Sleek

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: JHajni, az összetevőket feltöltötte: csakegylany, Módosítva: 2014. január 21.

Kiszerelés:   5,4 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

4 árnyalatot tartalmazó rúzspaletta, melyben elsősorban a matt színek kaptak helyet. A rúzsok építhetők, nem szárítanak, rendkívül jó a fedőképességük, nagyon erősen pigmentáltak, nagyon könnyen kezelhető a textúrájuk. A színek egy rétegben is szépen, egyenletesen fednek, a natúr színeket érdemes két rétegben felhordani a makulátlan fedésért és csíkmentességért, de nagyon erősen pigmentált festékekről van szó. Az árnyalatok egymással is jól keverhetők. A matt árnyalatok nem szárítják az ajkakat, kellemes viselet egész nap. A TEASE változat is rendkívül tartós, nagyon pigmentált, akár néhány evést, ivást is kibír, egész nap a helyén marad, nehéz letörölni. Kitűnő útitárs, de mivel nagyon jó a fedőképességük, nagyon erősen pigmentáltak, így mi elsősorban professzionális felhasználásra javasoljuk.

eszter937

2015. október 16.

A siren és a mardi gras van meg, a színek mindkét palettában jól pigmentáltak, könnyű dolgozni velük, és tartósak is, egy-két evést simán kibír, egyedül a lila szín az, ami nem olyan tartós, mint a többi! De mivel nem drága ezt el lehet nézni. Tuti, hogy beruházok még a többi palettára is! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 16.

abigel96

2015. szeptember 20.

Nekem is a Ballet változat van meg, nagyon szépek a színei, jól fed és tartós. Építeni is nagyon szépen lehet. Az ecset is használható. Mindig ott lapul a táskámban, kompakt kis cucc:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

vtina85

2015. március 12.

A Ballet változatát birtokolom ennek a szupi kis rúzspalettának, azért ezt választottam, mert a többihez képest ennek voltak még viszonylag visszafogottabb, nude színei. A színek jól pigmentáltak, a finishük elvileg matt, fényes és szatén, de valamiért nekem mind inkább mattnak tűnik.Eddig a tutu árnyalat a kedvencem, ami egy kicsit olyan taupe beütésű, a Lingerie árnyalatú La La Liner ceruzával nagyon jól mutat. Tartósságra is egészen jók szerintem, semmiképp sem bántam meg, hogy beruháztam rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate