes kis púder, selymes tapintású, nagyon jól beépül az bőrbe, alapozóba. A matt hatása valóban fantasztikus, az az egyetlen bajom, a csomagolása szerintem nagyon nem praktikus. Nem is az utazással van gond, hanem a por kivarázslása a puffnira, mert a tetejébe nem lehet kiönteni egy kicsit, mert ahhoz túl mély. De amúgy a zsíros bőrre egy csodaszer!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

nusi96

2017. május 2.

Mattít, nem fehérít, nem lesz maszkos tőle az arcom, mindent a helyén tart. Napi használat mellett is lassan fogy. Gyönyörű a csomagolása (bár kicsit nagy s így nem épp táska-barát) +valami isteni az illata. Ő számomra A púder.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 2.

mkata79

2017. március 28.

Imádom! Az illata valami isteni, jól mattít, selymes, puha bőrképet eredményez. Nem emeli ki a száraz részeket, hanem szépen kisimít és feltölt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 28.

julijasz

2017. január 19.

Ez a púder a legjobb, amit valaha használtam, jól mattít, kellemes az illata, nagyon puha, selymes bőrképet eredményez, és nehezen fényesedik át (ami nálam nagy szó, mert nagyon hamar fénylik a homlokom). Több, mint egy éve fogyasztom a jelenlegit, és lassan a végére érek, biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

AnnamariaGigi

2016. október 25.

Nagyon szeretem, napi szinten használom és szerintem a végtelenségig elég lesz. nem lesz tőle maszkos a sminkem, nem is fehérít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

_zsulu_

2016. szeptember 19.

05.27.: Szuper púder, nagyon szeretem. Nagyon finom selymes lesz tőle a bőröm, és én nem vettem észre, hogy fehérítene, inkább átlátszónak tűnik. Eddig még a csomagolással is jól boldogultam, a felvitele is egyszerű. Mattít, de egészségesen. Nem olyan száraz kőpúderes a hatása, nagyon tetszik! És bár nem szeretem amikor egy arcra való terméket illatosítanak, ennek kellemes enyhe az illata.

U.D., 09.19.: Ez a púder elképesztő! Kb. 4 hónapja használom napi szinten (nagy melegben naponta többször) és ha a fény felé fordítom a dobozt, olyan mintha kb. még a fele meglenne. Nagy púder ecsettel viszem fel, erre szórom a port, sosem megy mellé, és mindig pont annyit tudok kiönteni belőle amennyi kell. Csomagolása, mennyisége, hatása is tökéletes! Jelenleg kb. 2500 forint az ára Ebayen, ennyiért pedig gyakorlatilag ingyen van. Ha lehetne 6 csillagot adnék rá :) (A kísérletező kedvem kissé lelohasztja, mert annyira szeretem, hogy ha ebben az életben elfogy, nem lesz szívem mást venni helyette...)
Kizárólag a parabén tartalmába tudok belekötni, de ennek a terméknek kivételesen elnézem, majd egészségeskedem mással :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

eszti87

2016. május 25.

Nagyon vártam, hogy megérkezzen! Egyre melegszik az idő, az én bőröm pedig ilyenkor egy diszkógömbbel egyenlő... Borzasztóan fénylik, télen-nyáron, de nyilván a meleg csak ront rajta. Korábban Paese rizspúdert használtam, amit a neten olvasott sok-sok pozitív vélemény hatására vettem meg. Elégedett voltam vele, és lassan is fogyott, így mire észbekaptam, nagyon megdrágult, egyszerűen sajnáltam rá a pénzt... Koreai lázban égek, így ez a Skinfood púder sem kerülte el a figyelmemet - féltem, hogy az én zsíros bőrömnek kevés lesz, de árban nálam ez még abszolút beleférős kategória, így megrendeltem a "szokásos" koreai eladóim egyikétől. Most a huszonpár fokokban azért már látszik, hogy ez egy szuper termék lesz az átfénylés ellen :)

1 heti használat után:
Hihetetlenül finom és selymes a púder, nem is tudom hasonlítani semmihez, tényleg nagyon finom szemcsés. Emiatt gyönyörűen belesimul a bőrbe, egy kicsit a ráncokat is feltölti. Nem lesz fehér tőle a fejem, de egy hangyányit mintha világosítana az összképen.
A csomagolás nagyon tetszik, viszont az ilyen porpúderek nálam mindig problémásak, egyfolytában kiborítom őket, hogy ezzel most nagyon vigyázok :D
Tartós az arcon, nem mászik el, amit az eddig használt púdereim már nem mondhatnának el magukról. Régóta nem volt olyan, hogy napközben újrapúderezés nélkül kibírja az arcom, de ez alatt az 1 hét alatt tényleg nem volt rá szükség. Ennek ellenére -és ez nagy szó,- nem szárítja az arcomat! A zsíros bőrre való púderektől korábban mindig hámlott az orrom, de ez a termék eddig nem okozott ilyet.
Írták előttem, hogy jó az illata. Érdekes, de én nem érzem, hogy lenne illata :D Illetve valamit érzek, de én ezt a csomagolás illatának tudtam be.
15g-os, kíváncsi vagyok, mindennapi használat mellett meddig fog kitartani.

A mattító hatását egyelőre magam sem hiszem el... Reggel 8-kor szoktam sminkelni, most pl. 18h elmúlt, és mostanra kicsit átfénylett már a fejem itt-ott. Csak viszonyításként: más termékkel eddig 13h környékén újra kellett púderezni, különben most este 18h-ra már tocsogna a zsírban a fejem... Úgyhogy le a kalappal, engem ismét megvettek kilóra a koreaiak!

A csomagolásban lévő puffni egyébként meglepően jó. Nem ez a szokásos lapos púderpuffni, hanem sokkal vastagabb, puhább, párnaszerű :) Azt hittem, nem fogom használni, de ha úgy tartja kedvem, ecset helyett ezzel viszem fel. Láttam, hogy lehet külön Skinfood-os puffnit rendelni, lehet, hogy beruházok egyre, úgy megtetszett :D

A 40 fokokban majd jövök update-elni, az lesz az igazi próba!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

1 heti használat után:
15g-os, kíváncsi vagyok, mindennapi használat mellett meddig fog kitartani.

A 40 fokokban majd jövök update-elni, az lesz az igazi próba!

Nittuska

2016. május 13.

Egyetértek az előttem szólokhoz, tényleg szuper ez a púder, nagyon nagyon selymes!!
DE és most jön a szomorú rész 😢
Az én bőröm valami miatt nem bírja..
Így meg is kell válnom tőle :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

DE és most jön a szomorú rész 😢
Az én bőröm valami miatt nem bírja..
Így meg is kell válnom tőle :/

targa

2016. április 21.

Ebay-en csaptam le rá, és egyáltalán nem bántam meg. Az illata isteni, a fedését nem tudnám semmi máshoz hasonlítani.Selymes mégis egészséges hatású az arcom (nem olyan csúnyán matt). Az átfényesedéssel is nagyon jól megbirkózik, bár néha érzem, hogy zsírosodik az arcom, mégse engedi kifényesedni. Nem mászik el órák alatt sem,de nem is fullasztja meg a bőröm. Kell ennél több? :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Hidratálók: Butylene Glycol

Felületi hártya képző anyag.