Smashbox

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2014. szeptember 19.

Lelőhely:   Douglas, online

Tartalma két szemöldökpúder és egy színtelen wax. Az első 15 összetevő a púdereké, a Petrolatum-tól már a waxé.

kincsö

2015. augusztus 3.

A legjobb szemöldök szett.A legvilàgosabb àrnyalatom van.Hùzòs az àra mert több mint 20 € ez a mini csoda .De nem kell ceruzàval kìnlòdnom,és pàr perc alatt végzek 😆 Imàdat 😙

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

mrsgrob

2014. szeptember 9.

Ezzel a szettel váltottam most szemceruza+gélről szemöldökpúder+waxra. Elfogyott a szemceruza-gél kombinációm (Smashbox Brow Tech To Go) amit ugyan nagyon szerettem, de ki akartam próbálni valami újdonságot és mivel a Smashbox bizonyított, a por rész pedig elég sok árnyalatban kapható, ezt választottam. Mellé vettem egy Anastasia Beverly Hills kétvégű szemöldökkefét, aminek az egyik végén kefe a másikon ferdevégű ecset van (Sable Duo Brow Brush).
Taupe/soft brown színben vettem, ami a második legvilágosabb árnyalat az ötből. A taupe a világosabb szín, világosabb mint a szemöldököm, de az elejére tökéletes (a természetesebb szemöldök híve vagyok). A soft brown talán hajszállal világosabb vagy csak picit más árnyalat mint a szemöldököm. Nagyon jól tudom használni őket, szépen lágyítják a szemöldköm.
Az ecsettel remekül fel tudom vinni a porokat, a wax puha és könnyen kenhető, óvatosan kell bánnom vele nehogy túladagoljam. Ahogy más visszajelzésekből láttam, a wax hamarabb el fog fogyni mint a por, de lehet venni külön (bár lehet inkább külön átlátszó gélt veszek majd). A por nagyon szépen fentmarad ott ahova tettem és nem mozdul egész nap sőt éjszaka sem (elfelejtettem lemosni). Nem is halványult. A wax is kényelmes viselet és jól tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol