Sleek

Ár:   2475 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: foxinthebox, Módosítva: 2016. augusztus 8.

Kiszerelés:   3,6 g
Kategória:   Sminkek szájra

Szuper pigmentált, bizsergető rúzsceruza, mely teltebbnek láttatja az ajkakat. Krémes, hosszan tartó formulával és szatén finish-sel.

6 árnyalatban kapható

0bikbik0

2017. június 6.

Colossal Coral (1047) árnyalatom van. Trendi narancsos rúzst kerestem, de minden állvány le volt fosztva a Müllerben, ezért néztem szét a ceruzák között. Ennek tetszett legjobban a színe.
Itthon vettem észre, hogy ez valami mást is tud, ugyanis konkrétan úgy bizsergette a számat, hogy először allergiára gyanakodtam :-) Aztán olvastam el a cimkéjén, hogy ez "plump up"...
Persze, ennek sem tapasztaltam teltebbé tevő tulajdonságát, de színe csodás, pigmentált és tartós, ha kopik is szépen, egyenletesen. Könnyű használni, könnyű hegyezni, nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 6.

VargaKata15

2017. április 26.

Nagyon szep a szine es a fenye is, nekem az 1048 Power Pink van. A bizsergeto erzes elsore kifejezetten kellemetlen, de most mar sokadik hasznalatra eszre se veszem. Van egy erdekes szaga, az nem a kedvencem. Dusito hatast nem veszek eszre, mondjuk nincs is ra szuksegem. Konnyu hasznalni, valoban hegyezheto, pedig en is szkeptikus voltam :D Viszont szerintem nagyon gyorsan fog

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

EmmaHeather

2017. február 18.

Gyönyörű színekben kapható! Mindjárt elsőre hármat elhoztam volna, de végül csak a 1050-es számú Notorious Nude-ra esett a választásom anyagi megfontolásból. Tényleg bizsergető érzést éreztem felvitel után, ami idővel elmúlik. Hogy teltebbnek látszott-e a szám tőle? Talán minimálisan..túl sok változást nem vettem észre, különben is a színe volt az, amiért megakadt rajta a tekintetem, s amiért a kosaramba került, ez a "funkciója" számomra később derült ki. Viselése nem kellemetlen, nem ragad, tényleg szaténos a finise, se nem fényes, se nem matt. Tartósságát tekintve közepes, úgy gondolom. Nem a legtartósabb, de pár órát kibír szerinten kis korrigálással. A szuper színei és a fent leírtak miatt max pontszám ját neki :)

Update: Először kissé elgondolkodtatott, mihez kezdjek vele ha tompa lesz,mivel tekerni semerre sem tudtam.. evidensnek gondoltam hogy így működik. De nem! Utánanéztem: hegyezni kell!!!!! Már bocsánat de ennél nagyobb baromságot egy ilyen krémes állagú termékre el sem tudok képzelni! Már látom magam előtt, hogy beletörik/kenődik a hegye a hegyezőbe... ennyi pénzért ugyan nem kívánok egy grammot sem pocsékolni! Kissé mérgesen és nehéz szívvel de egy csillagot le kell vonjak emiatt, mert ez nagyon nem praktikus.. 4*
----------------------
Up3.: Nem fogjátok elhinni...de HEGYEZHETŐ!! Ma kipróbáltam és abszolút működött a dolog. Megérdemli az 5 csillagot mégis. Attól eltekintve hogy pl. utazás során kényelmi szempontból még mindig nem a legjobb ez a hegyezgetős megoldás. Szeretem. Pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

----------------------

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Tridecyl Trimellitate, Hydrogenated Polyisobutene, Isopropyl Myristate, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Isopropyl Myristate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Red 40, CI 77499, CI 45410, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ceresin 0 0