Skintegra

Ár:   8600 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csilla_Csilla, Módosítva: 2021. június 30.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Könnyed állagú, mégis jól hidratáló gélkrém a szemkörnyék ápolására, ami nemcsak a bőröregedés jelei, de sötét karikák ellen is segít.

• Hatásos szarkalábak, sötét karikák ellen, a bőr intenzív hidratálására
  • Hidratáló-nyugtató összetevőkkel (panthenol, bisabolol, betaine, kamilla)
  • Regeneráló-tápláló keramid elővegyületekkel, shea vajjal és jojobával
  • Kollagénserkentő peptidekkel
  • Karikák elleni caffeinnel, C-vitaminnal, valamint aescin és gesztenye kivonattal
  • Minden bőrtípusra, érzékeny bőrre is
  • Állatokon nem tesztelték
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 5000 , Eladó: Perugia
Állapot: Kb. 4-5 alkalommal használt, Helyszín: Szeged és Makó, fizetés: Személyes átvétel Makón vagy Szegeden. Előre utalás után postázom is.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

minimano81

2021. december 27.

Kellemes meglepetés volt. A krém tápláló, és szereti a bőröm. Csak kicsit gyorsan fogy. Hosszú távú hatásairól még nem tudok beszámolni.
(a ráragasztott cimke nekem is az elejétől fogva folyamatosan jött le.... tényleg részletkérdés... de akkor is zavaró)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 27.

Perugia

2021. november 7.

Reggel próbáltam használni, de a fényvédő nem terült rajta szépen, estére meg már nem nagyon tudom hova beilleszteni, mert minden, ami az arcomra megy, megy a szemem köré is. Nem éreztem kellemesnek a bőrömön. A flakon praktikus, könnyen adagolható belőle a krém, bár néha picit több jött, mint amennyit szerettem volna kinyerni belőle. Illetve a ráragasztott címke elkezdett leválni a tubusról, ami persze részletkérdés, nem számít, csak nem annyira esztétikus látvány. Mivel nagyon szépek az összetevői, adok 3 csillagot. Feltettem az eladó termékek közé, akit esetleg érdekel, nézze meg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 7.

Trixi

Korcsoport: >54
2021. november 5.

Szép és gazdag összetevőlista, azzal a reménnyel kecsegtet, hogy hosszú távon is hasznos lesz a krém használata. Az első tubus elfogyasztása pozitív benyomást keltett bennem. Illatmentes, nem irritáló, könnyed gélkrém. Viszonylag gyorsan beszívódik, persze pár percet azért érdemes várni sminkelés előtt. Szép fehér a krém, nagyon esztétikus, kellemes használni, könnyen, egyenletesen kenhető. Az adagoló pont a megfelelő mennyiséget nyomja ki. Nekem a szokásos ujjbegyes betapogatás vált be, bár az adagolófej is alkalmas a krém besimítására. A rövidtávú hatása, a kellemes, hidratáló érzeten kívül, egy esztétikai finomítást jelent a szem alatti bőrterületen. Talán kevésbé látványosak a szarkalábak, puhább a bőr, de a szem alatti karika nem lett halványabb, és alapvetően nem változott a bőröm minősége. Nyilván nem is lehet azonnali eredményt várni, vagy az idő kerekét visszafordítani. Számomra ez egy megbízható, jó szemkrém, amelyet érdemes hosszabb távon használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. november 5.

Anett1986

2021. október 17.

Hosszas keresgélés után választottam ezt a krémet, és pár heti használat után nem bántam meg. Nagyon kellemes a pumpás fej használata és a krém állaga is finom, hamar beszivódik és szépen simitja a szemkornyek érzékeny bőrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 17.

HCHB11Cl11

2021. október 2.

1 mintát próbáltam. Hosszú távú hatásokról nem tudok nyilatkozni, de nagyon szimpatikus termék elsőre. Kellemes krém állaga van, jó érzés volt felkenni, szépen beszívódott és hidratált, nem irritált. El tudnám képzelni arcra való krémnek is, főleg szárazabb bőrűeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 2.

Timitami

2021. július 14.

Egy ideig biztos ez lesz a szemkrémem, nekem nagyon tetszik. Hamar beszívódik, simítja az apróbb szemkörnyéki ráncokat, sokkal egyenletesebb a szemem alatt a bőr és némileg világosít is, így el tudom képzelni, hogy karikák ellen is hatásos lehet. Reggel és este is használom, így elég hamar észrevehető a hatása. Fehér krém, nevével ellentétben krém és nem gél. Én továbbra is az ujjbegyemmel viszem fel, de érdekes a kinyomó kialakítása, lehet, azzal is lehetne és akkor nem az ujjbegy szívná be a krém egy részét - még nem próbáltam azzal. Szerintem elfogadható áron van azt tekintve, hogy anti aging krém. Hagyok időt a feleknése után, csak később festem a szemem, így nekem működik, de másképp nem is próbáltam. Nekem megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine, Glycerin, Phospholipids, Caprylyl Glycol, Polyglycerin-3 , Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.