Smashbox

Ár:   7300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BloodEve, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 6.

Lelőhely:   Douglas, online

Volumennövelő szempillaspirál a nagy és fényes pillákért.

4500 Ft ÚJ Smashbox Full Exposure Mascara
Ár: 4500 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: új, dobozos, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postázva

lbetti

2021. március 7.

En is Pixiboxban jutottam hozza. Szep pillakat lehet vele varazsolni, viszonylag konnyu vele dolgozni. De: egy csepp konnytol mar kenodik es maszik. Szamomra sajnos nagyon nem jott be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 7.

Ditti79

2020. január 21.

Nem csinál extrém pillákat,hétköznapra viszont tökéletes választás.Nem szeretem több rétegben felvinni a szempillaspirált,lehet,hogy többszöri felvitelre hatásosabb.Szépen tart,nekem simán bírt 8 órát kenődés nélkül.A keféje hatalmas,meg kell tanulni bánni vele,az alsó pillákat elég nehéz vele szépen kihúzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

Zsuzsi216

2019. november 11.

A Pixiboxban került hozzám is.
Elég szép pillákat varázsol, de kenődik, hullik. Én nagyon rövid idő alatt bájos panda leszek tőle. Vagy Marilyn Manson. :)
Nem a kedvencem. Előbb fog beszáradni, mint elfogyni sajnos.
7300 forintot nem ér meg, az tuti.
Jó indulattal 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

A Pixiboxban került hozzám is.
Nem a kedvencem. Előbb fog beszáradni, mint elfogyni sajnos.
7300 forintot nem ér meg, az tuti.
Jó indulattal 3 csillag.

Qwerty1234

2019. október 25.

Pixiboxban jutottam hozzá. Felkenése könnyű. Ha több rétegben felkenve is gyönyörű. Összképpel teljesen megvagyok elégedve. Színe is szép. Viszont a nap végére nekem sajnos pandamacis lesz :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

LoRs

2019. október 2.

A Pixibox révén jutottam hozzá én is. Hosszú szempillákat varázsol, de ahogy előttem is írták tényleg nem dúsít, nem ível illetve lassan szárad, sokszor elkenődik felvitel után. Nem rossz termék, de vannak ennél sokkal jobb spirálok is, teljes áron biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

trixie

2019. szeptember 5.

Gyönyörű szempillákat csinál viszont kb 6 óra múlva már szemem alatt van ami miatt picit viszket sajnos a szemem és panda módba át váltok tőle.Átlagosan én egy szempilla spirált munkám miatt 12-14 órában hordok így ő nem az én spirálom Pixiboxban kaptam én is a terméket.

Inkább nyúlok a snapscaráért és hagyom ezt beszáradni (az 14 órát simán kibír)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Inkább nyúlok a snapscaráért és hagyom ezt beszáradni (az 14 órát simán kibír)

strauszkinga

2019. augusztus 15.

Ez a spirál egy csoda! Hatalmas, fekete szempillákat csinál, szépen szétválasztja őket, imádtam a végeredményt! A kefét nagyon könnyű használni, a festék nem csomósodott. Miután felkentem, a helyén maradt. Mostanában sok spirálban csalódtam, emiatt kiváltképp örültem, hogy ennyire jól teljesített!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

nellik

2019. június 20.

Pixiboxban kaptam, nagyon örültem neki.
Mostmár pár hónapja használom, és nagyon tetszik a hatás, amit el lehet vele érni.
Két rétegben műszempillahatás.
Elsőre furcsa volt ez a nagy kefe, de meg lehet szokni.
Hosszan tart, a nagy melegben persze kicsit kenődik, de rajtam kb minden.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

Pixiboxban kaptam, nagyon örültem neki.
Két rétegben műszempillahatás.
Elsőre furcsa volt ez a nagy kefe, de meg lehet szokni.
Hosszan tart, a nagy melegben persze kicsit kenődik, de rajtam kb minden.

req

2019. május 3.

Nagyon szép hosszú pilláat varázsol, tényleg elképesztő, de...
Nem ívelt, és egyáltalán nem dús. Könnyen maszatolódik a festék. Még egy pozitívuma, hogy egyáltalán nem potyog, nekem simán kibírt a szempilláimon 10 órát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Nagyon szép hosszú pilláat varázsol, tényleg elképesztő, de...

mujerconfused

2019. április 14.

Nagyon szuper a keféje, még nem találkoztam olyan spirállal amivel gyakorlatilag lehetetlen összetapasztani a szempillákat. A színe szép fekete és szuperül hosszít, nagyon szép természetes az összkép, azt hiányolom hogy szinte semmit nem dúsít, emiatt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Pantethine

Emolliensek: Stearic Acid, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Glyceryl Stearate, Paraffin, Olea Europaea (Olive) Oil, Cholesterol, Panthenol, Pantethine, Simethicone, Sodium Polyacrylate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Isostearic Acid, Cholesterol, Laureth-4, Hexylene Glycol
Tisztítószerek: Isostearic Acid, Laureth-4, Hexylene Glycol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Black 2 / CI 77266, CI 42090, Carmine / CI 75470, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Ferric Ferrocyanide, Manganese Violet / CI 77742, Ultramarines, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Polyaminopropyl Biguanide, Chlorphenesin, Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

PVP 0 0

Cholesterol eo I eu 0 0

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Kaolin 0 0

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.