Sleek

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Manciska, Módosítva: 2013. január 9.

Lelőhely:   Müller

A Magnitude Mascara egy kétlépéses szempillaspirál, mely felhordásával a pillák műszempilla illúzióját kelthetik. Első lépéskor a primer festék a pillákat meghosszabbítja, majd a második lépéskor a festék dúsítja és különleges textúrája lévén műszempilla hatását hozza létre a pillákon.

Powderpuff Girl

2014. május 18.

Már régebben vettem én is a MUP-ból, mostanában fogyott el a fehér része is. Alapvetően jó ötletnek tartom, hogy a szempillákat is alapozzuk, viszont a kivitelezés jelen esetben nem sikeredett jelesre. A fehér réteg, ahogy az előttem szólók mondták, valahogy mindig kivillan a fekete festék alól. Ezt nem is értem, hogy ki találta ki, hogy fehér legyen?! Viszont az alap réteggel tényleg nagyon jól meg lehet hosszabbítani a pillákat hatalmas hatásúra! A fekete része úgy érzem egy átlagos szempillaspirál, tartós, nem pereg, de itt a fehér rész művel/het csodákat. 4 pont, mert a fehér mindig kikandikál a fekete alól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

lina

2013. április 27.

Nem drága, de nagyon macerás használni, hogy ne villanjon ki a fehér alapréteg. A végeredményt más, egyszerűbben kezelhető spirállal is el lehet érni. Elég sűrű az állaga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 27.

Manciska

2013. január 27.

Bárhogy ügyeskedek, a fehér réteg mindig kikandikál a fekete alól. És bár vízállót vettem, a szemhéjamra a nap végére már láthatóan felkenődik. Amúgy tényleg szép pillákat csinál, de ennél azért többet vártam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 27.

Bella_Vita89

2012. október 21.

Kedvenc spirálom. Nagyon jó a feje és valóban műszempilla hatású pillákat csinál. Nem maszatolódik, nem morzsolódik és nem szárítja a szempilláimat. Ami pedig + pont, hogy nem vörösödik be tőle a szemem fehérje része. Ez nekem sarkalatos probléma mindig. Nekem nagyon bejött a fehér alapozó rétege is, sokkal nagyobbak, hosszabbak és vastagabbak a legkisebb pilláim is, ha előtte ezt rákenem. Bármikor újra vásárolnám, márcsak a kedvező ára miatt is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

Civike

2012. május 4.

Sziasztok! Ez egy nagyon jó kis szempillaspirál, jó áron és tényleg műszempilla hatás érhető el vele. -1 csillag azért mert a primer, fehér festék nekem egyszerűen mindig kilátszik valahol a fekete alól. Ha primert nem viszek fel úgyis szép lesz a hatása, nem csomósodik, nem pereg. Nekem a vizálló változata van meg és nagyon szuperül bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 4.

Hidratálók: Butylene Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az EWG hivatalos funkció besorolása szerint óldószerként használt összetevő valamint segít a bőrben tartalni a nedvességet.  Paula Begoun szerint a Polyethylene Glycol tipikusan olyan összetevő, amit a legtöbb "natúr" irányzat üldöz, pedig a rémtörténetekkel ellentétben nincs semmi köze a fagyállóhoz, és nem készült még olyan kutatás sem, mely azt bizonyítaná, hogy ez a PEG vegyület problémát jelentene a bőrre nézve. Éppen ellenkezőleg: nincs ismert toxikus hatása a bőrre, és mivel képes áthatolni a bőrön, segít a többi összetevőt mélyebben a bőrbe juttatni, sérült bőrün viszont kerülendő a használata.