Soliteint

Ár:   990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. december 16.

Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Testápolók

Könnyen a bőrbe szívódó, lágy állagú testápoló

A koffein és a coenzim Q10 hatóanyagokat ötvözve javítja a bőr feszességét és elősegíti az alakformálást. A coenzim Q10 energizál, míg a koffein erőteljes zsíroldó tulajdonsága miatt kifejezetten hatásos a narancsbőr és a zsírlerakódás ellen. A benne található 7 féle gyümölcskivonat hatékonyan hidratálja és revitalizálja a bőrt, a magas C-vitamin tartalom élénkíti a bőrfelszínt. A hozzáadott argán olaj az öregedési folyamat lassításában játszik szerepet, így a bőr visszanyeri frissességét és rugalmasságát. A shea vaj táplál és megfelelően óvja és puhítja az igénybevett bőrünket.

Kiszerelés: 250 ml

chililamp

2016. október 27.

Elsőre kicsit meglepő volt, hogy ennyire sűrű, de egyébként elég könnyen eldolgozható krém. Az amúgy extra száraz és extra hisztis - érzékeny bőrömmel egész jól kijön, nem irritál, és ha este bekenem, még reggel is érzek valamit belőle. Nekem egész hamar beszívódik, nem nagyon hagy ragacsos érzetet maga után, de ez valószínűleg a bőrömnek nevezett sivatagnak is betudható.
Az illatával én abszolút meg vagyok elégedve, nekem kifejezetten kellemes :). Azt nem mondom, hogy hű meg ha, jaj de feszesít, de ennek a krémnek tudom be, hogy mintha "tömörebb" lenne a bőröm, és kifejezetten puha, kellemes tapintású! Nem mellesleg az ára is egész baráti ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

panneszka

2016. február 27.

Jó összetevők, nem hagy ragacsos érzetet, én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

Jó összetevők, nem hagy ragacsos érzetet, én szeretem.

AnnAsher

2015. június 2.

Az összetetvői alapján nagyon vonzó ez a testápoló, és nekem az illata is tetszik, viszont elég ragacsos marad utána a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

szaszi.tamas

2015. május 4.

Régen kerestem olyan krémet, aminek minden összetevője értékes.
Számomra kellemes az illata is, de még az is lehet, hogy nem kéne bele illatanyag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 4.

Régen kerestem olyan krémet, aminek minden összetevője értékes.

siss

2015. április 23.

Hogy a fenébe lehet egy ilyen jó összetevőkkel rendelkező terméknek ennyire elcseszett illatot adni? Illat? Ez szag. Valami mű,műanyagos,avasnak mondható olaj/zsírszag vagy nem is tudom. Olyan furcsa. A benne levő 7 féle gyümölcskivonatoknak semmi illata nem érződik. Nem is értem,hogy miért nem ilyen finom gyümiillatú? Akkor egy tök jó testápoló lenne.
Állagra és színre teljesen olyan mint egy naptej.
Egyenlőre talonba tettem,talán majd később...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

Állagra és színre teljesen olyan mint egy naptej.
Egyenlőre talonba tettem,talán majd később...

Antioxidánsok: Ubiquinone, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Allantoin
Hidratálók: Urea, Glycerin, Prunus Persica (Peach) Leaf Extract