Sleek Diamonds In The Rough I-Lust  Eyeshadow Palette

Sleek

Sleek Diamonds In The Rough I-Lust Eyeshadow Palette

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   Müller

2016-os karácsonyi limitált kiadású szemhéjfesték-paletta

Guppi

2017. október 19.

Update: jöttem felpontozni. Alappal bírja pár óráig. Bár a porolást mèg mindig nem tudom neki megbocsájtani.

Megláttam a müllerben ès tudtam, hogy ez nekem KELL! (Bár ahhoz kèpest, hogy ez 2016-os karácsonyi kiadás most, 2017 szeptemberben láttam először a polcon)
Gyönyörűek a színek, nem hivalkodó, de nem is szolíd, tökèletes a színösszeállítás. Egyből beleszerettem, aztán itthon kibontottam a kis papírdobozból, ès megláttam a Rockstar Collection feliratot (a sleek tudja, hogy van valami rejtett tehetsègem - a fèrjem szerint szerencsère jó mèlyre van rejtve ez a tehetsèg, no mindegy). A csomagolás igènyes, jól zár, szèp elegáns matt fekete, holo mintával ès felirattal.
A szerelem az első használatig tartott. Nem elèg pigmentált, porzik, egyáltalán nem tartós, kb 2 óra ès eltűnt, mintha ott se lett volna. Mèg nem is csak megkopott, vagy összegyűlt, vagy összemosódott, egyszerűen eltűnt. A kèt krèmes festèket csak applikátorral (brr) vagy újjal tudom felvinni, ecsettel semmit nem lehet belőle kicsikarni. Alap nèlkül mèg nem próbáltam, úgyhogy nem akarom nagyon lehúzni, de a kezdeti lelkesedèsemnek hamar vège lett sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

fannus9

2017. április 17.

Ranezesre egy csoda. Kezdejen szinten. Viszont amit teljesit.. A nagytesoi sokkal ugyesebbek. Szemhejon nagyon hasonloak a szinek es nem elegge pigmentaltak. A kremes festekeknek nem ertem mi a lenyeguk, alapnak gyengek, highlighternek pedig tul csillamos. Egy napot nem birnak ki jo alap nelkul. Es a holografikus fenyuk is eltunik szemen es csak a csillamok mutatkoznak. Kis csalodas volt. De azert orulok neki mert meg nezegetni is gyonyoru.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Antioxidánsok: BHT

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Színezék. Piros.