Skinfood

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jzsofi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. június 22.

Lelőhely:   online külföldről

A szemek körüli sötét karikákat hivatott eltűntetni. Lazacolajat tartalmaz, ami segít hibátlanul befedni a sötét karikákat, ragyogó és hidratált bőrt eredményez. Állaga sűrű és krémes, könnyen eldolgozható.

2 árnyalatban kapható

Rubybrd

2020. január 25.

Ez a korrektor minden, amit 30 fölött, sötét karikákkal elvárhat az ember. Hidratálja a szem körüli bőrt, tartós, szépen fed. Eddig clinique korrektorokat használtam, de most a skinfood meggyőzött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 25.

Julus92

2020. január 3.

A szemem alatti sötét karikákkal én is folyamatos harcban vagyok. Annyira nem vészes a helyzet, de azért feltűnő tud lenni, ha nem rejtegetem őket semmivel, főleg ha nem sikerül sokat aludni. Mostanra eljutottam odáig, hogy nem cél az, hogy maradéktalanul elfedjem őket. Ha már sikerül javítani a helyzeten, és az összkép rendben van, elégedett vagyok. Ez tényleg egy egész jó korrektor. Amikor elkezdtem használni, nagyon szerettem. Tényleg van egy elég erős olajos fénye, amit púderrel nekem nem sikerült tompítanom, mert ha púdert tettem rá, tényleg csomósodott. Bár ez púderfüggő is lehet. Nekem is úgy működött a legjobban, hogy alá tettem a púdert, így viszont nem lehet teljesen mattítani. Az utóbbi 1-2 évben megjelentek az első ráncocskák a szemeim alatt, ezekben - mint minden korrektor, amit eddig használtam - ez is hajlamos összegyűlni. Ez csak fokozódik, ha épp jobban aláhidratálok. Szóval sokat kísérletezgettem vele (volt is rá idő, mivel nagyon sokáig elég egy tégely). Egy idő után már vártam, hogy elfogyjon, aztán mikor elkezdtem használni a következő korrektort a szemeim alatt (NYX Dark Circle Concealer), elkezdtem hiányolni, mert ez bizony sokkal feltűnőbben beleül az apró ráncokba. Egy szó mint száz: először 4 csillagot akartam adni rá, de mivel elkezdtem hiányolni, és már tényleg nem nagyon hiszem, hogy létezik tökéletes korrektor, egye fene, megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Ad-Namah

2018. május 24.

Nagyon sötét színű lila karikáim vannak, az 1es árnyalatot vetem meg eBayről, 95%-ig elfedi a karikákat, és nem kell alá szem krém sem. Ez a legjobb korrektor amit valaha használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Manciska

2017. augusztus 3.

A 2-es árnyalat van meg, nagyon szeretem. könnyű eldolgozni, elboldogul a karikáimmal, teszi a dolgát jó áron. Egyetlen hátránya, hogy nem tart ki egész nap, csak néhány órát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Eve90

2017. június 28.

Remek korrektor. Nekem közepesen sötét karikáim vannak és remekül elfedi őket. A világos bőrömhöz a 2-es árnyalatot rendeltem, mivel ez barackosabb árnyalatú, mint az 1-es, tehát jobban ellensúlyozza a kékes karikáimat. Kevés kell belőle, így nagyon sokáig ki fog tartani a tégely. Az állaga sűrű, krémes, de könnyen eldolgozható. Szerintem csak annak lehet vele problémája, akik túl sokat akar egyszerre felvinni. Fényt ad a szem alatti bőrnek, de én matt fixáló púderrel használom, így ez nem látszik. Egyébként púderrel remekül tart egész nap. A ráncokba beül egy kicsit, de fixáló púderrel ez is nagyrészt elkerülhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Bog

2017. május 24.

Megfigyeltem, hogy az a termék, amit itt szeretnek nekem nem válik be. ezzel is ugyan ez történt. Nem jó!
A fedése egész jó, de csak ennyi pozitívumot tudok mondani. A Catrice camouflage korrektorával venném egy kalap alá. Ez is sűrű, alig lehet eldolgozni, lenyúzza a bőröm felkenéskor. Nem kidratál semmit, ugyan úgy kiszárítja a bőröm. Ugyan akkor egyáltalán nem aka megtapadni a bőrömön! Felkenés után pár perccel már csomósodik össze! Pedig fixálom púderrel! Sose láttam még ilyet!
Szóval ez nem az én termékem. Szerencsére még mielőtt megérkezett megtaláltam a számomra tökéletes szem alatti korrektort a Holika Holika Pore cover BB krémje személyében! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

AniR

2017. május 15.

Bár nekem erős karikáim vannak, tökéletesen nem tűnteti el, de messze a legjobb, mint bármi, amit eddig használtam!
A zsíros a bőrömre, matt finisű bb krémeket használok, illetve mattító púdert is, így elég bénán nézett ki, hogy mindenhol matt az arcom, csak a szemem alatt fénylik. Így megcseréltem a sorrendet, a bb alá rakom a korrektort, és működik így is.
Szerintem nem büdös, bár nem az a tipikus krém illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 15.

Szerintem nem büdös, bár nem az a tipikus krém illat.

Asianlover

2017. március 23.

Wow, wow, wow! Vegre egy korrektor, ami tenyleg nem szaritja a bort, es nem teszi a kezdodo szemkornyeki rancaimat szazszor latvanyosabba! Mar kezdtem elhinni, hogy nincs fedes rancositas nelkul. A neten rendeltem 2-es arnyalatban, es szerencsere meg elmegy a szine, pedig igencsak barna a borom a koreaiakhoz kepest. En tartosnak es ragaszkodonak talalom ezt a concealert fixalo puderrel, de onmagaban is. Ar-ertek aranyban is maximalisan elgedett vagyok. Az illatara is fel voltam keszulve lelkiekben, de jol beleszagoltam, es engem koromviragra emlekeztet, halakra egyaltalan nem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 23.

Monchhichi

2017. január 31.

Maximálisan elnyerte a tetszésemet, mert olyan korrektort kerestem, ami nem szárít és nagyon természetes hatást ad. Vizes szivaccsal szeretem eldolgozni és így tökéletesen észrevehetetlen a bőrömön, teljesem beleolvad, de szépen kiemel. Kifejezetten fénylő, nekem ez nagyon tetszik, mert szeretem, ha a bőrömnek marad egy természetes egészséges fénye. A kiszerelés bőséges, a csomagolás korrekt, nagyon jó vételként könyveltem el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Funnyface

2016. május 28.

Nem is tudom mióta használom, szerintem legalább másfél éve. A színe miatt rendeltem meg. Panda szemkörnyéki bőrömmel, ami a tetejében száraz is, mint egy sivatag, eddig egy korrektor sem bírkozott meg tökéletesen. Dobogós helyen vannak a Maybelline Age rewind és fit me korrrektorai, de azok nagyon beleülnek az apró ráncokba :(

Tulajdonságai: Csomagolása tégelyes, mennyisége rendkívül kiadós. Napi használat mellett sem látom a végét. Remélem, még nem romlott meg... A sötétebb, 2-es natural beige árnyalatban vettem, mert annak barack, korall színű tónusa van, ami a sötét karikák színét kiegyenlíti. Illatát inkább nem részletezem, lazac olaj van benne...Valóban fényes, olajos hatású felvitel után is. Könnyen eldolgozható.

Előnye: A sötét színt szépen korrigálja, fényes hatása ragyogóvá teszi a szemkörnyéket, és mégjobban palástolja a karikákat. Könnyű használni, kiadós a mennyisége. Illatát nem érzem felvitel után. Szerencsére. Kiemelném, hogy végre egy termék, ami tud mit kezdeni a karikákkal, és nem ül bele az apró ráncaimba. Persze, arról ne is beszéljek, hogy nem szárítja ki a bőrömet, és nem szárad foltosra a nap során sem. Egyetlenetes halványul estére, fixáló púder használata mellett is.

Hátránya: Soha ne szagold meg! Én figyelmezetettem mindenkit... Sajnos a fedése a bőrömön inkább közepes. Karikáim durván sötétek, lehet ne várjak egy hidratáló korrektortól csodát. Estére eltűnik, napközben fel kellene frissítenem. Így már értelmet nyer a mennyisége.

Ugyan fedőképességében és tartósságában a Maybelline egy kicsit talán jobban szerepel, de mégis inkább ehhez nyúlok. Nem ül bele a ráncaimba, hidratál, nem foltosodik. Napközben nem kell aggódnom, hogy karikáim mellett a korrektor is üvölt a szemkörnyékemen. Legalább ápoltabb benyomást teszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

A lazac ikrájának kivonata. Az összetevő állítólag gazdag omega-3 zsírsavakban, karotinoidokban és vitaminokban (pl. E vitamin), e szerint a kutatás szerint pedig a lazacikra kivonata jó hatással van a bőrre szinte minden szempontból - javítja a ráncok megjelenését, csökkenti a bőrpírt, hidratál és a pigmentfoltok ellen is hatásosnak bizonyult.

Bővebben a kaviárról>>>

A chilei Boldo fa kivonatból nyert Diacetyl Boldine kiváló bőrszínjavító hatású (melanin képződést szabályozó) összetevő. A truthinageing információi szerint néhány kisebb tanulmány kimutatta, hogy a DAB 25%-kal csökkentette a pigmentációt azoknál a vizsgálati alanyoknál, akik legalább két hónapig alkalmazták az összetevőt.

Steareth-20 ti I eu 2 1