Sleek

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: ljudith78, az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2014. március 25.

Lelőhely:   Müller
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1890 Ft

Ár: 1890 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Pandácska

2013. június 23.

Pigmentált, de ez se tartós, ahogy a szemceruza sem. Azért kap két pontot, mert ez legalább puha, így könnyebb vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 23.

Réti_D_smink

2012. április 27.

Nekem nagyon bejött, bár tény, hogy fixálni kell, mint minden szemöldökceruzát. Nagyon erős a színe, rendkívül pigmentált, mint minden Sleek termék. Én szemceruzaként is használom. A feketéjét is nagyon szeretem, valamint a Bare árnyalatú ajakkontúrját. Én nagyon meg vagyok elégedve a Sleek ceruzáival. Jól satírozhatóak, nagyon puhák mégis precíz vonalakat lehet velük húzni. Amit nagyon szeretek ebben a barnában, hogy nem "barnás-vörösödik" be a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 27.

ljudith78

2012. február 25.

Felbuzdulva azon, hogy mennyire jók a Sleek palettái (már három paletta boldog tulajdonosa vagyok), gondoltam kipróbálok más Sleek termékeket, közte ezt a szemöldökceruzát. Hát...?! Bár tény, hogy nagyon erősen pigmentált, pontosan felvihető, de nagyjából ebben ki is merülnek az értékei, mert hihetetlen módon elmászkál, szinte megérinteni sem lehet felvitel után, annyira fog. Ezt még az eddig használt szemöldökceruzáim egyike sem produkálta. Talán az enyém lehetett hibás darab, nem tudom, mindenesetre ez kritikán aluli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 25.

Emolliensek: Stearic Acid, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Emulgeálószerek: Stearic Acid
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil