Lush

Ár:   1590 Ft, 3190 Ft, 5390 Ft és 8990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 g, 250 g, 500 g és 1 kg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2017. április 19.

Ár:   1590 Ft, 3190 Ft, 5390 Ft és 8990 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250 g, 500 g és 1 kg
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Rózsszín csillámos tusfürdő a nyugtató és kényeztető vanília illatával.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Colette221

2021. szeptember 26.

Tavaly pont lemaradtam róla. Már nagyon vártam, olyan sok jót olvastam róla.
Finom rágógumis illata van, csak úgy illatozik tőle a fürdő. Nem szárít, jól habzik. Sajnos a csillámok lementek az aljára, egyelőre hiába rázom. Hátha majd ha több hiányzik belőle. 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

Tavaly pont lemaradtam róla. Már nagyon vártam, olyan sok jót olvastam róla.

cranberrriez

2021. február 5.

Minden karácsonyi leárazás idején igyekszem lecsapni egy nagy kiszerelésre ebből a tusfürdőből. Számomra ez az illat jellemzi leginkább a LUSH-t, talán ez is volt az első termék, amit először próbáltam a márka felhozatalából. Kapcsolódok az előttem szólókhoz, az illata tényleg megosztó: sokaknak ez a kedvencük, míg mások ki nem állhatják. Persze fontos azt is tudni, hogy LUSH termékekből szinte mindig elég egy kevés, és így egész másképp viselkedik az illat, mintha az "üvegbe szippantáskor." A tusfürdő nem szárítja az eleve érzékeny bőröm, ezért is határozottan jár a pont. Nálam valóban az ultimate favorite, ha még nem ismered, akkor érdemes kis kiszereléssel indítani. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

Bettina1984

2020. október 23.

Tavaly decemberben kezdtem el Lush termékeket használni, mégis ez a tusi kimaradt a repertoárból,akkor a szappanokra illetve, a sampon korongra és balzsamokra hajaztam.
Így nem csoda, hogy idén már alig vártam, hogy egyáltalán legyen ez a tusi.
Úgy látszik nincs karácsony Snow Fairy nélkül. 🙂.
Akkor térjünk is a tárgyra.
Szerintem ez egy tipikusan megosztó illat a Lush-tól, vagy imádod vagy utálod.
Első szaglásra kicsit csalódás volt, vattacukor illat helyett, rágógumi illat, lesz ami lesz alapon bevonultam vele a fürdőbe....ez valami csoda, igazi hó tündérnek éreztem magam!!!
Mára már imádóm, a kezdeti skepticizmus elmúlt.
3 emeletes fürdőszobai polcomon és kád szélen sok fajta termék megtalalható olcsótól a drágáig, de, ha egy kis luxusra vágyom, akkor leemelek egy Lush tusit és adok az érzekszerveknek.
Összegezve : jó illat, nem irritál, az eleve száraz bőrömet nem szárítja tovább.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 23.

Így nem csoda, hogy idén már alig vártam, hogy egyáltalán legyen ez a tusi.
Úgy látszik nincs karácsony Snow Fairy nélkül. 🙂.
Akkor térjünk is a tárgyra.
Szerintem ez egy tipikusan megosztó illat a Lush-tól, vagy imádod vagy utálod.
Mára már imádóm, a kezdeti skepticizmus elmúlt.

Boudica

2020. május 21.

Nagyon jó kis tusfürdő. Van akinek sok az illata, én nagyon szeretem és az üveg vége felé sem untam meg, ráadásul nagyon tartós, amit mindig keresek egy tusfürdőben. Jól habzik, így sokáig elég és nagyon kellemesen hidratál, finom puha lesz utána a bőröm. Amint megint kapható lesz, biztosan újra beszerzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

BRebi

2019. december 13.

Az illata nagyon édes, az üveg vége felé már egyre inkább zavart és csak el szerettem volna használni. Lush tusfürdőhöz híven az illatát nagyon sokáig lehetett érezni, puha, selymes volt utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 13.

Vanda234

2019. május 28.

Egyik kedvenc tusfürdőm, nem tudok beletni az illatával, ami sokáig meg is marad a bőrömön. Amit még szeretek benne, hogy jó sűrű az állaga és könnyen habzik, így nem kell belőle túl sokat használni és tovább kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

leila0803

2019. május 28.

Hihetetlen szuper tusfürdő! Az illata csodás vaníliás cukros virágos, édes de nem túlságosan. Pont tökéletes arra, hogy hozzátegyen egy kis extrát a mindennapokhoz. Abszolút kedvenc, mivel még hidratál is szerintem, szóval ritkábban kell a testápoló nekem utána. :-)

A legeslegnagyobb kedvencem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 28.

A legeslegnagyobb kedvencem!!!

Black Fairy

2019. január 4.

Ennek az állaga van a legközelebb a "normális" (drogériás) tusfürdők állagához, szépen habzik, kellemesen tisztít, finom az illata, kevés is elég belőle, jól tisztít, nem szárít...

Ugyanakkor...kabinunk van, és ez az illat fullasztó ott...hiába finom meg minden, kicsit túl...SOK.

UPDATE
Mivel a minta után megvettem a 250 grammos kiszerelést, mindent megtettem, hogy elfogyasszam...a "kicsit túl SOK" átment abba, hogy szívesebben tüdőzném le a hígító szagát, mint ezét a termékét...bár az illat maga még mindig nem zavar (az illatcsalád bármely más tagját szívesen használom), kaparja a torkomat...
Vagy szappan lesz belőle, vagy lábáztató, de UTÁLOM - nem hittem, hogy valaha ilyet mondok Lush termékre (vagy tusfürdőre, nem túl nagy igényeim vannak...a ne öklendezzek zuhanyzás közben a tusfürdőm töménységétől az egyik).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

UPDATE

Rchenge

2018. december 28.

NAGYON édes az illata, én ezért imádom. Sajnos nem habzik jobban, mint egy átlagos tusfürdő, cserébe szárítja a bőröm és a csillámok is a flakon alján ragadnak, de az illata tényleg kárpótol. A legfinomabb amit valaha próbáltam. Jobban szeretem ajándékba kapni, mert nagyon drága :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

szilvasitimea

2018. december 11.

Gyakorlatilag a legkedvencebb tusfürdőm. Minden évben megveszem,mert csak karácsony környékén lehet kapni. Imádom a brutál édes, émelyítő rágógumi illatát, a színét és a textúráját. Nem túl folyékony, nem túl sűrű. Picit csillog is. Kicsit drágának tartom a fél kilóért a 6000ft-ot, de évente 1-szer belefér.... Van, hogy másnap is érzem az illatát a karomon tehát nagyon tartós az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid