Sleek

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tuzki, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   Müller
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4990 Ft

C-vitamint tartalmazó CC krém amely mattítja, hidratálja és táplálja az arcbőrt. Igazodik az arcbőr tónusához és egységesít. Közepes fedéssel és SPF29 fényvédővel .Állatokon nem tesztelt!

4 árnyalatban kapható

Ár: 4990 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Neubauter

2018. május 22.

Nekem sajnos nem jott be, nagyon hamar atfenyesedik tole a borom, a szine sem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

klaris171

2018. március 4.

UPDATE: 1-2 használat után már nem nyúltam érte, aminek a legfőbb oka, hogy bőrön végül sokkal világosabbra és hideg árnyalatúra oxidálódott, így már nem passzolt a szín.

Először is a színválasztásról: bár a külföldi blogok harsognak arról, hogy mennyire sötétek lettek az árnyalatok, de mégis meglepő volt élőben, hogy a medium már gyakorlatilag fekete bőrre lett tervezve... Nekem a legvilágosabb árnyalat a megfelelő, pedig mondjuk egy 6 színből álló skálán mindig a 3-4es az ideális, a BBből még télen is a sötétebb jó. Most viszont télre a legvilágosabb, Fair árnyalat passzol.
Az állaga nagyon bársonyos, könnyen kenhető, de muszáj megjegyeznem, hogy többet kell belőle használnom, mint az eddigi BB/ CC krémeimből, ami tekintettel a ráadásul 25 ml-es kiszerelésre, nem jó hír. Vízhiányos, normál- száraz bőröm van és ősszel- télen mindig hidratáló szérum+ testesebb arckrémet használok az aktuális BB/ CC krém alá, de ez alá mintha kevesebb is elegendő lenne, ettől függetlenül szerintem kombinált bőrön is jól működhet.
A fedése közepes, természetes bőrfényű finise van.
Az összetevői csodálatosak, a magas fényvédelem hab a tortán!
Összességében eddig én elégedett vagyok vele, biztosan nagy örömmel fogom elhasználni, de nincs az az érzésem, hogy ezentúl csak ezt és semmi mást nem akarok a bőrömre használni és ne kísérleteznék szívesen tovább, ezért szőrös szívvel bár, de nem adom meg az 5 csillagot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

A fedése közepes, természetes bőrfényű finise van.
Az összetevői csodálatosak, a magas fényvédelem hab a tortán!

Lolychan

2017. december 30.

Nekem sajnos nem volt a kedvencem. :/ Iszonyat folyós, a kupakban több volt, mint a tubusban. Nem valami tartós, mintha semmit nem kennék az arcomra. :/ A szín viszont passzolt, de úgy gondolom felesleges vétel volt. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

HEva

2017. december 30.

Nagyon ritkán használok alapozót mert sok baj van a bőrömmel és szeretem hagyni lélegezni.
Viszont néha napján ha olyan alkalom adódik, akkor én is szeretem ha egységesebb a bőrszínem. Nekem nagyon bejött ez a CC krém, mert nagyon szépen alkalmazkodik a bőrszínemhez és egyáltalán nem fényesedik ki, nem kopik. Könnyű egyenletesen eloszlatni az arcon és ha valahol folt van vagy pattanás, akkor ott fel lehet vinni vastagabban, nem lesz feltűnő.
Nekem tökéletes így, hogy kb. kéthetente egyszer használom.
Ja és nagyon jó a fedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Nekem tökéletes így, hogy kb. kéthetente egyszer használom.
Ja és nagyon jó a fedése.

Black Fairy

2017. október 14.

Gyönyörű ez a termék...a CC krémek állaga a kedvencem, sokkal jobban fed, mint a minden napi alapozóm, nem szárít, nem tömíti el a pórusaimat, és 17 óra múlva se fényesedik át csomosódik össze vagy narancssárgul be...:D
A szín tökéletesen bele simul a bőrömbe, könnyű eldolgozni is, ez a termék egy csoda! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Judittttt

2017. április 14.

Nagyon szerettem, impulzusvásárlás volt. Aztán csodálkoztam, mi az Istenért nem akarnak eltűnni a mitesszereim mindennapi tisztítás mellett, valahogy újra 'megtelnek'. Isopropyl Myristate. Ami ebben van. Ötös komedogén index ... nagy kér érte, mert amúgy jó, szépen fed, szép, természetes színei vannak, szépen is terül, és nem szárít ... de ilyen áron. Csak emiatt három csillag, és biztos, hogy nem veszem újra. Problémás bőrűek kerüljék el messzire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Bsari

2017. március 31.

Könnyű eloszlatni, szép a finish, bár tény, hogy közepes fedése miatt csak azoknak ajánlanám akinek nincsenek komolyabb bőrproblémái. Egész nap tart, nem fénylik fel. Nekem tökéletesen bevált a hétkőznapokra, ár-érték arányban az egyik legjobb termék amit valaha használtam (sminkes lévén elég sokat kiprobáltam), tökéletesen hozza amit ígér! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

Illa

2017. február 28.

Nagyon szeretem. Konnyu eloszlatni (en ujjbeggyel szoktam, nem tul professzionális, de mukodik), szinte azonnal egybeolvad a borommel. Abszolut nincs maszk hatasa, nagyon termeszetes, mintha nem lenne a boromon semmi. A fedese nekem tokeletes, bar teny, hogy nincsenek komolyabb borhibaim. Nem tapasztaltam, hogy beleulne a rancokba, illetve egesz nap tartosan a helyen marad. Se nem fenyes, se nem matt, termeszetes fenyu. Tokeletesen elegedett vagyok vele, biztosan ujravasarolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 28.

Melpomene21

2017. február 18.

Még csak 2-3 napja használom, sokat nem próbáltam ki, hogy viszonyítási alapom legyen, de megelőlegezek egy 4 csillagot neki. Nagyon tetszik, hogy megegyezik a bőröm színével és jól beleolvad, nincs maszkos hatása, könnyen eldolgozható, annyit fed,a mennyi szerintem várható tőle, ugyanis nem alapozó. A tartósságában nem vagyok teljesen biztos, iletve enyhén viszket a bőröm az elején, de más bajom nincs vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

maybeshesamaybelline

2017. február 12.

én keresem a tökéletes bb/cc krémet már egy ideje... ez lenne az? nem, de nem rossz! igazság szerint ez egy érdekes cc krém szerintem. ha felrakom, nekem eléggé fénylik, főleg az elején, de igazából nem is ígér matt finist / én nem is vagyok annyira a mattság híve. egy kicsit várni kell vele és nagyon szépen beleélül a bőrbe. kissé ragacsos állaga van, de nem vészes. a legvilágosabb szín szerintem tényleg világos azért, nekem pont jó, általában 2-es árnyalat vagyok nagyobb skálán. kis aláhidratálással nekem elég jól bírja egész nap, nem vettem észre, hogy szárítana. csakis azért adok 4 csillagot, mert az eveline bb krém is nagyjából ezt hozta, fele ennyiért. amúgy korrekt termék, a fedésével sincs semmi gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.