Lush

Ár:   1590 Ft, 3190 Ft, 5390 Ft és 8990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 g, 250 g, 500 g és 1 kg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2017. április 19.

Ár:   1590 Ft, 3190 Ft, 5390 Ft és 8990 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250 g, 500 g és 1 kg
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Rózsszín csillámos tusfürdő a nyugtató és kényeztető vanília illatával.

Boudica

2020. május 21.

Nagyon jó kis tusfürdő. Van akinek sok az illata, én nagyon szeretem és az üveg vége felé sem untam meg, ráadásul nagyon tartós, amit mindig keresek egy tusfürdőben. Jól habzik, így sokáig elég és nagyon kellemesen hidratál, finom puha lesz utána a bőröm. Amint megint kapható lesz, biztosan újra beszerzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

BRebi

2019. december 13.

Az illata nagyon édes, az üveg vége felé már egyre inkább zavart és csak el szerettem volna használni. Lush tusfürdőhöz híven az illatát nagyon sokáig lehetett érezni, puha, selymes volt utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 13.

Vanda234

2019. május 28.

Egyik kedvenc tusfürdőm, nem tudok beletni az illatával, ami sokáig meg is marad a bőrömön. Amit még szeretek benne, hogy jó sűrű az állaga és könnyen habzik, így nem kell belőle túl sokat használni és tovább kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

leila0803

2019. május 28.

Hihetetlen szuper tusfürdő! Az illata csodás vaníliás cukros virágos, édes de nem túlságosan. Pont tökéletes arra, hogy hozzátegyen egy kis extrát a mindennapokhoz. Abszolút kedvenc, mivel még hidratál is szerintem, szóval ritkábban kell a testápoló nekem utána. :-)

A legeslegnagyobb kedvencem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 28.

A legeslegnagyobb kedvencem!!!

Black Fairy

2019. január 4.

Ennek az állaga van a legközelebb a "normális" (drogériás) tusfürdők állagához, szépen habzik, kellemesen tisztít, finom az illata, kevés is elég belőle, jól tisztít, nem szárít...

Ugyanakkor...kabinunk van, és ez az illat fullasztó ott...hiába finom meg minden, kicsit túl...SOK.

UPDATE
Mivel a minta után megvettem a 250 grammos kiszerelést, mindent megtettem, hogy elfogyasszam...a "kicsit túl SOK" átment abba, hogy szívesebben tüdőzném le a hígító szagát, mint ezét a termékét...bár az illat maga még mindig nem zavar (az illatcsalád bármely más tagját szívesen használom), kaparja a torkomat...
Vagy szappan lesz belőle, vagy lábáztató, de UTÁLOM - nem hittem, hogy valaha ilyet mondok Lush termékre (vagy tusfürdőre, nem túl nagy igényeim vannak...a ne öklendezzek zuhanyzás közben a tusfürdőm töménységétől az egyik).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

UPDATE

Rchenge

2018. december 28.

NAGYON édes az illata, én ezért imádom. Sajnos nem habzik jobban, mint egy átlagos tusfürdő, cserébe szárítja a bőröm és a csillámok is a flakon alján ragadnak, de az illata tényleg kárpótol. A legfinomabb amit valaha próbáltam. Jobban szeretem ajándékba kapni, mert nagyon drága :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

szilvasitimea

2018. december 11.

Gyakorlatilag a legkedvencebb tusfürdőm. Minden évben megveszem,mert csak karácsony környékén lehet kapni. Imádom a brutál édes, émelyítő rágógumi illatát, a színét és a textúráját. Nem túl folyékony, nem túl sűrű. Picit csillog is. Kicsit drágának tartom a fél kilóért a 6000ft-ot, de évente 1-szer belefér.... Van, hogy másnap is érzem az illatát a karomon tehát nagyon tartós az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

lizatohati

2018. november 16.

Legszivesebbdn megenném:D!!sok éve a karácsony nélkülözhetetlen illata:)picit csillog nagyon rózsaszín nagyon édes❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

drz400

2018. október 24.

Életem tusfurdője. Semmit de semmit nem szerettem még ennyire. Megveszem egész évre, hogy kitartson. Úgyanez érvényes a krémjére is. És úgy tudom már van testpermete is. Megyek is elkölteni az összes pénzem erre..meg a krémre...meg a testpermetre.... Nagyon durván addiktív!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

PlAdrienn1988

2018. augusztus 3.

Szerettem nagyon az illatát, tetszett a csillámossága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Szerettem nagyon az illatát, tetszett a csillámossága.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid