Sleek

Ár:   3150 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Kiszerelés:   12 x 1,1 g
Lelőhely:   Müller
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 3990 Ft

A Whimsical Wonderland limitált kiadás része

12 nyári, vidám pasztell árnyalatot tartalmazó, erősen pigmentált festékválogatás.

Ár: 3990 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

zfruzsi

2019. április 8.

Ez volt az egyik első Sleek paletta, amit próbáltam és ezalapján azt gondoltam, hogy a matt színek elég gyengék, talán egy van, ami szép és látszik is, de a többi esélytelen körülbelül. A fényes színek viszont szépek és valljuk be, hogy az összes elég egyedi, úgyhogy nálam nem állnak mindennapi használatban. A másik Sleek palettát sokkal jobban szeretem, amit ezzel egyidőben kezdtem el használni, ez nekem valahogy nem az igazi, így inkább elajándékoztam miután itt állt a néhány kísérletezgetést után a polcon érintetlenül. Nem ez a paletta a legjobb a márkától, így én inkább azt javasolnám, hogy másika vegyetek tőlük, ha lehet - jobban fogtok járni szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

caty

2018. augusztus 3.

Ez egy botrány! Azért rendeltem,hogy szines szemhélypúdereim is legyenek. Hát nem jött be, a csillámosakon kívül a többinek satírozas után nagyjából 0 színe marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

XiaMengTing

2016. november 4.

A fényes színek erősen pigmentáltak és jól satírozhatóak, hozzák a tipikus Sleek minőséget. A matt árnyalatok viszont nem az igaziak, még alappal is vegyesen teljesítenek, némelyik még így sem túl pigmentált. Szerencsére a Dodgems (matt lila) árnyalat alappal jól működik, az a kedvenc színem. Nekem tetszik a színösszeállítás, szeretem a pasztell színeket, és ritkán találni ilyen palettákat a megfizethető árkategóriában. Nem tökéletes paletta, de még így is szívesen használom, és nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Hidratálók: Magnesium Stearate