Smashbox

Ár:   12 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: florcsiii, Módosítva: 2019. július 11.

Ár:   12 600 Ft
Lelőhely:   Douglas, online

Limitált kiadás

Gél-porállagú highlighter, ami a bőröd ragyogását fokozza. Az áttetsző alap a fény visszaverődését és a sima érzést biztosítja, amely nem hangsúlyozza ki az egyenetlen bőrfelszínt.

Ár: 4000.- , Eladó: iillespatri
Állapot: Használt jó állapotú , Helyszín: --, fizetés: Foxpost/posta fizetés :utalással

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dyria

2020. november 14.

Azt hiszem a csomagolásról nincs mit mondanom, magáért beszél. :) A kollekcióban található szemfestékpalettát is "levadásztam", mindkettő túlteljesítette az elvárásaimat. Világos, hideg alapszínű bőröm van, így magamon kifejezetten tetszik a highlighter rózsaszínes alapszíne. Úgy vettem észre hogy a tetején található egy vékony filmréteg, amint ezt eltávolítottam még szebben vihető fel a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

florcsiii

2019. augusztus 16.

Hónapok óta futottam utána, sehonnan nem tudtam megrendelni, már úgy voltam, hogy megrendelem amerikából vámmal. Aztán a Douglas webshopját böngésztem és egyszer csak ott volt! Annyira megörültem neki, hogy azzal a lendülettel be is mentem a Váci utcai üzletbe, ahol a teszter helye ott volt, de nem volt benne semmi. Megkérdeztem az ott botorkáló eladó lányt, hogy van-e a termék, mert eddig teszter helye sem volt, akinek az volt a válasza: "Aminél nem látok tesztert, az nem létezik.", innen is köszönöm messzemenő segítségét. Így kicsit elveszett a lelkesedésem, már nem is akartam megvenni. Aztán az árkádban lévő üzletbe be kellett mennem valamiért és akkor is láttam az üres teszter helyét, na mondom itt is megkérdezem miújság van. Erre az eladó hölgy végtelenül kedves és segítőkészen elmondta, hogy nincs teszter, mert üzletenként 1 termék érkezett, azt az egyet kinyitja nekem, de belenyúlni nem lehet. Hát mikor a dobozból kivette és élőben láttam ezt a "kristályos" csomagolást, rögtön mondtam neki, hogy akkor ezt viszem is, mindegy mi van benne. A csomagolás: masszív, óriási arany tok, irizáló kristályokkal. Belső: Gyönyörű highlighter, ami szerintem éppen kellően pigmentált, a fénye rószaszínes-ezüstös, egésznap fentmarad és nem mászik arrébb az arcomon, illata semmi. Én összeszoktam keverni egy lila highlighterrel, akkor nagyon különleges fénye van, de egyáltalán nem bazári a vérgeredmény. Külföldi oldalakon negítvumkémt láttam, hogy nem elég pigmentált, hááát nem tudom, szerintem pont jó. Összességében drága, főleg úgy, hogy egy színt kapunk, de a csomagolása extra-hiper szuper és a beltartalom is kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.