Soliteint

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Edit89, Módosítva: 2017. február 6.

Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Lágy pH-semleges emulzió. Regeneráló hatóanyagai helyreállítják a bőr zsír-és vízháztartását. Aloe Vera tartalma kiváló hidratáló hatást biztosít. Fürdés, napozás utáni rendszeres használattal bőre bársonyossá, puhává válik. Kellemes illata hosszú időre jó közérzetet biztosít. A normál, száraz és érzékeny bőr ideális áplószere.

7ot

2016. május 29.

Még nagyon régen használtam, amikor nem igazán figyeltem a krémek összetevőjére. Csak azt láttam, hogy aloe vera, jó ez. Na, persze. Irritálta az akkor amúgy is ézékeny bőrömet. Látva az INCI-t, nem is csodálom. Ma már tuti nem kenném magamra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 29.

DettiZsu

2016. január 10.

Jó az illata, de ennyi. Fehér ragacs marad a bőrömön, ami viszonylag gyorsan beszívódik, viszont nem hidratál semmit. Még jó, hogy sok pénzt nem adtam ki érte. Kb. ebben az árkategóriában egy Balea vagy Isana testápoló mérföldekkel jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

kati94

2015. október 22.

Olcsó, nagyon fincsi, de semleges illata van, hamar beszívódik, nem ragacsos és rengeteg ideig elég. Tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

baratno2

2015. június 22.

Ez a testápoló maga a CSODA! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 22.

Ez a testápoló maga a CSODA! :)

Goldapple

2015. április 12.

Kellemes illata van, ami hosszú ideig érezhető. Száraz bőrömnek kifejezetten jót tesz, hidratáló hatást biztosít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

PAncsi79

2014. május 3.

Még akkor vettem eőször, amikor nem Krémmániáztam: olcsó, gyorsan beszívódik és nagyon jól hidratál. Ráadául magyar termék - tökéletesnek tűnt, szmos flakont elhasználtam belőle.
Most viszont elborzadva látom az összetevőit: tele illatanyaggal, nem túl szimpatikus tartósítószerekkel. Nem hinném, hogy veszek belőle többé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 3.

mrs.criss

2014. május 1.

látatlanban vettem meg (nem olvastam el előtte a véleményeket itt) és kicsit elszomorodtam itthon,mert akkor még csak pár vélemény volt, az sem túl pozitív.kb 3 éve vettem, teljesen elhasználtam (ami nálam nagy szó) és a hugom is rákattant, hogy mi ez az isteni illatú testápoló.ráadásul nagyon olcsó!nekem nincs száraz bőröm,a hugomnak igen és mindketten tökéletesen elégedettek vagyunk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

Gaudi

2014. március 9.

Telitalálat! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 9.

Telitalálat! :)

vikcsi

2014. február 25.

Nagyon szeretem ezt a testápolót, nagyon jól hidratál, hamar beszívódik, és nekem az illata is tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

Laura19

2014. január 5.

Nagyon jó testápoló. Ajándékba kaptam. Illata egyszerű, semleges, kellemes.
Könnyű kenni, hamar beszívódik, jól hidratál. Jó nagy adag. Néha még az arcom is bekenem vele. Elégedett vagyok, 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 5.

Nagyon jó testápoló. Ajándékba kaptam. Illata egyszerű, semleges, kellemes.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol, Lanolin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Octyldodecanol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Octyldodecanol, Dimethicone, Zea Mays (Corn) Germ Oil, Lanolin, Panthenol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Triethanolamine, Ceteareth-25
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Triethanolamine, Ceteareth-25
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Octyldodecanol, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene, Linalool
Parabének: M-E-P-B Paraben, Isobutylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, M-E-P-B Paraben, Isobutylparaben, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, BHT

Sorbitol h 1 1

Nem szabványos INCI-név, hanem egy négyféle parabénből álló tartósítókeveréket jelöl. Methylparaben, ethylparaben, propylparaben és butylparaben keveréke. Lásd parabének.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak