Smashbox

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,2 g és 7,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: draculina, Módosítva: 2017. május 8.

Kiszerelés:   6,2 g és 7,8 g
Lelőhely:   Douglas, online

A kollekció 7 minőségi szemhéjpúder palettát foglal magába, amelyeket a Los Angeles-i stúdiók trendje inspirált. A vékonyra tervezett, utazáshoz is kiváló paletták 6+2 dupla méretű alapszínt tartalmaznak, amelyek azon túl hogy bársonyosan könnyen satírozhatóak, erősen pigmentált, kontrasztos hatást adnak.

• Metallic: erősen kontrasztos hatás
  • Matte: bársonyos, jól pigmentált
  • Golden Hour: krémes, ragyogó árnyalatok
  • Softlight: finom fókusz, csillámos színek nappalra
  • Smoky: könnyed és modern
  • Bold: feldob és átalakít
  • Ablaze: meleg, sivatag ihlette színek

4490//Smashbox Cover Shot Palette Szemhéjpúder Paletta
Ár: 4490 Ft + szállítási költség , Eladó: Qwerty1234
Állapot: eredeti bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: Előreutalás után postán maradó vagy foxpost
Ár: 5000 Ft , Eladó: Macskapofa
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy előreutaláskor posta

Marseny

2021. április 6.

A legvilágosabb, Softlight van meg. Anno amikor megvettem, csak nude, nagyon természetes sminkeket viseltem, ahhoz ez nagyon jó volt, igazi "no makeup makeup look" készíthető vele. Mára már kicsit megváltozott az ízlésem, de ezért nem vonok le csillagot. A csillaglevonás inkább azért jár, mert nincs benne egy matt satírozó szín vagy egy kicsit sötétebb matt a külső V-be, az összes szín fényes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 6.

HRenata

2021. február 17.

Nekem a Punked nevű változat van, ez nem szerepel itt a leíràsban a felsorolàsban. Szerintem szuper paletta, én oda meg vissza vagyok a hideg tónusokért, ezek a szürkés lilák pedig főleg a gyengéim. A színösszeállítás harmonikus, a festékek minősége kiváló. Nagyon könnyű dolgozni vele, mind a mattok, mind a fényes árnyalatok erőfeszítés nélkül gyönyörűen felvihetők és eldolgozhatók. Ez egy olyan paletta, amelyiknél észrevehető a minőségbeli különbség egy átlagos palettához képest.
Tartóssága szintén ötös, a színek ott vannak este is, ahova reggel felvittem, nem mosódnak össze.
Én imádom a csomagolàst is, a holografikus minta a fedélen igazán egyedi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 17.

Én imádom a csomagolàst is, a holografikus minta a fedélen igazán egyedi.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2021. január 2.

Vannak dolgok, amik napi használatban vannak és mégis valahogy kimaradnak a véleményezésből. Így járt ez a kis paletta is, ezért most pótolom is a mulasztást.
Nekem a Smoky van meg, amit egy szín miatt választottam, mert abba első látásra beleszerettem. Igen, a zöld az. Viszont a többi szín is mesés, kellően pigmentált a maga kissé melankólikus színvilágával.
Mondhatni mérnöki módon megtervezett a paletta kialakítása, ami ritkán fordul elő. Első látásra is nagyon kompakt, alkalmas egy teljes smink készítéséhez. A jól használható tükör mellett figyelembe van véve, hogy egy szemsminkhez igenis kell egy bázis, és nem árt, ha azok nagyobb pan-ba kerülnek, merthogy gyorsabban is fogynak. A két dupla méretű alapszínből az egyik csontszínű matt, a másik árnyalat pedig mutifunkcionális, merthogy használható bázisként, bronzerként, de akár szemöldökhöz is.
A paletta normál pan-jai között egy darab nagyon sötét matt szín van, egy minimálisan csillámos fekete, a többi szín pedig selyemfényű.
A teteje engem - bocsánat, hogy ez jut erről a megoldásról az eszembe - a valamikori kacsintós pénztárcákra emlékeztet, persze modern, ízléses és grafikailag remekül, mondhatni művészileg megtervezett. A kis paletta igen stabil dobozkába került, véletlenül sem kelt gagyi hatást, sőt.
Aki még nem találkozott a márkával, próbálja ki, minőségi termékeik vannak, az ecseteik meg egyszerűen fenomenálisak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. január 2.

Anna-

2020. december 15.

2 féle is van belőle nekem. Nagyon szeretem, mert kompakt, jók a szín összeállítások és a szemhéjpúderek is. Picit porzik, de elviselhető szerintem.

Kb 3 év után mintha elkezdtek volna bepenészedni a színek (?). Ki is dobtam... Sok több éves palettám is van, és egyikkel sem tapasztaltam ezt...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.

Daii

2020. december 14.

Bold paletta van meg. Vegyesek az érzelmeim, a mattokat szeretem, a kialakítást szeretem, de a metálos árnyalatok valami szörnyűek.. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 14.

pomme

2020. július 9.

Azt hittem, megtaláltam a tökéletes palettát utazáshoz, mert gyakorlatilag csak olyan szín van benne, ami jól áll (az ilyen nagyon ritka), icipici az egész, tükör is van benne, szóval azt hittem, hogy megfogtam az Isten lábát a Nova palettával, de sajnos borzalmasan rossz minőségű. A színek nagyon szépek ha csak ujjal "simogatom", de egy laza ecsetsuhintással akkora porfelhőt kapok az arcomba, hogy azonnal kapálózok egy orvosi maszk után. Ráadásul ecsettel a színeket képtelenség felvinni, mert csak a port söprögetik a bőrön, de a szín nem tapad meg. Még a feketénél sem. Az ezüstös szín az ecsetre meg konkrétan annyit reagál, hogy "kidobálja" magából a csillámokat (jó nagyokat), és egy ecsetvonással több csillám (festék nem!!) van az államon, mint a szememen. Próbáltam vizesen használni, de úgy sem működik. Ja, és nem ma kezdtem sminkelni, van itthon a filléres Revolution-től kezdve Dior-ig minden, de komolyan mondom, hogy a Revolution paletták nagy részéért kiadnék 7-8 ezret, mert olyan szuper minőségűekbe futottam bele, ez viszont olyan, mintha óvodásoknak készült volna. Vagy még olyan sem :( Ja, azt elfelejtettem mondani, hogy a matt lila, meg kicsit a fekete is CSÍKOZ. Én még ilyet nem láttam :D

Update: jöttem "felhúzni". Brutál alappal egy fokkal kezelhetőbb a helyzet, úgyhogy nem lenne fair 1 csillagon hagynom. Szóval kipróbáltam egy mindentmegfogós, atombrutál alappal, és hát így már vegyesebb a kép...a fekete és a sötétlila matt álomszépen rátapad az alapra, de közben szépen lehet őket satírozni, így már szuperek. A kéknek látszó irizálós lila és a szaténos lila is szépen muzsikál, bár ők előtte is tudtak viselkedni. Az ezüstös halványlilának látszó szín és a "fehér" még mindig csak úgy dobálja magából a csillámokat, mint valami katatón csillámszóró, tuti az arcomon landol a háromnegyedük, a fehéres ezüst ráadásul nem is látszik, szóval értelme sincs. A halványlila és a barackos matt az valami katasztrófa, ezek tapadós alappal is porzanak szanaszét. Vicces amúgy utólag visszolvasni az értékelésemet, sosem gondoltam volna, hogy az update-re már mindenkinél lesz otthon valamilyen maszk... Megszeretni nem szerettem, de használható, a sötét színek még mindig szépek, utazni csak akkor viszem majd, ha úgy érzem, szuperzen leszek egész végig és nem tépem ki a hajam, ha több festék van az arcomon, mint a szememen, meg ha úgy érzem, lesz hova hordani ezeket a különleges irizáló színeket. Egy sima családozós héthez valami megbízhatóbbat és egyszerűbbet fogok választani, az tuti. 3 csillag csak annak szól, hogy 8-ból 4 szín használható, icipici helyen is elfér és van benne tükör, na meg hogy kékes-lilás-szürkés-feketés, az a pár szín, ami nekem jól áll. Valószínűleg ki fogom kaparni a nekem nem tetsző színeket és kicserélem valami értelmesre.

Hát mivel nincs palettánként külön adatlap, kénytelen vagyok ide írni. Szóval megvettem a Prism palettát is, a felső két nagy lila és arany szín az nekem kuka, mert az arany pont nem eléggé arany, a lila meg pont sok arcra highlightnak és túl kevés akármi másnak....szóval ezeket ki fogom szedni és cserélni. Az Astro Not szín szép, rá van írva, hogy csak ujjal vidd fel, mert különben gyenge, de mivel egy narancsos szín, hát ez van, őt is kikaparom és kicserélem, elnézést...A mellette levő halványlila csak kicsit jobb, mint a nagy kiszerelésű tesója a paletta tetején, szóval ő is menni fog valószínűleg. Tőleg még jobbra a matt szürke az tényleg az életképtelenség legalja, semmi haszna sincs, ráadásul matt, kaparós lesz ez is. A Rocket Star egy sima kék irizálós fény, magában életképtelen, de megtartom. A közepesen halványlila mellette oké, a még lilább távolabb meg szuper, kb olyan, mint a Bourjois lilásecsetesnemtommivoltaneve árnyalata, ami tényleg megéri a pénzt és kb menti az egész palettát. Utazni még mindig szuper, mert kiszedem amit utálok és kicserélem, de ha teljes áron venném, hát akkor nem lennék ennyire boldog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 9.

random

2019. november 23.

Nekem a bold van meg, itt vettem zsibin. Ritkán nyúlok érte, akkor is főként csak vonalat húzok vele, de próbáltam teljes szemhéjra is, és a megfelelő alappal szép, élénk eredményt nyújt. A két fényes persze jobb egy fokkal, mint a mattok, azokkal kicsit szenvedős a satírozás (kicsit mint a lovely electric plum és a sorbet, de ez tartja a színét, nem tűnik el) , de egyébként egy rossz szavam sincs rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

Lencseee

2019. november 12.

3 fele variacioban csaptam le ra, amibol 2-t mar hasznalok. Nagyon klassz minosege van. Nekem olyan UD színvonal, létezik jobban pigmentált paletta is ennél, de kompakt, igy utazasokra biztos, hogy ezeket viszem majd magammal. A szinkombinaciok is szuperek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

naiyah

2019. február 27.

ajándékba kaptam, és csodás paletta rosszat nem tudok róla írni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

ajándékba kaptam, és csodás paletta rosszat nem tudok róla írni

EnciVarga

2019. február 1.

A petal metal arnyalatban vasaroltam meg. Egyszeruem brutalis szinek vannak benne, a tartossaguk eszmeletlen, szinte maguktol elsatirozzak magukat a szemhejamon. Az osszes palettamrol lemondanek szo nelkul, ha cserebe csak smashbox szemhejfesteket hasznalhatnek 😂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Hidratálók: Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.