Solanie

Ár:   7499Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 7 499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: sihaya, Módosítva: 2015. november 23.

Ár:   7499Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Alveolashop.com, 7 499 Ft

Gazdag éjszakai ápoló, mely ideális az arc-, nyak és dekoltázs területének ápolásához. Speciális Tokaj Oleo Complex-e közömbösíti a bőr sejtjeire káros szabadgyököket és kimagasló antioxidáns hatása révén óvja azokat a sejtkárosodástól. Mg-Relax összetevője optimalizálja a sejtek energiatermelő folyamatait, ugyanakkor botox-szerű hatása révén csökkenti a mimikai izmok aktivitását, ezáltal simítja a bőrfelszínt és csökkenti a kisebb ráncokat. A-, C-, és E-vitaminokban gazdag termék.

Ár: 7 499 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Cu2tka-baba

2017. augusztus 25.

Szintén zenész.. Nagyon akartam szeretni és nagyon szerettem is, egy darabig:/ A fáradt megviselt arcbőrömet annyira kisimította, hogy reggel élmény volt rá sminkelni és kevesebb festék is elég volt. Viszont nekem is pattanásokat okozott. Így nem volt kétséges, hogy visszatérjek a másikra amit használtam. Mivel alapvetően látom benne a potenciált és nem is volt olcsó még nem ajándékoztam el, hanem nyakra és dekoltázsra használom. Sajnos a mellkasomon is pici pattanást okozott , úgyhogy érik, hogy lepasszoljam anyukámnak. Sajnálom nagyon mert nagyon akartam hogy működjön:/ Csak azért kap 2 csillagot, mert a hatása a pattanásokat leszámítva nagyon jó, illetve a használata is nagyon kellemes érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

AlexandraIri

2017. május 2.

Szerettem volna szeretni.. És szerettem is az első néhány alkalommal. Nagyon szép, egyenletes, sima lett tőle az arcom reggelre. Ezután elkezdett először minimálisan, majd egyre jobban kipattogni az arcom. Ahogy elhagytam a terméket, ismét visszaállt a rend, a gyulladások eltűntek. Az illata a régi fajta rúzsokéval egyenlő, sok benne a parfüm, előfordulhat, hogy ezt nem szerette az arcom. Ennek ellenére nem szeretném lehúzni a terméket, mert mások számára szuper kis éjszakai hidratáló lehet, de az én vegyes, vízhiányos bőröm egyértelműen elutasította :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

guppi666

2016. január 30.

update: tettem egy kísérletet és a tégely felénél abbahagytam a használatát és egy másik krémet használtam. Nem okozott semmi problémát az a krém, de látványos a különbség a kettő között. Azt hittem hogy jó állapotba került a bőröm, de miután visszatértem ehhez, tudatosult hogy mégse volt olyan szép a bőröm, mivel ennek a hatására még szebb lett. Nálam még mindig nagyon jól működik, sajnálom hogy másoknak pont ez okoz pattanást, nekem ő lett a megmentőm. Továbbra is jár a max pontszám.

WOW! Ez mindent elmond. Kb másfél hete használom, de már ennyi idő is elég ahhoz hogy látható eredményt érjünk el vele. Bár lehet hogy nem a húszas évei közepén járóknak lett kitalálva, de bátran használom mert sokkal egészségesebbnek látszik a bőröm, plusz alhatok akármennyit annyira kipihentnek nézek ki mindig. Minden reggel bedagadt szemekkel szoktam ébredni, alvásmennyiségtől függetlenül, na ez a krém ezt teljesen megszüntette. Plusz annyira feszes az arcom mint még talán soha sem volt. Határozottan lehet érezni a feszesitő hatását még ha nálam nem kell megküzdenie komoly ráncokkal. Ezért anyukámat is alávetettem a tesztelésnek (ötvenes éveiben jár) és ő is határozottan állítja hogy segít a ráncok kisimulásában.
Amit egyáltalán nem vártam, az az hogy az örökös pattanás problémáimon hatalmas javulást látok. Nagyon csúnya volt a bőröm mikor használni kezdtem és egy este alatt látványosan lehúzta a gyulladást, amit napokig egyetlen krémmel sem tudtam elérni az ilyen problémákra való termékekkel. Olyan mintha egy nagy adag vitamint bevettem volna és az szépen helyrehozott volna mindent. csak ezt épp kivül, a bőrömön keresztül vettem be.
Na és akkor maga a termék: picit hígabb állagú, éjszakai krémhez méltóan nehezebben szívódik be, de elég szépen beszivodik csak nem pikk pakk, az illata nem a legkellemesebb (kicsit a körömvirágkrémhez hasonlít), viszont meg lehet szokni. Egy ici pici negatívum hogy elég gyorsan fogy, pedig nem kenem túl vastagon. De a hatás miatt egye fene, nem érdekel. Ha elfogy a termék, jövök még update tel.
Teljes mértékben meggyőztek és nem csak ezt, de más solanie terméket is be fogok szerezni, mert ez az egyetlen termék levett a lábaimról.
Szeretném megköszöni a krémmániának és a solanie csapatának hogy a nyereményjáték alkalmával sikerült ezt a terméket megnyerni és tesztelni! Örök hála!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

Lettike77

2016. január 18.

Én is tesztelésre kaptam ezt a krémet. Az illata elsőre megtetszett, de az állagával nem vagyok kibékülve. Nehezen szívódik fel, reggel pedig ragacsos lesz tőle az arcom. :( Anyukám viszont nagyon szereti, ezért megkapja a 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

sihaya

2016. január 8.

Én is tesztelésre kaptam. Általában a termékek csomagolását nem értékelem, de ennek kifejezetten tetszik a tégelye, a bézses színvilág, jól néz ki a polcon. Engem nem zavar az illata, kicsit retró krém illat, de nem tolakodóan hosszantartó, csak addig érzem, amíg felkenem. Az állaga nem túl nehéz, nekem könnyű elkenni és pikkpakk be is szívódik (most télen inkább normál - néhol száraz a bőröm, jól esik ez a nehezebb krém akár nappalra is vékonyan).
Ami negatívum: felkenés után pár másodpercig piszkusol csíp :( nem marad utána piros a bőröm vagy ilyesmi, de ennek szerintem nem kéne így lennie. Másik negatívuma, amit még nem mertem ráolvasni, de nagyon gyanús, hogy néhány napnyi használat után pattanásokat okoz. Vagy kisebb mitesszereket durvít el, vagy pedig ilyen mélyen levő kezelhetetlen göböket találok. Egy-két hétig hanyagoltam is emiatt (akkor javult a bőröm...), most térek rá vissza, ha megint tapasztalom, akkor sajnos használhatatlannak minősítem részemről. Pedig egyébként így télre nagyon jó lenne, meg mikor töltöttem fel az összetevőket is láttam hogy van ebben minden féle földi jó, csak az én nyavajás bőrömmel ne lenne pajti?... Egyelőre megelőlegezem a 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

anett8820

2015. december 19.

Én is tesztelésre nyertem ezt a krémet. Kezdjük ott, hogy az illata nem vmi jó, de ezt még elnézem. Az állagán meglepődtem...nagyon folyékony. Nekem mostanában a bőröm, főleg a homlokom nagyon zsíros, ez a krém pedig nem akart beszívódni... kb felkenés után 3 óra elteltével sem szívódott be. Alapvetően viszont nem mondanám, hogy rossz. Minden esetre tovább adtam anyukámnak, neki nincs problémája a beszívódással... szereti ezt a kis krémet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

andi123

2015. december 12.

Nem én akartam írni először véleményt erről a krémről, mivel én is tesztelési lehetőséget kaptam és próbálkoztam hátha jó lesz. Hát nem lett. Sajnálom. Az a bizonyos 'WOW' hatás nekem is elmaradt, mint TBeszternek. Lehet, hogy másnak jó - ezt nem is kétlem - de a száraz vízhiányos bőrömmel nem tudott mit kezdeni. Annyira húzódott utána mikor felkentem, mintha nem csináltam volna semmit sem. Használnom kellett utána a megszokott krémemet. Az állaga tényleg jó, a tapintása is. Nekem az illata annyira nem tetszik, viszont nem tolakodó hanem enyhe. Bár nekem egy jó krémnél nem elsődleges szempont a tapintása és az illata, mint pl. a sheavaj, aminek ugye a tapintása sem annyira finom és az illata sem. Mégis JÓÓÓ!
Meg ez a sok összetevő, én ezzel sem vagyok annyira kibékülve...valami mindig becsúszik. A kevesebb több lehet néha. Sajnálom, más azért próbálkozzon vele hátha jó lesz neki....én nem veszem meg az biztos, de köszönöm a tesztelési lehetőséget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 12.

TBeszter

2015. december 10.

A "WOW!" hatás nálam sem maradt el - csak sajnos a másik végletben. Szétszedte a bőröm. Teljesen. Fogalmam sincs, hogy melyik összetevője lehet az, ami nekem rosszat tesz, vagy esetleg mely dolgok kombinációja, de a végeredmény nagyon kellemetlen. Néhány napig használtam, már az első reggel észrevettem, hogy elkezdett kijönni egy pattanás, de nem tulajdonítottam neki jelentőséget. Második nap rosszabb lett, harmadik nap még kettő kijött... most a negyedik napon pedig öt pattanásom van, amiből kettő nagy, extra vörös és roppant fájó.
Mindezt úgy, hogy az én bőröm alapvetően sem túlságosan problémás ilyen szempontból, az utóbbi egy évben pedig kifejezetten ritkán jött ki egy-egy, könnyen elmúló pattanásocska.
Azon kívül, hogy ezt a terméket kipróbáltam, semmit nem változtattam se az arcápolásomon, se az étkezésemen, vagy összességében az életvitelemen, egészséges vagyok... egyszóval semmi másnak nem tudom betudni ezeket a tüneteket, mint ennek a krémnek.
Nagyon sajnálom, mert igazán vártam, hogy tesztelhessem.
Amit pozitívumot ki tudok emelni, hogy igazán meglepő a feszesítő hatása. Alapvetően eszembe sem jutott, hogy ebből bármit érezni fogok, mert fiatal és feszes a bőröm - de már felkenés után érezni egy érdekes, összehúzó erőt (arra emlékeztet, mint amikor lehúzható arcmaszkot teszek fel és elkezd hatni). Ez nagyon kellemes, ezért kapja meg az 1 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Nagyon sajnálom, mert igazán vártam, hogy tesztelhessem.

Detti

2015. december 3.

Köszönöm én is a tesztelési lehetőséget!
Korábban még nem találkoztam ezzel a márkával, így nem nagyon tudtam mire számíthatok. A „WOW!” hatás nálam is működött. Leginkább azért, mert én eddig nem tudtam éjszakai krémet használni, pedig többször is próbálkoztam különböző márkákkal, de néhány nap (éjszaka) után feladtam, ugyanis reggelente úgy nézett ki az arcom, mintha párna helyett olajos tégelyen aludnék. Én guppi666 –tól kissé eltérő korosztály vagyok, a harmincas éveim végén járok, de az én bőröm is eléggé problémás, mintha még mindig tini lennék. Ami a pattanások miatt annyira nem jó, de ott van a jó oldala is, hogy szerencsére nem nagyon ráncosodok. :)
A krém doboza elég szép szerintem, letisztult, öröm kézbe venni. Az állaga nekem tetszik, valóban egy könnyű textúrájú krém, egy pillanat alatt beszívja a bőröm, de ennek ellenére nem igényel sokat belőle, így nekem szerencsére sokáig ki fog tartani. Az illatára nem jöttem volna rá, hogy mire hasonlít, valóban hajaz a körömvirágkrémre, de szerintem ez nem zavaró. És ami nálam a lényeg, hogy reggel nem úszik az arcbőröm olajban, és mégis szépen hidratált és rugalmas. Én ezen kívül más szembetűnő változást egyelőre nem vettem észre, de nem is használom még olyan régen. Annyira azért „megvett” a krém, hogy keresni fogom más termékeiket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.

Köszönöm én is a tesztelési lehetőséget!

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Magnesium PCA, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Niacinamide, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Squalane, Cetyl Alcohol, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Glyceryl Stearate Citrate, Glyceryl Stearate, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Glyceryl Caprylate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Zea Mays (Corn) Germ Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Panthenol, Sucrose Laurate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Polyglyceryl-3 Stearate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Caprylate, Sucrose Laurate, Xanthan Gum
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Sucrose Laurate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Ascorbyl Palmitate, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Parfum / Fragrance, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Isoeugenol, Butylphenyl Methylpropional, Limonene
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Sorbic Acid

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Fehér, por állagú, vízben jól oldódó anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, vízmegkötő hatása van. Az összetevővel hidratáló termékekben találkozhatunk a leggyakrabban.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0