Soap & Glory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lzsoficim, az összetevőket feltöltötte: toth900118, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   külföld (Boots)
Kategória:   Tusfürdők

Energizáló tusürdő lime-mal, citrommal, vaníliával és kókusz olajjal.

Élénkít, felfrissít, felébreszt.

toth900118

2018. augusztus 21.

Ajándékcsomagban kaptam. A testvaj után ezt is kipróbáltam. Limonádé illatú, semmi extra tusfürdő. Azt hiszem nem én vagyok a márka célcsoportja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

estagnus

2015. szeptember 18.

Elsőre kicsit fura volt az illata, de nyáron nagyon rákaptam. Egész jól habzik, nem szárít, a pumpás kiszerelés pedig imádat :) Az 500 ml hihetetlen lassan fogy - ami valószínűleg a pumpás megoldásnak köszönhető...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

lzsoficim

2014. július 13.

Páromtól kaptam ajándékba,elôször megijedtem az illatától,de aztán nagyon megszerettem.Nem csak a citrusokat érezni benne,ez a legjobb;)sokat kell nyomni(4x) belole h rendesen habozzon,de még így is lassan fogy,mert egy pumpalasnyi keveset ad magabol.
Egyáltalan nem szarit,es erezni az illatot magamon furdes utan is es a furdoben is;) Persze a csomagolas szokasos remek;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

Antioxidánsok: BHT