Solanie

Ár:   6499Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 6 499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Moonlight, Módosítva: 2016. január 22.

Ár:   6499Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Alveolashop.com, 6 499 Ft

Speciális növényi őssejtes szérum, melynek fő összetevője az eltarthatóságáról jól ismert svájci almából nyert PhytoCellTech Malus Dumestica kivonat. Védi a felhám szöveteiben található bőr őssejtek élettartamát, késlelteti ezen őssejtek öregedését, pozitívan befolyásolja életképességét/vitalitását és segít felvenni a harcot az életkorral járó öregedés ellen. Foszfolipid és ceramid tartalma megerősíti a hámréteget megakadályozva ezzel a bőrön keresztüli folyadékáramlást és segítve ezzel védekező szerepét a külső hatásokkal szemben. Panthenol tartalma hidratáló és hámképzést elősegítő hatása szinergikusan támogatja ezeket a folyamatokat selymes bőrérzetet biztosítva bőrnek

Ár: 6 499 Ft , Eladó: Alveolashop.com