Smashbox

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,2 g és 7,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: draculina, Módosítva: 2017. május 8.

Kiszerelés:   6,2 g és 7,8 g
Lelőhely:   Douglas, online

A kollekció 7 minőségi szemhéjpúder palettát foglal magába, amelyeket a Los Angeles-i stúdiók trendje inspirált. A vékonyra tervezett, utazáshoz is kiváló paletták 6+2 dupla méretű alapszínt tartalmaznak, amelyek azon túl hogy bársonyosan könnyen satírozhatóak, erősen pigmentált, kontrasztos hatást adnak.

• Metallic: erősen kontrasztos hatás
  • Matte: bársonyos, jól pigmentált
  • Golden Hour: krémes, ragyogó árnyalatok
  • Softlight: finom fókusz, csillámos színek nappalra
  • Smoky: könnyed és modern
  • Bold: feldob és átalakít
  • Ablaze: meleg, sivatag ihlette színek

Smashbox Cover Shot Palette Szemhéjpúder Paletta - Matte
Ár: 6500,- , Eladó: Chayenne
Állapot: csak próbált, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel Bp-en Metró közelben
Ár: 5000 , Eladó: BogiJuhasz
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten

pomme

2019. november 30.

Azt hittem, megtaláltam a tökéletes palettát utazáshoz, mert gyakorlatilag csak olyan szín van benne, ami jól áll (az ilyen nagyon ritka), icipici az egész, tükör is van benne, szóval azt hittem, hogy megfogtam az Isten lábát a Nova palettával, de sajnos borzalmasan rossz minőségű. A színek nagyon szépek ha csak ujjal "simogatom", de egy laza ecsetsuhintással akkora porfelhőt kapok az arcomba, hogy azonnal kapálózok egy orvosi maszk után. Ráadásul ecsettel a színeket képtelenség felvinni, mert csak a port söprögetik a bőrön, de a szín nem tapad meg. Még a feketénél sem. Az ezüstös szín az ecsetre meg konkrétan annyit reagál, hogy "kidobálja" magából a csillámokat (jó nagyokat), és egy ecsetvonással több csillám (festék nem!!) van az államon, mint a szememen. Próbáltam vizesen használni, de úgy sem működik. Ja, és nem ma kezdtem sminkelni, van itthon a filléres Revolution-től kezdve Dior-ig minden, de komolyan mondom, hogy a Revolution paletták nagy részéért kiadnék 7-8 ezret, mert olyan szuper minőségűekbe futottam bele, ez viszont olyan, mintha óvodásoknak készült volna. Vagy még olyan sem :( Ja, azt elfelejtettem mondani, hogy a matt lila, meg kicsit a fekete is CSÍKOZ. Én még ilyet nem láttam :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

random

2019. november 23.

Nekem a bold van meg, itt vettem zsibin. Ritkán nyúlok érte, akkor is főként csak vonalat húzok vele, de próbáltam teljes szemhéjra is, és a megfelelő alappal szép, élénk eredményt nyújt. A két fényes persze jobb egy fokkal, mint a mattok, azokkal kicsit szenvedős a satírozás (kicsit mint a lovely electric plum és a sorbet, de ez tartja a színét, nem tűnik el) , de egyébként egy rossz szavam sincs rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

Lencseee

2019. november 12.

3 fele variacioban csaptam le ra, amibol 2-t mar hasznalok. Nagyon klassz minosege van. Nekem olyan UD színvonal, létezik jobban pigmentált paletta is ennél, de kompakt, igy utazasokra biztos, hogy ezeket viszem majd magammal. A szinkombinaciok is szuperek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

naiyah

2019. február 27.

ajándékba kaptam, és csodás paletta rosszat nem tudok róla írni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

ajándékba kaptam, és csodás paletta rosszat nem tudok róla írni

EnciVarga

2019. február 1.

A petal metal arnyalatban vasaroltam meg. Egyszeruem brutalis szinek vannak benne, a tartossaguk eszmeletlen, szinte maguktol elsatirozzak magukat a szemhejamon. Az osszes palettamrol lemondanek szo nelkul, ha cserebe csak smashbox szemhejfesteket hasznalhatnek 😂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

JMiko

2019. január 28.

Nekem az Ablaze paletta van meg és nagyon szeretem. Barna haj és barna szem kombinációhoz szerintem nagy szép. Szinte az összes árnyalatot használtam már, lehet vele sima hétköznapi és alkalmi sminket is készíteni. Egyetlen apró hibája, hogy amikor felviszem akkor kicsit porzik és a kontaktlencséseknél ez kevésbé szerencsés, ilyenkor smink után szoktam berakni a lencsét és akkor jó vagyok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

KovacsEszti

2018. április 7.

Tartos, kremes, telt szinek, nagyon keves is hatasos. Csak az ara miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

SimonHajni

2018. február 7.

Nekem a Golden Hour van meg, és szeretem a palettát, kicsi, kompakt, mégis elég nagy panelek vannak benne, krémes, prémium minűségű és állagúak a festékek, viszont van benne pár szín ami számomra kihasználatlan, ezért vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Mbrigi

2017. október 23.

Ajandekba kaptam, de azóta is imádom ezt a termeket! Nem voltam egy nagy szemhejpúderes, de sikerült megkedvelnem a smashbox által! Imadon használni ezt a palettat, tartós és elképesztő szep színei vannak!hasznalata is egyszerű, szerintem nem porzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Anna-

2017. július 8.

2 féle is van belőle nekem. Nagyon szeretem, mert kompakt, jók a szín összeállítások és a szemhéjpúderek is. Picit porzik, de elviselhető szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

Hidratálók: Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.