Sleek

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: messin, Módosítva: 2014. március 11.

Lelőhely:   Müller

Rugalmas szilikonkefés mélyfekete szempillaspirál a drámai hatás eléréséhez. A festék nylonrostokat tartalmaz, mely hozzátapad a pillákhoz, ezzel kölcsönözve azoknak drámai hatást. A kefe rövid kissörtéjű, így a legkisebb pillák is elérhetők vele, azok nagyságát növeli. Két rétegben hordjuk fel a szempillákra.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

messin

2014. március 11.

Szerintem is pocsék a keféje, nyeklik-nyaklik. A festék pedig túl sűrű, így mivel a kefével nem lehet formázni, csak véletlenszerűen sikerül felvinni a pillákra, pedig elég gyakorlott vagyok a témában. Kénytelen vagyok lepontozni, és kidobni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 11.

agneza

2013. szeptember 18.

Annyira rugalmas a szilikonkeféje, hogy amikor használtam, azt hittem eltört.. Nem tudom vele normálisan kifesteni a pilláimat, túlságosan maszatol. Egy rétegben nem történik semmi, két rétegben viszont "gyönyörű" csomókat tudok a szememre gyártani. Pocsék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.