Sleek

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maya, Módosítva: 2012. július 27.

Lelőhely:   Müller

Szempillaspirál és tud egyben

Unikornisc

Korcsoport: < 18
2016. október 23.

Nagyon szépen meghosszabbítja a pilláimat, de éppen ezért a nagyon nagy hosszúság miatt talán jó lenne ha dúsítana is. A tussal precíz vonalat lehet húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. október 23.

Csermely

2015. május 23.

Ezt elsősorban a külseje miatt vettem meg, ettől függetlenül nagyon jó a termék, tartós, nem morzsolódik és a színe is eléggé intenzív.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

sugarcane

2014. szeptember 8.

Maximálisan elégedett vagyok vele! Megfelelően pigmentált, szinte alig morzsálódik és nagyon tartós. Egyáltalán nem irritál és nagyon könnyű használni, a kis tus hegy tökéletesen befér a szempillák közé is. Ha jól emlékszem 1500 forint volt, tehát az árát simán megéri. A spirál végét ritkán használom, de arról is csak jót tudok írni, bár műszempilla hatást azért ne várjunk tőle.
Biztos, hogy újraveszem, az egyik kedvenc sminktermékem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 8.

Biztos, hogy újraveszem, az egyik kedvenc sminktermékem.

nagyorsolya78

2013. március 27.

A tus része nagyon tartós, még az én zsíros, rejtett szemhéjamon is fennmaradt egy munkanapon át! A spirál kicsi, könnyen kezelhető, talán inkább dúsító, de semmi extra. A tus miatt adok 5 csillagot, kevés tudja ezt rajtam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.

LexiSmink

2012. szeptember 19.

Nagyon-nagyon jó! A hegyével szerintem még a legügyetlenebbek is (mint pl. én) tökéletes vonalat tudnak húzni. Egy nagyon peckes kis toll van a végén, de nagyon rugalmas. Extra tartós, nem morzsolódik tényleg és tuti fönnmarad 18 órán át is, leteszteltem. Alig bírtam 18 óra után is leszedni magamról és egy csöppet sem mozdult el. A spirálja is nagyon jó, még a legkisebb pilláimat is jól befestette. Csak ajánlani tudom nagyon praktikus és rendkívül jó minőségű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

PVP 0 0