Sleek

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: horvathm, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. február 22.

Lelőhely:   Müller

Limitált kiadás

12-es paletta, mely gyönyörű matt natúr, rózsa és barack árnyalatokat tartalmaz. Erősen pigmentált, építhető textúra. Jól variálható színeket tartalmz, nemcsak szemre.

ponikiralylany

2014. augusztus 19.

Nagyon szeretem! A matt színei talán kevésbé pigmentáltak mint a selyemfényűek, de a storm palettámmal kiegészítve nincs is szükségem más szemhéjpúderre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Judith

2014. július 4.

Én a natúr színek miatt vettem meg és megtetszettek a korall színek is. Bevallom már nem sűrűn használom. Leginkább a natúr színeket hasznosítom, bőrszínűek, így nem is látszódnak, de én pont ezért vettem meg. A korallos-pinkes-bordó-barna színek inkább barna bőrűeknek áll jól (enyém világos), így ezeket a színeket ritkán használom más színnel vegyítve. Egy-két szín már az első használat után összetört teljesen(???), de ez gondolom lehet szállítási baleset miatt is, ha másnál ez nem fordult elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

OAdrienn

2013. december 25.

Szépek a színek, de a pigmentáltsága bőven az Oh so special alatt van. Jobbra számítottam. A matt színek kifejezetten gyengék. Porolnak is. Több réteg kell ,hogy elérjük a kívánt hatást. Nem rossz termék, de tényleg többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

rekag

2013. április 24.

Főképp a natúr árnyalatok és a bordó szín miatt vettem meg. Nagyon tartós, gyönyörű színek. A bordó melletti barna lett az egyik kedvencem, mélyítővonalban elképesztően szép. Nem porzik egyik sem, erősen pigmentáltak. Kellemesen csalódtam a Sleek termékekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 24.

kakaska

2013. március 17.

Nekem nagyon megtetszett, amikor először láttam. A világos színek sem porolnak, nem ülnek bele a ráncokba, úgyhogy nagyon megéri ennyiért. Ezek igazi meleg színek és barna és kék szemhez is jól állnak. Jó ötlet volt, hogy van benne natúr, csillámos és élénk szín is. Emellett pedig nagyon jól építhető és könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

Szaszmancs

2013. március 16.

Amikor megjelentek az új limitált kiadás képei,egyből kiszúrtam magamnak,annyira gyönyörűek a színek,nagyon magaménak érzem ezt az összeállítást. Amint rendelni lehetett a MUP-ból,azonnal lecsaptam rá és élőben még gyönyörűbb. Bevallom még a mai napig is néha csak kinyitom és nézegetem, nem tudok betelni vele. A világos színek eléggé hasonlóak és annyira nem pigmentáltak,de erre számítottam a korábbi Sleek palettáim miatt,viszont azokból is ezek a színek fogytak el először,mert mindig velük satírozok,arra nagyon jól beváltak. A narancssárga és a pink eszméletlen szép,de még nem nagyon használtam őket,mert nagyon élénk színek. A kedvencem viszont a barna és a lila szín (felső sor 2. és alsó sor 2.),a fekete pedig a szokásos fekete,amit én tudnék nélkülözni,mivel ez a 3. Sleek palettám és mindegyikben benne van ugyanez a fekete.
Mindent összevetve imádom ezt a palettát is,nagyon tetszik a színösszeállítás,amit azért is tudok mindenkinek a figyelmébe ajánlani,mert natúr és élénk,vibráló színek is vannak benne. A minőség pedig a szokásos Sleek minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.

horvathm

2013. január 2.

Szerintem a valóságban szebbek a színek, mint a képen. Én szeretem a narancsos-pinkes sminkeket, ezért megfelelően kihasználható. Remek minőségű, pigmentált színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 2.

Réka Réka P

2012. december 31.

Gyönyörű színei vannak, tartósság szempontjából is megfelelő. Nem bántam meg, hogy megrendeltem ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 31.

Hidratálók: Magnesium Stearate